NHL: pogrom w Carolinie i niespodzianka w Waszyngtonie

• Data publikacji: 12.11.2019, 11:34

Tej nocy w NHL odbyły się tylko dwa mecze. W jednym Carolina Hurricanes rozgromili Ottawa Senators, a w drugim Washington Capitals niespodziewanie ulegli Arizona Coyotes.

"Huragany" pewnie rozprawiły się ze słabo radzącymi sobie w tym sezonie "Senatorami". Dzięki zwycięstwu 8:2, Carolina powoli pnie się wzwyż w tabeli Konferencji Wschodniej. Warto dodać, że dubletem bramek popisał się w tym meczu Fin Sebastian Aho (Hurricanes).

W drugim z meczów "Kojoty" niespodziewanie wygrali z Capitals. Po trzech tercjach na tablicy widniał wynik 3:3. Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy, przez co zawodnicy zmuszeni byli wykonywać rzuty karne. Coyotes zwyciężyli w nich 2:0, dzięki czemu po pokonaniu rywali 4:3 awansowali na piątą lokatę w tabeli Konferencji Zachodniej.

Carolina Hurricanes - Ottawa Senators 8:2 (2:0; 3:1; 3:1)