NBA: pierwsza porażka Raptors po przerwie

• Data publikacji: 08.08.2020, 08:53

Boston Celtics wygrali 122:100 z Toronto Raptors w najciekawszym dzisiejszym meczu ligi NBA. To dopiero pierwsza porażka mistrzów po restarcie.

Podczas dokończenia sezonu w Orlando koszykarze Toronto Raptors wygrali już trzy spotkania i to z mocnymi rywalami, kolejno - Los Angeles Lakers, Miami Heat i Orlando Magic. Kolejnym silnym przeciwnikiem mistrzów ligi byli Boston Celtics. Ekipa ze Stanów Zjednoczonych w tabeli Konferencji Wschodniej zajmuje 3. miejsce, czyli lokatę niżej od rywali z Kanady. Tym bardziej mecz zapowiadał się ciekawie. Jednak większych emocji nie było. Już w pierwszych minutach Celtics wywalczyli 10 punktów przewagi, a potem różnica się tylko powiększyła. W trakcie czwartej kwarty wynosiła nawet 40 punktów. Raptors zdołali jeszcze odrobić połowę strat, ale przegrali 100:122. Po restarcie Boston Celtics zanotowali 3 zwycięstwa i 2 porażki.

W innym ciekawym spotkaniu Philadelphia 76ers pokonali 107:101 Orlando Magic. Dla zespołu z Filadelfii to trzecie zwycięstwo z rzędu, a dla Magic trzecia kolejna porażka. Dzisiaj ze zwycięstw cieszyli się również: New Orleans Pelicans, San Antonio Spurs, Memphis Grizzlies i Brooklyn Nets.

Toronto Raptors - Boston Celtics 100:122
New Orleans Pelicans - Washington Wizards 118:107
Philadelphia 76ers - Orlando Magic 108:101
San Antonio Spurs - Utah Jazz 119:111
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder 121:92
Brooklyn Nets - Sacramento Kings 119:106