LOTTO Superliga: Toruń i Działdowo nadal na szczycie

• Data publikacji: 29.09.2019, 19:00

Dzisiaj rozegrano 4. kolejkę LOTTO Superligi tenisa stołowego. Energa Manekin Toruń oraz Dekorglass Działdowo po zwycięstwach 3:1 nad swoimi rywalami znajdują się na szczycie tabeli.

W Działdowie miejscowy Dekorglass podejmował ekipę PKS Kolping Frac z Jarosławia. W pierwszym starciu Wei Shihao pokonał Qiyao Hana 3:1. Mimo pierwszego seta zdobytego przez zawodnika gości, tenisista Dekorglassu wygrał następne 3 i pewnie zwyciężył.

W drugim meczu Jiri Vrablik mierzył się z Danielem Górakiem. Ostatecznie wynikiem 3:1 zwyciężył Czech z polskim obywatelstwem, lecz Górak nie poddał się bez walki. Prawie każdy set był na przewagi.

Przy prowadzeniu 2:0 ekipy z Działdowa Lei Kou (Jarosław) pewnie zwyciężył 3:0 z Wang Yangiem i dał jeszcze nadzieje swojej drużynie.

W czwartym pojedynku Daniel Górak uległ 0:2 Wei Shihao i ostatecznie Dekorglass pokonał ekipę z Podkarpacia 3:1.