Piłka ręczna - MŚ: Polska - Brazylia [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Aleksandra Suszek
  • Data publikacji: 19.01.2021, 20:15

Polscy szczypiorniści przygodę w mistrzostwach świata rozpoczęli od zwycięstwa z Tunezją. Kilka dni później sprawili sporą niespodziankę, ulegając Hiszpanom tylko jedną bramką. Już dziś Biało-Czerwoni rozegrają swój trzeci grupowy mecz w turnieju. Zapraszamy na relację na żywo z tego wydarzenia tuż przed 20:30!

BRAZYLIA 23:33 POLSKA [ZAPIS LIVE]

Relacja na żywo

Polscy szczypiorniści pokonali Brazylię w naprawdę fenomenalnym stylu. Świetnie funkcjonowała obrona, nie brakowało również imponujących interwencji w bramce. Już wkrótce kolejne spotkania Biało-Czerwonych, na które zapraszamy już dziś!

Najlepszym zawodnikiem spotkania został Adam Morawski.

23:33 Koniec spotkania! Biało-Czerwoni wygrywają z Canarinhos w niezwykłym stylu!

21:31 Brazylia zdobywa bramkę, ale momentalnie odwdzięcza się Czuwara.

20:30 Powtórka z rozrywki... przejmujemy piłkę! Tym razem trafienie zalicza Walczak!

20:29 Nie próżnuje także Dawid Dawydzik. Imponująca przewaga Biało-Czerwonych wciąż pozostaje na tym samym poziomie.

19:28 Dziesięć minut do końcowej syreny, a Majdziński dokłada cegiełkę do wyniku!

19:27 Polacy gubią piłkę, co wykorzystuje Rodrigues i zdobywa kolejną bramkę dla Brazylii.

18:27 Canarinhos powracają do gry, jednak Tomasz Gębala odwdzięcza się dwoma celnymi rzutami.

15:25 Można powiedzieć, że Polacy bawią się grą. Kolejny trafny rzut na pustą bramkę Brazylii!

15:24 Sićko po raz kolejny! Genialna gra w obronie Polaków!

15:22 Ciężko zliczyć, ile razy podopieczni Marcusa Oliveiry zgubili piłkę w tym meczu. Biało-Czerwoni wykorzystują ten fakt fenomenalnie.

15:21 Moryto niezwykle się dziś prezentuje! Rzuca ze swojej połowy i zalicza kolejne trafienie!

14:20 Cóż za emocjonująca akcja! Krajewski przejmuje piłkę i rzuca na pustą bramkę! Czas dla Brazylii.

14:18 Polacy wcale nie odpuszczają, a Brazylijczycy zaczynają się gubić. Dwuminutowa kara dla Toledo.

12:16 Brawo, Majdziński! Bardzo obiecująco wygląda ten wynik, oby udało się go utrzymać do końca spotkania!

11:14 Biało-Czerwoni w osłabieniu - dwie minuty kary dla Macieja Gębali. Świetnie jednak broni Morawski, a ze środka trafia Sićko i mamy kolejną bramkę!

11:13 Wracamy na boisko!

Polakom udało się wyjść na prowadzenie - czy uda im się utrzymać je w drugiej partii i pokonać Canarinhos? Wracamy już za kilkanaście minut!

11:13 Świetna akcja pod koniec pierwszej połowy! Biało-Czerwoni schodzą na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem!

11:11 Dwie minuty kary dla Piotra Chrapkowskiego. Na tablicy wyników ponownie remis.

10:11 Rzut karny bezbłędnie wykonuje Arkadiusz Moryto! Ten zawodnik zdecydowanie wyróżnia się dziś na boisku.

10:10 Langaro wyrównuje i czas dla Patryka Rombla.

9:10 Skutecznie Przybylski! Trochę ponad pięć minut do końca pierwszej połowy.

9:9 Nareszcie trafny rzut Olejniczaka!

9:8 Gorszy moment mają w ataku Biało-Czerwoni. Rodrigues trafia i Brazylijczycy obejmują prowadzenie...

7:8 Zrehabilitował się Fabio Chiuffa - bezbłędnie rzuca dwukrotnie w ciągu minuty.

5:8 I po raz kolejny Moryto! Czas dla selekcjonera Brazylii.

5:7 Pierwszy kwadrans za nami. Dwie bramki z rzędu zalicza Arkadiusz Moryto! Świetna dyspozycja naszego skrzydłowego.

4:5 Dwie minuty kary dla Ponciano - warto to wykorzystać. Maciej Gębala i Przemysław Krajewski robią to doskonale!

3:3 de Toledo trafia i z przewagi Biało-Czerwonych nic nie pozostało...

2:3 Polacy w osłabieniu - kara dla Tomasza Gębali.

1:3 Ależ pech dla Brazylijczyków! Fabio Chiuffa przegrywa pojedynek jeden na jednego z polskim bramkarzem.

1:2 Canarinhos skutecznie po raz pierwszy, ale ciężko jest im pokonać polski mur na obronie.

0:2 Brazylijczycy tracą piłkę i Szymon Sićko wykorzystuje sytuację! Piękny akcja na pustą bramkę!

0:1 skutecznie w obronie po obu stronach - 4. minuta i pierwsza bramka Biało-Czerwonych!

0:0 Świetna interwencja Morawskiego na bramce na sam początek spotkania!

0:0 Zaczynamy! Polacy przy piłce.

Czas na hymny narodowe!

Już za moment Polacy rozpoczną batalię z Canarinhos! Zapraszamy!

Na naszą relację ze spotkania Polska - Brazylia zapraszamy przed 20:30!

Aleksandra Suszek – Poinformowani.pl

Aleksandra Suszek

Można powiedzieć, że piszę o wszystkim po trochu, ale w moim sercu gości głównie siatkówka.