2. Liga: Widzew lepszy w "meczu przyjaźni"

• Data publikacji: 06.10.2019, 14:58

Na zakończenie 12. kolejki 2. Ligi rozegrany został "mecz przyjaźni" pomiędzy Elaną Toruń a Widzewem Łódź. Utytułowana drużyna gości skromnie zwyciężyła 1:0 po bramce Marcina Robaka.

Elana i Widzew są w popularnej "zgodzie" między sobą, toteż do Torunia zawitało wielu kibiców z Łodzi. Spotkanie samo w sobie było bardzo wyrównane, a zwycięstwo gościom zapewnił wyżej wspomniany Marcin Robak, który gola na wagę złota zdobył w 26. minucie.

Ciekawie było również w Łęcznej, gdzie Górnik podejmował Błękitnych ze Stargardu Szczecińskiego. Mecz był równie wyrównany, a sprawa 3 punktów rozstrzygnęła się dopiero w 84. minucie. Bramkę zdobył Jakub Zagórski, dzięki czemu jego drużyna (Górnik Łęczna) pokonała rywali 1:0.