Biało-czerwona Serie A: Piątek zrównał się z Ronaldo

• Data publikacji: 11.03.2019, 22:49

Kolejny udany występ w barwach AC Milan zaliczył Krzysztof Piątek. Polski napastnik, który znalazł się w kadrze powołanej na mecze eliminacje ME z Austrią i Łotwą, w 27. kolejce pokonał bramkarza Chievo Verona i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie. Był to 19. gol Piątka w rozgrywkach Serie A, dzięki czemu zrównał się w klasyfikacji strzelców z Cristiano Ronaldo.

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w domowym meczu z Udinese Calcio (4:1 dla Juventusu)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji w wyjazdowym meczu z Juventusem (4:1 dla Juventusu)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z AC Milan (2:1 dla Milanu)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - 90 minut w domowym meczu z AC Milan (2:1 dla Milanu)

Krzysztof Piątek (napastnik, AC Milan) - 90 minut i bramka w wyjazdowym meczu z Chievo Verona (2:1 dla AC Milan)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Sassuolo (remis 1:1)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - od 66. minuty w wyjazdowym meczu z Sassuolo (remis 1:1)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - do 84. minuty w domowym meczu z Atalantą Bergamo (2:1 dla Atalanty)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - od 59. minuty w domowym meczu z Atalantą Bergamo (2:1 dla Atalanty)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - 90 minut na ławce rezerwowych w meczu z Sampdorią Genua (2:1 dla Atalanty)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - poza kadrą meczową z powodu czerwonej kartki w wyjazdowym meczu z Interem Mediolan (2:0 dla Interu)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - 90 minut w domowym meczu z Torino (2:1 dla Torino)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut i czyste konto w domowym meczu z Cagliari (2:0 dla Cagliari)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Empoli) - 90 minut w wyjazdowym meczu z AS Roma (2:1 dla Romy)