2 liga: Elana remisuje, Łęczna wygrywa w 17. kolejce

• Data publikacji: 11.11.2019, 20:07

W niedzielę 10 listopada zakończyła się 17. kolejka 2 ligi. Ostatnim meczem było spotkanie Widzewa Łódź ze Zniczem Pruszków, które zakończyło się efektownym zwycięstwem łodzian 6:0!

Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo 2:0 (1:0)

Stromecki 39', Stasiak 90+3'

Lider tabeli z Łęcznej podejmował zajmującą w niej ostatnie miejsce drużynę Legionovii Legionowo. Mający na swoim koncie 9 punktów zespół z Mazowsza zdołał wygrać tylko dwukrotnie w tej edycji, więc ich pozycja nie może dziwić. Niedawny pogromca takich marek jak Legia Warszawa, czy Cracovia gładko przeszła więc przez spotkanie i utrzymuje się na fotelu lidera. Pierwsza z bramek padła w 39. minucie, a jej autorem był Marcin Stromecki. Wynik meczu na 2:0 ustalił Aron Stasiak w doliczonym czasie drugiej połowy.

Gryf Wejherowo - Elana Toruń 0:0

W tym spotkaniu spotkały się dwie drużyny z dołu tabeli. Żadna z drużyn nie zdołała zagrozić bramce, przez co padł bezbramkowy remis. Dla ekipy z Wejherowa dzisiejszy mecz jest szóstym bez zwycięstwa, przez co tylko o jeden punkt wyprzedzają ostatnią w tabeli Legionovię.