LaLiga: bezbramkowy remis w Valladolid

• Data publikacji: 06.10.2019, 17:56

W meczu 8. kolejki Real Valladolid podejmował na Estadio Jose Zorrilla ekipę Atletico Madryt. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Od samego początku spotkania sędzia musiał używać żółtych kartek. Zawodnicy grali bardzo agresywnie, a arbiter nie bał się wyciągać kartoników. Niebezpiecznie zrobiło się pod bramką Atletico, kiedy to w 36. minucie jeden z obrońców sfaulował przeciwnika w polu karnym. Po weryfikacji VAR sędzia przyznał gospodarzom jedenastkę. Do piłki podszedł Sandro Ramirez, który popełnił karygodny błąd i piłka poleciała wysoko nad poprzeczką. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

Zapędy gry faulem nie ustały również w 2. połowie. Ponownie arbiter Jose Martinez musiał wielokrotnie karać zawodników kartkami. Do 70. minuty goście z Madrytu stworzyli sobie kilka stuprocentowych okazji do zdobycia bramki, lecz za każdym razem kończyły się one niecelnym strzałem. Ostatnią groźną sytuacją, jaką miało Atletico, było zdecydowanie pudło Correi z 5 metrów. Spotkanie finalnie zakończyło się remisem 0:0.

Real Valladolid - Atletico Madryt 0:0

Bramki: -

Valladolid: Masip - Moyano, Kiko, Salisu, Nacho - Plano, Fernandez, Michel (84' Tuhami), Toni (65' Rubio) - Ramirez (69' Unal), Guardiola

Atletico: Oblak - Trippier, Savic, Gimenez, Renan Lodi - Felix (61' Correa), Koke (65' Lemar), Thomas, Saul - Costa, Morata (72' Herrera)

Żółte kartki: Nacho, Toni, Moyano, Plano, Fernandez, Rubio - Morata, Saul, Felix, Lemar

Sędziował: Jose Sanchez