Piłka nożna kobiet: reprezentacja Polski U19 zaczęła eliminacje do EURO

• Data publikacji: 03.04.2019, 23:22

Nie za dobrze Polska reprezentacja kobiet U-19 rozpoczęła eliminacje do Mistrzostw Europy. Polki przegrały na start z Finlandią 0:1.

Reprezentacja Polski kobiet U-19 eliminacje do młodzieżowego EURO rozpoczynała od trudnego meczu z Finlandią. Faworyzowana była drużyna Finek i dosyć długo, bo niemal przez 80 minut, Polki były bliskie wyrwania remisu. W 79. minucie jednak Dana Leskinen, która pojawiła się na murawie w drugiej połowie, pokonała naszą bramkarkę i zapewniła zwycięstwo swojej drużynie. Polki tym samym zostają z pustymi rękoma po pierwszym spotkaniu eliminacji.