Biało - czerwona Serie A: kapitalny występ Drągowskiego

• Data publikacji: 06.05.2019, 22:45

Niezwykle ważny, znakomity występ w barwach Empoli zaliczył Bartłomiej Drągowski, Polski bramkarz w ogromnym stopniu przyczynił się do zwycięstwa 1:0 nad Fiorentiną, dzięki czemu jego zespół ma nadal duże szanse na utrzymanie się w Serie A. Reszta biało - czerwonych spisała się, co najwyżej przeciętnie.

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w domowym meczu z Torino (remis 1:1)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - poza kadrą meczową na domowy mecz z Interem Mediolan (remis 0:0)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu ze SPAL (4:0 dla SPAL)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - od 73. minuty w domowym meczu ze SPAL (4:0 dla SPAL)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Chievo Verona (4:0 dla SPAL)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut w domowym meczu z Cagliari (2:1 dla Napoli)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - od 64. minuty w domowym meczu z Cagliari (2:1 dla Napoli)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji uda na wyjazdowe spotkanie z Sassuolo (remis 2:2)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Parmą (remis 3:3)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Parmą (remis 3:3)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Lazio Rzym (3:1 dla Atalanty)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Empoli) - 90 minut i czyste konto w domowym meczu z Fiorentiną (1:0 dla Empoli)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w wyjazdowym meczu z AC Milan (2:1 dla AC Milan)

Krzysztof Piątek (napastnik, AC Milan) - 90 minut w domowym meczu z Bologną (2:1 dla AC Milan)