Biało-czerwona Serie A: piękny gol Zielińskiego, przełamanie Piątka

• Data publikacji: 20.05.2019, 22:45

To była udana kolejka spotkań w wykonaniu biało - czerwonych piłkarzy biegających po boiskach Serie A. Piotr Zieliński przepięknym strzałem otworzył wynik meczu z Interem Mediolan, a jego Napoli wygrało 4:1 z rywalami ze stolicy mody. Z kolei Krzysztof Piątek w znacznym stopniu przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny w spotkaniu z Frosinone, zdobywając jedną z bramek.

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - od 90. minuty w domowym meczu ze SPAL (3:2 dla Udinese)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Udinese Calcio (3:2 dla Udinese)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - 90 minut i żółta kartka w domowym meczu z Sampdorią Genua (remis 0:0)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - 90 minut w domowym meczu z Sampdorią Genua (remis 0:0)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Chievo Verona (remis 0:0)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - do 68. minuty w wyjazdowym meczu z Chievo Verona (remis 0:0)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Empoli) - 90 minut w domowym meczu z Torino (4:1 dla Empoli)

Krzysztof Piątek (napastnik, AC Milan) - do 81. minuty i gol w domowym meczu z Frosinone (2:0 dla AC Milan)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - poza kadrą meczową na spotkanie z AC Milan z powodu kontuzji uda (2:0 dla AC Milan)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut i gol w domowym meczu z Interem Mediolan (4:1 dla Napoli)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - do 76. minuty w domowym meczu z Interem Mediolan (4:1 dla Napoli)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w domowym meczu z Atalantą Bergamo (remis 1:1)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Juventusem (remis 1:1)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Lazio Rzym (remis 3:3)