NHL: niespodziewane porażki Lightning i Hurricanes

• Data publikacji: 13.10.2019, 11:26

Dzisiejszej nocy rozegrano kolejne mecze w amerykańskiej NHL. W 13. rozgrywanych meczach padło wiele bramek oraz kilka niespodziewanych wyników.

Solidne spotkanie rozegrali Senators przeciwko Lightning. Pierwsza tercja w Ottawie obyła się bez bramek, za to w drugiej gospodarze strzelili już 2 bramki. Na początku trzeciej części spotkania Tampa Bay wyrównali na 2:2, ale w końcowych czterech minutach meczu Senators zdobyli die bramki i pokonali rywali 4:2.

Mecz w Carolinie zapowiadał się być pewnym zwycięstwem gospodarzy. Hurricanes prowadzili w pewnym momencie 2:1, lecz Blue Jackets szybko nadrobili. W trzeciej tercji dynamicznie padła bramka dla gości, na którą gospodarze potem już nie odpowiedzieli i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Columbus Blue Jackets 3:2.

Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 4:2 (0:0; 2:1; 2:1)