NHL: Predators lepsi w hicie

• Data publikacji: 11.10.2019, 10:00

Za nami kolejne mecze ligi NHL. Kibiców w Nashville nie zawiódł hitowy mecz, w którym Predators wygrali z Washington Capitals.

Bardzo ciekawie zapowiadało się spotkanie w Bridgestone Arena, gdzie Nashville Predators podejmowali Washington Capitals. Po pierwszej tercji było 1:1. Druga część meczu należała do gości. Dwie bramki w przewadze strzelił Alex Owieczkin, a jedną w osłabieniu Tom Wilson. Dla Predators trafił tylko Ryan Johansen i gospodarze przegrywali 2:4. Nashville wyrównało za sprawą Johansena i Matta Duchene'a. Stołeczny zespół wrócił na prowadzenie po trafieniu T.J. O Shie'go. Na pięć minut przed końcem w przeciągu pół minuty dla Predators trafili Nick Bonino i Mattias Ekholm. Tym samym gospodarze wygrali po pasjonującym meczu 6:5.

Edmonton Oilers odnieśli czwarte zwycięstwo w sezonie. Po 65 minutach meczu z New Jersey Devils remisowali 3:3. Decydujący rzut karny dla Nafciarzy wykorzystał Leon Draisaitl. Devils jeszcze nie wygrali w obecnej edycji NHL. Edmonton jest liderem Konferencji Zachodniej. Rzuty karne rozegrano także w Dallas. Stars ostatecznie przegrali 2:3 z Calgary Flames. Ciekawie zapowiadał się mecz Toronto Maple Leafs z Tampa Bay Lightning. Po pierwszej tercji było 4:3 dla Tampy. Goście zdominowali dalszą część gry i wygrali 7:3.

Nashville Predators - Washington Capitals 6:5 (1:1, 1:3, 4:1)
New Jersey Devils - Edmonton Oilers 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Dallas Stars - Calgary Flames 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 1:2)
Montreal Canadiens - Detroit Red Wings 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning 3:7 (3:4, 0:1, 0:2)
Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Ottawa Senators - St. Louis Blues 4:6 (2:0, 1:2, 1:4)
Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Winnipeg Jets - Minnesota Wild 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
Chicago Blackhawks - San Jose Sharks 4:5 (2:2, 2:2, 0:1)