NHL: show Davida Pastrnaka i wygrana Bruins

• Data publikacji: 15.10.2019, 16:00

W poniedziałkowy wieczór i noc odbyło się kilka kolejnych spotkań hokejowej ligi NHL. W Bostonie, po zaciętym meczu, Bruins pokonali Anaheim Ducks.

Po wygranej z "Ducks", hokeiści z Bostonu wrócili na drugie miejsce w konferencji wschodniej. Absolutnym bohaterem tego starcia był czeski napastnik "Bruins" - David Pastrnak, który zdobył wszystkie cztery bramki dla swojej drużyny. Strzelanie zaczął w piątej minucie meczu, gdy wykorzystał grę w przewadze. W 32. minucie zaś, podwyższył na - 2:0, wykorzystując znakomite dogranie od Brada Marchanda. Jednak jeszcze w tej tercji, goście złapali kontakt, za sprawą trafienia Rickarda Rakella. Początek ostatniej części rywalizacji, to był dublet w wykonaniu Pastrnaka, a ostateczne słowo należało do zawodnika przyjezdnych Adama Henrique, który ustalił wynik końcowy na - 4:2.

Boston Bruins 4:2 Anaheim Ducks