NBA: Pacers lepsi od Magic

• Data publikacji: 05.08.2020, 10:15

Kolejna noc z koszykarską ligą NBA już za nami. Najciekawiej było w starciu Indiany Pacers z Orlando Magic. Warto też zauważyć, że żaden wynik nie zszedł poniżej stu punktów.

Indiana Pacers 120:109 Orlando Magic

Koszykarze z Indianapolis rozpoczęli ten mecz od bardzo mocnego uderzenia i po pierwszej kwarcie prowadzili już - 43:22. W drugiej odsłonie gra się nieco bardziej wyrównała i ostatecznie zakończyła się ona remisem po 28. Jednak to Pacers schodzili do szatni z prowadzeniem - 71:50. Druga połowa spotkania, to była już dużo lepsza gra Magików, którzy skromnie wygrywali w trzeciej i czwartej kwarcie. Z ostatecznego triumfu cieszyli się jednak koszykarze Indiana Pacers, którzy wygrali - 120:109. Dla zwycięzców, 32 punkty zdobył TJ Warren, zaś wśród przegranych najskuteczniejszy był Nikola Vucević - 24 punkty.