NHL: Kings wygrywają po dogrywce

• Data publikacji: 18.12.2019, 13:45

Za nami jedenaście spotkań, które odbyły się minionej nocy w hokejowej lidze NHL. Najwięcej emocji dostarczyło to w Bostonie, gdzie Bruins po dogrywce przegrali z Kings.

Boston Bruins 3:4 dogr. Los Angeles Kings

Heinen, Bergeron, Carlo - Lizotte, Kempe, Roy, Kopitar

Niezwykle ciekawie było w TD Garden w Bostonie, gdzie miejscowi Bruins podejmowali ekipę Los Angeles Kings. Zaczęło się bardzo dobrze dla gości, którzy już w 3. minucie za sprawą Blake'a Lizotte objęli prowadzenie. Później było sporo ostrej gry i kar, ale w samej końcówce zrobiło się po równo. Danton Heinen skorzystał z podania Brada Marchanda i przewagi liczebnej na lodzie. W drugiej tercji było bardzo podobnie. Szybkie prowadzenie gości, po trafieniu w osłabieniu Adama Kempe i wyrównanie przez Patrice'a Bergerona. Ostatnia odsłona również zakończyła się remisem - 1:1. Gole dla swoich drużyn strzelali Brandon Carlo oraz Matt Roy. W dogrywce, o zwycięstwie Kings, przesadzili podający Drew Doughty i strzelający Anze Kopitar.