NBA: 74. sezon wystartował!

• Data publikacji: 23.10.2019, 10:05

W nocy z wtorku na środę wystartował 74. sezon najlepszej koszykarskiej ligi świata - NBA. Na dobry początek mieliśmy derby Los Angeles, a aktualni mistrzowie - Toronto Raptors mierzyli się z New Orleans Pelicans.

Los Angeles Clippers 112:102  Los Angeles Lakers

Na dobry początek już mieliśmy nie lada gratke w postaci derbów "miasta aniołów". Po dość wyrównanym meczu zwyciężyli gospodarze - Clippers. Do przerwy prowadzili już - 62:54, aby ostatecznie wygrać różnicą dziesięciu punktów - 112:102.

Toronto Raptors 130:122 dogr. New Orleans Pelicans

Jeszcze bardziej zacięte było spotkanie w Toronto, gdzie aktualni mistrzowie ligi - Raptors mierzyli się z Pelicans. Po regulaminowym czasie gry, na tablicy wyników, widniał remis po 117 i potrzebna była dogrywka. W niej, koszykarze Toronto triumfowali - 13:5, a w całym meczu - 130:122.