NBA: Celtics minimalnie lepsi od Knicks

• Data publikacji: 02.11.2019, 12:49

Dziś w nocy rozegrano kolejne mecze w amerykańskiej lidze koszykówki NBA. W jednym ze spotkań Boston Celtics minimalnie pokonał New York Knicks 104:102.

Do połowy pierwszej warty Celtics utrzymywali przewagę. W pewnym momencie Knicks wyrównali, a następnie wyprzedzili rywali. Goście prowadzenie utrzymali do końca i na pierwszą przerwę schodzili z prowadzeniem 23:22. W 2. części meczu gospodarze powoli odrabiali straty. Jednopunktowej straty jednak nie odrobili, bowiem kwarta zakończyła się remisem.

W trzeciej kwarcie Celtics wreszcie odrobili stratę, a co więcej, objęli prowadzenie 75:74. W ostatnich 12. minutach było już widać przewagę i lepszą dyspozycję gospodarzy. Skutecznie odpowiadali na trafienia rywali. Finalnie Boston Celtics pokonali New York Knicks 104:102.

Boston Celtics - New York Knicks 104:102

Brooklyn Nets - Houston Rockets 123:116

Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 102:95

Orlando Magic - Milwaukee Bucks 91:123

Chicago Bulls - Detroit Pistons 112:106

Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 110:119*

Sacramento Kings - Utah Jazz 102:101

Golden State Warriors - San Antonio Spurs 110:127