Totolotek Puchar Polski: Pogoń Szczecin minimalnie lepsza w Rzeszowie

• Data publikacji: 25.09.2019, 16:29

W meczu 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski Stal Rzeszów podejmowała Pogoń Szczecin. Zwyciężyli goście skromnie 1:0.

Pierwsza połowa obyła się bez bramek, lecz tych zaliczonych. Piłka wpadała do siatki dwukrotnie (raz po stronie rzeszowian, a raz zawodników Pogoni), lecz z powodu spalonych nie zostały one uznane.

Prawidłowo zdobytego gola zdobył dopiero w 72. minucie Benedikt Zech (Pogoń), co później się okazało trafieniem na wagę złota. Do końca spotkania bramka już nie padła i "Portowcy" awansują do 2. rundy Totolotek Pucharu Polski.

Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin 0:1 (0:0)

Bramki: 72' Zech

Stal: Bieszczad - Chrominski, Głowacki, Goncerz, Kostkowski, Ligienza (57' Mozler), Nawrot, Plaskowski (69' Plonka), Reiman, Sierant, Szeliga (80' Michalik)

Pogoń: Bursztyn - Bartkowski, Benyamina, Dabrowski, Guarrotxena (78' Spiridonovic), Kowalczyk (87' Kozulj), Manias (69' Buksa), Matynia, Podstawski, Triantafyllopoulos, Zech

Żółte kartki: 90' Triantafyllopoulos

Sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok)