Siatkówka – ME: Polska – Niemcy [LIVE]

• Dodał: Szymon Frąckiewicz
  • Data publikacji: 04.09.2019, 20:05

Ćwierćfinałowym starciem z Niemkami polskie siatkarki żegnają się z łódzką Atlas Areną. Liczymy jednak, że nie pożegnają się z Mistrzostwami Europy! Jeśli Biało-Czerwone wygrają, będą walczyć o medale w Turcji!

Relacja na żywo

I my na dziś się żegnamy, ale już zapraszamy na relację z meczu półfinałowego!

Ależ to były emocje! Ależ to był mecz! Ależ to było zwycięstwo! Polskie siatkarki pięknie żegnają się z łódzkimi kibicami, a łódzcy kibice z siatkarkami!

Polskie siatkarki w półfinale Mistrzostw Europy! Teraz czeka je podróż do Ankary! O finał nasze reprezentantki zagrają z Turczynkami!

15-11 - Dotknęły siatki przy próbie bloku Niemki! Próbowały się jeszcze ratować challengem, ale nic im to nie dało!

15-11 - JEEEEEEEST!

14-11 - Jeszcze nie... Po bloku rywalki i o czas prosi Jacek Nawrocki.

14-10 - Smarzek-Godek zablokowana.

14-9 - Bronią się Niemki, a konkretnie Geerties.

14-8 - W aut serwis rywalek! Meczowa!

13-8 - Próbowała Stysiak z sytuacyjnej piłki, ale niepotrzebnie. Siatka.

13-7 - Stysiak!!! Pierwwsza próba zablokowana, ale druga nie do zatrzymania! Jeszcze dwa!

12-7 - Skutecznie teraz Lippmann, ale wciąż mamy dużą przewagę.

12-6 - Smarzek-Godek obija niemiecki blok!

11-6 - Przerwa dla Niemek, a Polki od półfinału dzielą 4 punkty!

11-6 - I znów to samo! Rozgrzana do czerwoności Atlas Arena szaleje!

10-6 - Nie przyjmują Niemki zagrywki Mędrzyk!

9-6 - Natalia Mędrzyk po bloku!

8-6 - Znów zablokowana Smarzek-Godek, ale wciąż prowadzimy.

8-5 - Niemki najpierw ratują się po bloku, a potem same skutecznie zatrzymują Smarzek-Godek!

7-3 - Niesamowicie głośny doping w Atlas Arenie deprymuje Niemki! Lippmann serwuje w siatkę!

6-3 - Tym razem nieznacznie w aut Polka.

6-2 - Kolejny rewelacyjny serwis! Przechodzącą piłkę zbija Smarzek-Godek!

5-2 - As serwisowy Stysiak! Kolejnej zagrywki rywalki nie potrafią dobrze przyjąć! Przerwa dla Niemek!

3-2 - Świetny blok Mędrzyk!

2-2 - Kapitalnie z sytuacyjnej piłki Stysiak!

1-1 - Wyrównuje Stysiak!

0-1 - Zaczyna się ten tiebreak potężnym atakiem Lippmann.

17-25 - I mamy 2-2. Przymierzyła w sam narożnik boiska Grundig.

17-24 - Piłki setowe. Zablokowana Katarzyna Zaroślińska-Król.

17-23 - Lippmann nie myli się w ataku i już tylko dwa punkty dzielą siatkarki od tiebreaka.

17-22 - Może uda się to jeszcze odrobić w tym secie?

16-21 - As serwisowy Hanke. Niemki bardzo blisko wyrównania.

16-20 - Potężny serwis Hanke. Nie do odbioru.

16-19 - Już trzy punkty straty i o czas prosi Jacek Nawrocki.

16-18 - Bezbłędne teraz Niemki i w obronie i w ataku. Kolejne punkty zdobywają dzięki Lippmann.

15-17 - Nie radzą sobie Polki z zagrywką Schoelzel, piłkę znad siatki zbija Grundig.

15-16 - Ależ na fali jest teraz Stigrot.

14-15 - I ponownie Stigrot… Niedobrze.

14-14 - Niestety wyrównują Niemki za sprawą Leny Stigrot.

13-12 - Nie przyjmują dobrze serwisu Lippmann Polki. Przelatującą nad siatką piłkę zbija zawodniczka rywalek. Czas dla Jacka Nawrockiego.

13-10 - W aut serwuje Grundig. Trzymamy trzy punkty przewagi.

12-8 - Zablokowała Alagierska atak Geerties!

