Półfinałowe mecze Centralnej Ligi Juniorów

• Data publikacji: 07.06.2018, 13:46

W pierwszym półfinałowym meczu Centralnej Ligi Juniorów Cracovia wygrała u siebie ze Śląskiem Wrocław. W drugiej parze piłkarze Lecha Poznań musieli uznać wyższość zawodników Legii Warszawa. Rewanżowe spotkania zostaną rozegrane w niedzielę.

Cracovia pewnie wygrała na swoim terenie ze Śląskiem Wrocław. Pierwszą bramkę dla Pasów w 15. minucie strzelił Jakub Bator. Kilka minut później wynik podwyższył Szymon Pająk. Kluczowym momentem spotkania była jednak czerwona kartka, którą otrzymał w 33. minucie zawodnik Śląska Wrocław, Radosław Ryl.

W drugim meczu półfinałowym Lech Poznań podejmował we Wronkach drużynę Legii Warszawa. Już w 11. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale Huberta Sobola. Legioniści jednak nie ustępowali i już w 34. minucie, po stałym fragmencie gry, bramkę dającą wyrównanie zdobył Mateusz Bondarenko. W 73. minucie strzał głową na wagę zwycięstwa oddał Łukasz Zjawiński. Do rewanżowego spotkania dojdzie w niedzielę o 15:00 w Ząbkach.

Cracovia - Śląsk Wrocław 2:0