LSK: pewny triumf Grot Budowlanych

• Data publikacji: 01.02.2020, 20:00

Grot Budowlani Łódź wygrały w Pile z miejscowym Enea PTPS - 3:0 i awansowały na podium ligowej tabeli.

Faworytkami tego starcia były łodzianki i faktycznie szybko potwierdziły te przypuszczenia. Początek w ich wykonaniu był wręcz zabójczy, gdyż prowadziły już - 6:1, a w połowie seta powiększyły jeszcze tę przewagę i zanosiło się na pogrom - 16:7. Gospodynie zdołały nieco poprawić ten wynik i ostatecznie przegrały tylko do 19. W kolejnych dwóch partiach, pilanki grały już dużo lepiej i wynik rozstrzygał się w końcówce. Ostatecznie, w obu przypadkach wygrywały wicemistrzynie Polski do 23, a tym samym całe spotkanie - 3:0. Dzięki temu zwycięstwu, Grot Budowlane wskoczyły na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Enea PTPS Piła 0:3 Grot Budowlani Łódź (19:25, 23:25, 23:25)