Futsal Ekstraklasa: Rekord gromi w Lubawie

• Data publikacji: 25.11.2019, 21:50

Dziś odbyły się 2 mecze w ramach 10. kolejki Futsal Ekstraklasy. W jednym z nich Rekord Bielsko-Biała rozgromił KS Constract Lubawa aż 9:0.

Pierwszego gola dla Rekordu zdobył Michał Marek już w 1. minucie. Potem gra była nieco wyrównana, lecz nie długo. W 14. oraz 15. minucie Bondar i Popławski pokonali bramkarza Constractu i było już 3:0. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie padło o wiele więcej bramek. Strzelanie w niej rozpoczął Popławski, zdobywając drugiego gola, a chwilę później jego wyczyn powtórzył Marek i było 5:0. Zawodnicy z Bielska-Białej się nie zatrzymywali i kilka minut później padły kolejne bramki. Ostatecznie goście zwyciężyli 9:0, dzięki czemu awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

KS Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała 0:9 (0:3)