11-8 - W aut atakuje Louisa Lippmann.

9-6 - Punkt dla Niemek, ale bardziej martwi fakt, że na ból łokcia po zderzeniu ze Stysiak skarży się Smarzek-Godek. Na szczęście nie jest to chyba nic poważnego.

9-5 - Kolejny blok Kąkolewskiej w tym meczu!

8-5 - W aut serwis Schoelzel.

6-3 - Potężny atak Stysiak!

4-2 - Ambitnie walczyła o piłkę Stysiak po tym jak została zablokowana, ale mimo tego punkt dla rywalek.

4-1 - Znów zagrywka Kąkolewskiej za trudna dla Niemek! Już o przerwę prosi ich trener!

3-1 - W aut kiwką Jennifer Geerties.

1-0 - Otwieramy set blokiem Kąkolewskiej!

25-19 Prowadzimy 2-1 w setach! Potężny atak Malwiny Smarzek-Godek! Nie bronią tego Niemki! Oby ten czwarty set, który był przed nami, był ostatnim! Oszczędzi nam to nerwów i sił!

24-19 - As serwisowy Drewniok.

24-18 - Bronią się na razie Niemki.

24-17 - Piłka setowa! Kończy świetnym atakiem Stysiak!

23-17 - I znowu zablokowana Drewniok! Znowu przez Kąkolewską! Dwa punkty od seta Polki!

22-17 - Idealnie zablokowana Drewniok przez Kąkolewską!

21-17 - Po bloku Malwina Smarzek-Godek!

20-16 - Malwina Smarzek-Godek kończy serię rywalek!

19-16 - Niemki na fali. Zablokowana przez Lisę Grundig Mędrzyk.

19-14 - Zmniejszyła się nieco przewaga Polek i o czas poprosił Jacek Nawrocki.

19-13 - Ależ to była akcja! Obydwie drużyny heroicznie w obronie, ale niestety ostatecznie skutecznie kończy Kimberley Drewniok.

19-11 - As serwisowy Klaudii Alagierskiej!

18-11 - Smarzek-Godek w blok, ale piłka po nim leci daleko w aut!

17-10 - Natalia Mędrzyk w jednej akcji ze skutecznym blokiem i atakiem!

16-10 - Nie myli się w ataku Magdalena Stysiak!

15-10 - Nie trafiła w wystawioną piłkę Kąkolewska... O czas poprosił Jacek Nawrocki.

15-7 - Po raz kolejny nie zawodzi w ataku Smarzek-Godek!

14-6 - Nie zatrzymują się Biało-Czerwone! Idealny blok Wołosz!

13-6 - Kolejny serwis naszej reprezentantki też za trudny dla Niemek! Przechodzącą piłkę wbiła w ziemię Alagierska.

12-6 - Nie radzi sobie Jennifer Gertens z serwisem Kąkolewskiej!

11-6 - Po bloku Magdalena Stysiak! Trzymamy wyraźną przewagę!

10-4 - Odpowiada tak jak potrafi najlepiej Malwina Smarzek-Godek!

9-4 - Mocne, skuteczne uderzenie z drugiej piłki Denise Hanke.

7-2 - W sytuacyjnej piłce punkt dla Niemek zdobyła Schoelzel.

7-1 - As serwisowy Magdy!

6-1 - Teraz serwis Stysiak zbyt dobry dla Niemek!

5-1 - Skutecznie w ataku Alagierska i już pierwsza przerwa dla Niemek.

4-1 - Bardzo blisko idealnego bloku Smarzek-Godek, ale minimalny aut.

4-0 - Magdalena Stysiak po bloku!

3-0 - Nie poradziły sobie z serwisem Joanny Wołosz rywalki!

1-0 - Wybroniły świetnie zagrywkę Polki i z trudnej piłki skutecznie skończyła Alagierska!

25-15 - 1-1 w setach! Blok-aut po ataku Malwiny Smarzek-Godek! Drugi set to popis Polek! Ale też rywalki grały dużo słabiej niż w pierwszej partii.

24-15 - Broni Camilla Weitzel.

24-14 - Malwina Smarzek-Godek daje nam piłkę setową!

23-14 - As serwisowy Magdy Stysiak!

22-14 - Podobnie teraz Natalia Mędrzyk!

21-14 - Technicznie Malwina Smarzek-Godek i już tylko 4 punkty od seta Polki.

20-12 - W aut rywalki! To musi być wygrany set!

17-10 - Przebijała tylko na drugą stronę ledwo wybronioną przez Polki piłkę, a Niemki... przepuściły ją!

