NBA: zwycięstwo Minnesota Timberwolves po dogrywce

• Data publikacji: 31.12.2019, 09:48

Z sześciu spotkań ligi NBA jedno zakończyło się dogrywką. Minnesota Timberwolves wygrali 122:115 z Brooklyn Nets.

Po 48 minutach wynik wyrównanego meczu wynosił 103:103. W dogrywce lepsza okazała się Minnesota, wygrywając 122:115. W tym sezonie Timberwolves wygrali 12 meczów, a przegrali 20. Brooklyn Nets po dzisiejszej porażce mają bilans 16-16. Ciekawe widowisko oglądali kibice w Orlando. Magic prowadzili kilkoma punktami z Atlanta Hawks. Jastrzębie odrobiły straty i triumfowali 101:93.

Milwaukee Bucks umocnili się na prowadzeniu w Konferencji Wschodniej. Wygrali oni na wyjeździe 123:102 z Chicago Bulls.

Chicago Bulls - Milwaukee Bucks 102:123
Minnesota Timberwolves - Brooklyn Nets 122:115 (po dogrywce)
Orlando Magic - Atlanta Hawks 93:101
Washington Wizards - Miami Heat 123:105
Portland Trail Blazers - Phoenix Suns 116:122
Utah Jazz - Detroit Pistons 104:81