NHL: Predators wygrywają w Madison Square Garden

• Data publikacji: 17.12.2019, 13:23

Za nami kolejna noc z rozgrywkami hokejowej ligi NHL. Najciekawiej było w Nowym Jorku, gdzie Rangersi mierzyli się z Nashville Predators.

New York Rangers 2:5 Nashville Predators

Kreider, Panarin - Grimaldi, Josi (2), Ekholm, Ellis

Spotkanie w nowojorskim Madison Square Garden, pomiędzy Rangersami i Predatorsami, zapowiadało się niezwykle emocjonująco. W połowie pierwszej tercji, wynik meczu otworzył Rocco Grimaldi, wykorzystując dokładne podanie od Romana Josi'ego. Odpowiedź gospodarzy, a konkretnie Chrisa Kreidera była jednak natychmiastowa. Takim też rezultatem - 1:1, zakończyła się pierwsza odsłona tego starcia. W kolejnej, strzelali tylko hokeiści z Nashville. Najpierw trafił Josi, a kilka chwil po nim, na - 3:1, podwyższył Mattias Ekholm. W ostatniej części spotkania, dopiero w samej końcówce mieliśmy sporo emocji. Artemi Panarin zmniejszył straty, wykańczając dogranie od Miki Zibanejada, ale ostatnie słowo, a nawet słowa, należały do przyjezdnych. Po raz drugi trafił Josi, strzelając do pustej bramki, a zaraz po nim, dokładnie to samo uczynił Ryan Ellis, ustalając wynik końcowy na - 2:5.