NHL: Capitals lepsi po karnych od Flyers

• Data publikacji: 14.11.2019, 11:22

Washington Capitals wygrali 2:1 po rzutach karnych z Philadelphia Flyers w meczu NHL. Stołeczny zespół jest liderem Konferencji Wschodniej.

W poprzednim meczu Washington Capitals przegrali po karnych z Arizona Coyotes. W meczu w Philadelphii z udziałem Capitals także doszło do shootoutu. Zespół z Waszyngtonu objął prowadzenie do trafieniu Brendana Lepisicia w 7. minucie. Flyers potrzebowali bardzo dużo czasu na wyrównanie. W 7. minucie trzeciej tercji dla Philadelphii w przewadze trafił Claude Giroux. Ostatecznie doszło do rzutów karnych, w których także dzięki świetnej postawie Bradena Holtby'ego, Capitals wygrali 2:1. Ekipa ze stolicy jest zdecydowanym liderem Konferencji Wschodniej. Flyers zajmują 5. miejsce.