• Data publikacji: 23.10.2019, 12:30

Kolejna noc z hokejową ligą NHL za nami. Najwięcej emocji było w Bostonie, gdzie Bruins grali z Toronto Maple Leafs.

Boston Bruins 4:2 Toronto Maple Leafs

Pastrnak, Marchand, Ritchie, Lindholm - Kapanen, Kerfoot

Mecz w Bostonie obfitował w wiele bramek i fauli, a co za tym idzie też wykluczeń. Pierwszy gol padł dopiero pod koniec pierwszej tercji, gdy prowadzenie gospodarzom dał David Pastrnak. W kolejnej odsłonie oglądaliśmy aż trzy trafienia. Najpierw, do remisu doprowadził Kasperi Kapanen, ale kilka chwil później znów na plusie byli gospodarze, dzięki bramce Brada Marchanda. Jednak jeszcze przed końcem tej tercji, do ponownego remisu doprowadził Alexander Kerfoot. Ostatnia część, to były już tylko gole dla Bruins. Brett Ritchie oraz Par Lindholm przesądzili o  ich zwycięstwie - 4:2.