15-8 - Mędrzyk idealnie mija Niemiecki blok!

13-6 - Wreszcie Niemki z punktem. Poll obiła Polski blok.

13-5 - Wciąż błędy popełniają Niemki! Teraz dotknęły siatki! O czas prosi Felix Koslowski.

11-5 - Gubią się Niemki! Błąd ustawienia po ich stronie i już 6 punktów przewagi Polek!

10-5 - Prosto w siatkę Marie Schoelzel z zagrywki!

9-4 - Magdalena Stysiak nie przestraszyła się potrójnego bloku!

8-4 - Przeszła linię ataku jedna z Niemek! Po chwili blok Polek i już 8-4! Przerwa dla Niemiec.

6-4 - Nie zawodzi Malwina Smarzek-Godek!

5-4 - W samą linię końcową Magdalena Stysiak!

4-3 - Przestrzeliła zupełnie serwisem Louisa Lippmann.

3-2 - Rewelacyjnie rozpoczyna tego seta zawodniczka z numerem 16! Kolejny skuteczny atak!

2-1 - Mędrzyk świetnie blokuje!

1-1 - Pierwszy punkt w secie zdobyły Niemki, ale odpowiedziała Natalia Mędrzyk.

22-25 - Niestety blokiem Marie Schoelzel kończy się ten set.

22-24 - Pierwsza obroniona dzięki Malwinie Smarzek-Godek!

21-24 - Niestety piłkę setową mają Niemki.

21-23 - Tym razem nasza zawodniczka skutecznie.

20-23 - W siatkę z trudnej piłki Mędrzyk. Dwie piłki od seta Niemki.

20-22 - W aut zagrywka Stysiak.

19-21 - Odrabiają Polki! Czas dla Niemek.

17-20 - Niedobrze, teraz nasza atakująca zablokowana. Kolejna przerwa dla Polek.

17-19 - Niestety w aut Malwina Smarzek-Godek. Nie można dać Niemkom uciec.

17-17 - Klaudia Alagierska wyrównuje! Ależ wyrównane spotkanie!

16-16 - Obroniły bardzo mocny atak Smarzek-Godek Niemki, ale nie potrafiły z tej piłki same skutecznie zaatakować.

15-16 - Dwa razy w jednej akcji zablokowana Stysiak… O czas prosi Jacek Nawrocki.

15-15 - Wyrównuje skutecznym atakiem Jana Franziska Poll.

15-14 - Potężny atak Malwiny Smarzek-Godek!

14-14 - Świetny blok Kąkolewskiej!

12-13 - Niestety tym razem nasza zawodniczka zablokowana przez Denise Hanke. Rywalki prowadzą.

12-11 - Nie zawodzi Natalia Mędrzyk.

11-10 - Był już remis, ale świetnie spisuje się teraz Malwina Smarzek-Godek!

10-9 - Tym razem niestety błąd przy wystawie popełnia nasza rozgrywająca.

10-8 - Już na punkt zbliżyły się rywalki, ale rewelacyjnie kiwa teraz Joanna Wołosz!

9-5 - Niemiecki blok nie radzi sobie na razie z atakami Malwiny Smarzek-Godek!

8-4 - Świetny atak Natalii Mędrzyk! Bardzo skoncentrowane Polki od początku spotkania!

6-3 - Przedziera się przez blok Malwina Smarzek-Godek!

5-3 - Skutecznie teraz w ataku Niemki.

3-1 - Świetny podwójny blok Alagierskiej i Smarzek-Godek!

2-1 - I znów skutecznie łodzianka!

1-0 - Skuteczny atak Magdy Stysiak po bloku daje pierwszy punkt!

Wyjściowy skład Polek: Klaudia Alagierska, Agnieszka Kąkolewska, Magdalena Stysiak, Joanna Wołosz, Natalia Mędrzyk, Malwina Smarzek-Godek, Maria Stenzel (L).

Mecz rozpocznie się o 20:45. Właśnie zakończono rozgrzewkę.

Polki są faworytkami starcia z Niemkami, ale nie będzie to raczej łatwy mecz. Jeśli wygrają, w półfinale podejmą Turcję.

Włoszki wygrały, a to oznacza, że już za chwilę na parkiet wyjdą Polki!

W związku z tym mecz Polek się opóźni.

Wciąż trwa czwarty set spotkania Włochy - Rosja, a więc mecz Polek nieco się opóźni. Jest 2-1 dla Włoszek i 23-21.

Relacja rozpocznie się po 20:00.