Siatkówka - ME: Polska - Portugalia [LIVE]

• Data publikacji: 24.08.2019, 20:11

Po wczorajszym dosyć łatwym i szybkim zwycięstwie 3:0 nad Słowenkami, przyszedł czas na kolejnego rywala. Tym razem Polki zmierzą się z reprezentantkami Portugalii. O tym, jaki przebieg będzie miało to spotkanie dowiecie się z naszej relacji live, na którą serdecznie zapraszamy!

Relacja na żywo

Jutro Polki mają dzień wolnego. Na kolejną relację live zapraszamy w poniedziałek po 20:00. Rywalem będzie reprezentacja Ukrainy! Na dziś – to tyle!

25-12 - Koniec! Stysiak i blok-aut! Polki deklasują Portugalię! Obyło się dziś bez nerwowej końcówki!

24-12 - Alagierska skutecznie, a Portugalki w siatkę! Piłki meczowe!

22-11 - Czwarty raz dziś zagrywkę psuje Kąkolewska. Ten element zdecydowanie do poprawy.

22-10 - I znów Zaroślińska-Król! Czas na końcowe odliczanie ku zwycięstwu!

21-9 - Magdalena Stysiak! Wyratowały się w tej akcji Polki i skutecznym atakiem zakończyła ją Stysiak!

19-9 - Dziesięć punktów przewagi! Skutecznie blokiem Kąkolewska!

17-8 - Szykuje się pogrom w tej partii! Skuteczny atak Zaroślińskiej-Król!

16-7 - Klaudia Alagierska, mimo kontuzji kolana, pojawia się na zagrywce i sprawia wiele problemów rywalkom. Te najpierw nie wyprowadzają ataku, a potem nie są w stanie przyjąć serwisu Polki!

14-7 - Niezawodna jest dziś Zuzanna Efimienko-Młotkowska!

12-6 - Wreszcie skuteczny atak Portugalek, a konkretnie Kavalenki.

12-5 - Kąkolewska zagrywa w siatkę, ale po chwili świetnie kończy Efimienko!

10-4 - Skuteczny blok Efimienko! Przewaga wydaje się być bezpieczna. Teraz tylko spokojnie ją utrzymać.

8-4 - W aut atakuje Hurst i znów 4 punkty na korzyść Polek. Kolejny czas dla szkoleniowca Portugalii.

6-4 - Topnieje przewaga, bynajmniej nie przez lepszą grę rywalek, a błędy po naszej stronie.

6-2 - Sprytną kiwką z drugiej linii Martyna Łukasik daje Polkom 6. punkt. O czas prosi szkoleniowiec Portugalii.

4-2 - Serwis Monteiro w aut i nie udaje się rywalkom wyrównać.

3-0 - Skutecznie rozpoczynają Polki. Atak Łukasik daje trzeci punkt.

1-0 - Trzecia partia rozpoczyna się punktem Wołosz po kiwce.

Prowadzimy 2-0 w setach, choć początek drugiej partii gra nie układała się najlepiej. W oczekiwaniu na, miejmy nadzieję ostatni set, władze PZPS odznaczą kilka zasłużonych siatkarek. Uhonorowani zostają także sędziowie siatkówki plażowej.

25-16 - Serwis Kąkolewskiej w aut, lecz po chwili atak Efimienko-Młotkowskiej nie do zatrzymania!

24-15 - Pewne przyjęcie serwisu Kavalenki, a po chwili skuteczny atak Zaroślińskiej!

23-14 - Kąkolewska! Świetny atak i już za chwilę możemy mieć piłki setowe!

22-14 - Znów świetnie w obronie Polki, a gubią się Portugalki! Trzy punkty od seta!

21-14 - Wróciły do świetnej i skutecznej gry Polki! Zbliżamy się do końca seta!

18-14 - Świetna akcja zakończona przez Zaroślińską! Bardzo dobrze zagrały teraz nasze reprezentantki w obronie.

16-14 - Błąd Polek w ataku, nieskuteczny blok i znów tylko dwa punkty przewagi.

16-12 - Rośnie przewaga Polek! Świetny atak Kąkolewskiej i znów czas dla Portugalii.

13-12 - Świetna kiwka Zaroślińskiej-Król. Po chwili jednak skutecznie przez blok Portugalki.

12-10 - Utrzymuje się teraz dwupunktowa przewaga Polek.

10-8 - Może wreszcie się uda. Świetny blok Efimienko i o czas prosi portugalski trener.

8-8 - Tak jak wczoraj Polki w drugim secie grają słabiej. Nie potrafią odskoczyć rywalkom.

5:6 Martha Hurst melduje się na boisku w dobrym stylu.

3:4 Piłka po ataku Kavalenki weszła za kołnierz naszego bloku.

1:3 Najpierw ustrzelona Zaroślińska, a po chwili atak w aut Łukasik.

1:1 Zaroślińska przekroczyła linię trzeciego metra.

25:14 Kavalenka atakuje po antence i tym samym kończy seta. Polki prowadzą 1:0.

24:14 Piłkę setową daje nam kolejny punktowy blok.

22:13 Rodrigez zaserwowała dwa asy serwisowe z rzędu. Ustrzeliła najpierw Łukasik, a później Mędrzyk.

21:10 Eduarda zatrzymana przez Natalię Mędrzyk.

19:10 Vanessa Rodrigez przeszła środkową linię, popełniając błąd.

16:9 Gomes ustrzeliła na zagrywce Martynę Łukasik.

15:7 Po kolejnym bloku, tym razem Katarzyny Zaroślińskiej, trener Portugalek zaprosił oba zespoły na przerwę.

13:6 Agnieszka Kąkolewska po raz kolejny notuje punktowy blok. Zatrzymana została Eduarda.

11:5 Kavalenka posyła piłkę w aut z prawego ataku.

10:5 Barbara Gomez zablokowana podwójnym blokiem. Trener Portugalek poprosił o przerwę.

4:4 Najpierw skuteczny atak Eduardy, a później skończona przechodząca piłka - to dało Portugalkom wyrównanie.

1:0 Martyna Łukasik zaczyna od skutecznego ataku z prawego skrzydła.

To pierwsze spotkanie między Polską a Portugalią.

Już za kilkanaście minut polska reprezentacja rozpocznie drugie spotkanie w mistrzostwach Europy. Naszym przeciwnikiem jest dosyć egzotyczna reprezentacja Portugalii, która znalazła się na tej imprezie, dzięki zwiększeniu liczby uczestników z 16 do 24 drużyn.

Naszą relację zaczniemy kilka chwil po godzinie 20. Bądźcie z nami!