Biało - czerwona Serie A: Milik z asystą, Szczęsny na remis w hicie

• Data publikacji: 29.04.2019, 22:45

Nie wszyscy Polacy będą dobrze wspominać 34. kolejkę Serie A. Krzysztof Piątek wszedł na murawę dopiero w 62. minucie i nie zdołał pomóc swojemu Milanowi, który przegrał 0:2 w meczu z Torino. W dobrym humorze może być natomiast Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski zaliczył asystę przy trafieniu Younesa, a jego Napoli wygrało na wyjeździe 2:0 z Frosinone.

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Interem Mediolan (remis 1:1)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w domowym meczu z Empoli (3:1 dla Bologny)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Empoli) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Bologną (3:1 dla Bologny)

Krzysztof Piątek (napastnik, AC Milan) - od 62. minuty w wyjazdowym meczu z Torino (2:0 dla Torino)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - do 46. minuty w domowym meczu z Lazio Rzym (2:1 dla Lazio)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Lazio Rzym (2:1 dla Lazio)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - poza kadrą meczową z powodu nadmiaru żółtych kartek w domowym meczu z Genoą (remis 1:1)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - do 63. minuty w domowym meczu z Parmą (remis 1:1)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - poza kadrą meczową na domowy mecz z Parmą (remis 1:1)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Frosinone (2:0 dla Napoli)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - do 78. minuty i asysta w wyjazdowym meczu z Frosinone (2:0 dla Napoli)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji uda na domowy mecz z Napoli (2:0 dla Napoli)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Udinese Calcio (2:0 dla Atalanty)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Atalantą Bergamo (2:0 dla Atalanty)