Piłka ręczna - MŚ: Polska - Tunezja [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Aleksandra Suszek
  • Data publikacji: 15.01.2021, 18:00

Już dzisiaj Biało-Czerwoni rozpoczynają walkę o medale na mistrzostwach świata w piłce ręcznej. Pierwszym rywalem polskich szczypiornistów będzie reprezentacja Tunezji. Zapraszamy na relację na żywo tuż przed 20:30!

Tunezja - Polska 28:30 (17:17)

Relacja na żywo

Kolejny mecz mistrzostw świata Biało-Czerwoni rozegrają już w niedzielę o godz. 20:30. Tym razem zmierzą się z Hiszpanami. Zapraszamy na kolejną relację LIVE już pojutrze!

28:30 Koniec spotkania! Polacy zwyciężają swój pierwszy mecz na turnieju! Najlepszym zawodnikiem został wybrany Arkadiusz Moryto.

27:30 Przybylski dokłada swoją cegiełkę do wyniku! Już trzy bramki przewagi dla Biało-Czerwonych, tuż przed końcową syreną!

27:29 Minuta do końca. Wyszomirski świetnie w obronie!

26:28 Znów Sanai - ten zawodnik dzisiaj zdecydowanie błyszczy na boisku.

25:28 Kolejna kara dla Tunezyjczyków. Biało-Czerwoni przy piłce.

25:28 Tomasz Gębala nie wyczuł swojego rzutu i znacząco przestrzelił nad bramką, ale nadal prowadzimy trzema bramkami. Trochę ponad pięć minut do końca.

25:27 Koryto skutecznie w rzucie karnym! Przez moment było jednak gorąco, bo Darmoul nie odpuszcza w ataku.

24:26 Tunezyjczycy odrabiają straty... Przewaga Biało-Czerwonych stopniała do dwóch bramek.

22:26 Długo, oj długo bez bramek po obu stronach. Wreszcie z lewego skrzydła... Krajewski!

22:25 Został kwadrans do końcowej syreny, a Tunezyjczycy grają bez jednego zawodnika. Polacy przejmują piłkę, ale nie wykorzystują swojej okazji.

22:25 Bardzo dobry moment w grze Biało-Czerwonych. Najważniejsze teraz, aby utrzymać poziom.

21:23 Świetna akcja Szymona Sićki!

21:21 Bardzo ładnie Przybylski, ale Darmoul odwdzięcza się momentalnie i znów jest remis.

19:20 Wyszomirski przechytrzony przez Darmoula. Spora szansa teraz dla naszych, bo Tunezyjczycy grają w osłabieniu - dwie minuty kary dla Toumiego.

18:19 Sanai rzuca na remis. Długo bez akcji, ale w końcu Moryto wykorzystuje okazję i znowu mamy jedną bramkę w zapasie.

17:18 I już pierwsza udana akcja naszych zawodników! Moryto skutecznie z prawego skrzydła!

17:17 Wracamy na boisko. Oby ta połowa była szczęśliwa dla naszych szczypiornistów!

Całkiem ciekawie zapowiada się druga partia. Polacy zdołali odrobić straty i wrócić do skutecznej gry. Czy zdołają utrzymać poziom i pokonać rywali? Wracamy już za kilkanaście minut!

17:17 Trafia Darmoul i pierwsza połowa kończy się remisem.

16:17 Wkradła się odrobina chaosu po obu stronach. Krajewski jednak ponownie udowadnia swoją obecność na boisku!

15:16 Zdecydowanie wyróżnia się Sanai. Nasi jednak nie odpuszczają - Sićko i Moryto zdobywają bramki dla Biało-Czerwonych!

14:14 Tunezyjczycy zdobywają pierwszą bramkę od pięciu minut, a Polacy w osłabieniu - kara dla Olejniczaka.

13:12 Cóż za akcja Olejniczaka! Świetnie wykorzystał sytuację!

13:11 Dwadzieścia minut spotkania za nami. Tym razem to Polacy zdobywają dwie bramki z rzędu i przewaga rywali topnieje!

13:9 Niestety, przewaga Tunezyjczyków wciąż pozostaje bez zmian... Mosbah Sanai dopisuje kolejny strzał na swoje konto.

11:8 Skutecznie w pojedynku jeden na jednego Maciej Gębala! Tunezyjczycy tracą piłkę, ale szczęśliwie dla nich - Krajewski nie trafia.

11:7 Tym razem pojedynek z bramkarzem wygrywa Tomasz Sićko! Sanai jednak również trafia i znów tracimy cztery bramki do Tunezyjczyków.

9:6 Wreszcie zdobywamy bramkę! Przemysław Krajewski skutecznie ze skrzydła!

9:5 Polacy nie mogą się przedrzeć przez mur Tunezyjczyków. Tracimy piłkę i już przegrywamy czterema bramkami...

6:5 Dość agresywnie grają obie ekipy w polu obrony. To Tunezyjczycy jednak prowadzą wciąż jedną bramką.

3:3 Tunezyjczycy długo przy piłce... ale skutecznie - już jest remis.

1:3 W rzucie karnym trafia Moryto. Tunezyjczycy zdobywają pierwszą bramkę, ale Gębala odwdzięcza się kolejnym strzałem!

0:2 I już dwie pierwsze bramki dla Polaków! Świetnie w obronie Piotr Wyszomirski.

0:0 Zaczynamy! Polacy przy piłce.

Czas na hymny obu państw.

Już wkrótce rozpocznie się pierwszy mecz Polaków!

Relacja LIVE z meczu Polska - Tunezja rozpocznie się tuż przed 20:30. Zapraszamy!

Aleksandra Suszek – Poinformowani.pl

Aleksandra Suszek

Można powiedzieć, że piszę o wszystkim po trochu, ale w moim sercu gości głównie siatkówka.