Biało - czerwona Serie A: Piątek trafia w hicie, Milan przegrywa

• Data publikacji: 09.04.2019, 20:18

Kolejny dobry występ w barwach AC Milan zaliczył Krzysztof Piątek. Polski napastnik pokonał tym razem Wojciecha Szczęsnego, lecz jego klub uległ Juventusowi 1:2. Gol z turyńczykami sprawił jednak, że były piłkarz Cracovii zrównał się ilością bramek z Fabio Quagiarellą w walce o koronę króla strzelców.

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut i czyste konto w domowym meczu z Chievo Verona (3:0 dla Bologny)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - 90 minut i żółta kartka w wyjazdowym meczu z Bologną (3:0 dla Bologny)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - poza kadrą meczową na wyjazdowy mecz z Bologną (3:0 dla Bologny)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut i asysta w domowym meczu z Genoą (remis 1:1)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - 90 minut w domowym meczu z Genoą (remis 1:1)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Interem Mediolan (remis 0:0)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Cagliari (2:1 dla Cagliari)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Empoli (3:2 dla Udinese)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Empoli) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Udinese Calcio (3:2 dla Udinese)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Fiorentiną (1:0 dla Frosinone)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - do 58. minuty w domowym meczu z AS Roma (1:0 dla Romy)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - poza kadrą meczową z powodu żółtych kartek na spotkanie z Romą (1:0 dla Romy)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w domowym meczu z AC Milan (2:1 dla Juventusu)

Krzysztof Piątek (napastnik, AC Milan) - 90 minut i bramka w  wyjazdowym meczu z Juventusem (2:1 dla Juventusu)