NBA: kontuzja Curry'ego, genialny Harden

• Data publikacji: 31.10.2019, 12:10

Golden State Warriors przegrali 110:121 z Phoenix Suns, ale większym problemem dla przegranego zespołu jest złamanie ręki przez Stephena Curry'ego. James Harden zdobywając 59 punktów, przyczynił się do zwycięstwa Houston Rockets z Washington Wizards.

Phoenix Suns byli dominującą stroną już od samego początku meczu w San Francisco. Po pierwszej kwarcie prowadzili 43:14, a potem kontrolowali przebieg spotkania. Dla Suns było to trzecie zwycięstwo w sezonie, a dla Golden State Warriors już trzecia porażka. Jeszcze gorszą informacją dla Warriors jest sytuacja z trzeciej kwarcie. Lider drużyny, Stephen Curry złamał lewą rękę po starciu z Aronem Baynesem. Jeszcze nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa Curry'ego.

Niesamowite spotkanie rozegrał James Harden, który przez 37 i pół minuty meczu Houston Rockets z Washington Wizards zdobył aż 59 punktów. Koszykarz ekipy z Houston wykorzystał także rzut wolny na wagę zwycięstwa 159:158. Wizards przegrali pomimo 46 punktów rzuconych przez Bradleya Beala. Rockets triumfowali po raz trzeci, a Wizards trzeci raz doznali porażki.

Golden State Warriors - Phoenix Suns 110:121
Washington Wizards - Houston Rockets 158:159
Utah Jazz - Los Angeles Clippers 110:96
Sacramento Kings - Charlotte Hornets 111:118
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 117:111
Orlando Magic - New York Knicks 95:83
Philadeplhia 76ers - Minnesota Timberwolves 117:95
Boston Celtics - Millwauke Bucks 116:105