NHL: kolejny festiwal bramek "Pingwinów"

• Data publikacji: 14.10.2019, 10:34

Kolejna noc z meczami NHL i kolejne 7 bramek Pittsburgh Penguins. Tym razem tyle trafień zdobyli oni przeciwko Winnipeg Jets.

To już 3 mecz w tym sezonie, w którym Penguins zdobyli dokładnie 7 bramek. Wygrali z Columbus Blue Jackets 7:2, potem 7:4 przeciwko Minnesota Wild a teraz ponownie 7:2 z Winnipeg Jets.

W dzisiejszym spotkaniu dobrze pokazali się Aston-Reese, Guentzel oraz Lafferty, którzy zdobyli po 2 bramki. Siódme trafienie dorzucił Simon.

Patrząc na przebieg meczu w 1. tercji, można by rzec, że spotkanie będzie wyrównane. Po pierwszej części spotkania było skromne 1:1. Dopiero w drugiej goście się rozstrzelali i zdobyli 3 bramki, a gospodarze tylko jedną. W 3. tercji kolejne 3 trafienia Penguins i końcowy rezultat 7:2.

Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins 2:7 (1:1; 1:3; 0:3)