Fortuna 1. Liga: kolejka pełna emocji i zwrotów akcji

• Data publikacji: 02.09.2019, 12:57

W zakończonej wczoraj 7. kolejce Fortuna 1. Ligi nie brakowało emocji. Chyba najciekawszym spotkaniem tej serii gier był mecz, w którym Termalica Bruk-Bet podejmowała u siebie Podbeskidzie.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

16' Grzybek, 90+1 Putivtsev - 11' Roginic, 51' Sierpina

Starcie dwóch ekip, które jeszcze niedawno grały w Ekstraklasie, rozpoczęło się bardzo ofensywnie po obu stronach. Pierwszy kwadrans był obfity w solidne akcje pod polem karnym zarówno jednej, jak i drugiej drużyny. Prowadzenie jako pierwsi objęli goście, już w 11. minucie. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo, bo 5 minut później Grzybek (Termalica) trafił do siatki rywali i wyrównał. Na początku drugiej połowy wynik znów był korzystny dla Podbeskidzia, bowiem Sierpina zdobył bramkę na 2:1. Gdy wszyscy już myśleli, że takim rezultatem zakończy się to spotkanie, w doliczonym czasie gry Putivtsev (Termalica) zdobył  kolejnego wyrównującego i ostatecznie mecz skończył się remisem 2:2.