NHL: Capitals liderami na wschodzie

• Data publikacji: 02.11.2019, 11:59

W nocy z czwartku na piątek oraz z piątku na sobotę odbyło się 10 meczów NHL. W jednym z nich Washington Capitals pokonali Buffalo Sabres 6:1 i objęli 1. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.

Capitals rozprawili się z Sabres praktycznie w 1. tercji. Zdobywając w niej aż 4 bramki zdecydowanie pokazali swoją lepszą dyspozycję w tym meczu. Hokeiści z Buffalo nawiązali trochę walki w 2. tercji, lecz zakończyła się ona remisem 1:1. W trzeciej części meczu Capitals "dobili" przeciwników, strzelając kolejnego gola i ustalając wynik spotkania na 6:1.

Washingtson Capitals - Buffalo Sabres 6:1 (4:0; 1:1; 1:0)

Vrana (2), Stephenson, Leipsic, Wilson, Oshie - Jokiharju

Nashville Predators - Calgary Flames 5:6* (2:1; 2:0; 1:4; 0:1)

Bonino, Watson (2), Jarnkrok (2) - Ryan, Andersson, Lindholm, Quine, Tkachuk (2)

Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens 4:5* (2:1; 0:1; 2:2; 0:1)

Karlsson, Tuch, Glass, Stone - Danault, Drouin, Tatar, Gallagher, Domi

New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 3:4* (1:1; 1:1; 1:1; 0:0; 0:1)

Simmonds, Vatanen, Hall - Lindblom, Couturier, Farabee, Couturier (zwycięski karny)

New York Islanders - Tampa Bay Lightning 5:2 (0:0; 2:1; 3:1)