NHL: pewna wygrana Minnesoty

• Data publikacji: 03.08.2020, 10:00

Za nami druga noc z hokejowymi zmaganiami w NHL. Udanie wróciły do rywalizacji m.in. ekipy z Minnesoty, Columbus i Arizony.

Vancouver Canucks 0:3 Minnesota Wild (stan rywalizacji 1:0 dla Minnesota Wild)

Hokeiści z Vancouver nieudanie rozpoczęli zmagania o Puchar Stanleya. Zamiast strzelać bramki, to łapali kary (dwa razy więcej niż rywale z Minnesoty). Natomiast ci drudzy byli niezwykle skuteczni i konsekwentni. W każdej z tercji zdobyli po golu, pewnie triumfując w tym spotkaniu. Zaczął w 3. minucie Kevin Fiala, wykorzystując grę w przewadze i podanie Jareda Spurgeona. Tuż po wznowieniu drugiej tercji, to właśnie Spurgeon podwyższył wynik, również korzystając z liczebnej przewagi na lodzie. Pod koniec meczu, znów trafił Spurgeon, ale tym razem skierował krążek do pustej bramki i ustalił rezultat na - 3:0.

Pozostałe wyniki:

Nashville Predators 3:4 Arizona Coyotes (stan rywalizacji 1:0 dla Arizona Coyotes)

Boston Bruins 1:4 Philadelphia Flyers

Toronto Maple Leafs 0:2 Columbus Blue Jackets (stan rywalizacji 1:0 dla Columbus Blue Jackets)

Colorado Avalanche 2:1 St. Louis Blues