CS:GO - BLAST: FURIA i Complexity żegnają się z rozgrywkami
ESL | Carlton Beener

CS:GO - BLAST: FURIA i Complexity żegnają się z rozgrywkami

  • Dodał: Daniel Gabryś
  • Data publikacji: 22.01.2021, 11:35

Znamy już pierwsze ekipy, które muszą pożegnać się z BLAST Premier Global Final. Są nimi FURIA, która jeszcze nie odnalazła się po roszadach w składzie oraz Complexity, które nie miało szczęścia do przeciwników.

 

Evil Geniuses 2:1 FURIA

Brazylijczycy po zmianach mają spore problemy. honda, który jest ich najnowszym nabytkiem, nie jest w stanie zrównać się poziomem z najlepszymi. Jest to w głównej mierze wina braku doświadczenia oraz zimnej krwi w wielu sytuacjach. Odbija się to zatem negatywnie na jego formacji, gdzie KSCERATO i yuurih mają problemy z ciągnięciem reszty składu. Druga mapa w tym starciu mogła wpaść na konto FURII przy odrobinie szczęścia, lecz tak się nie stało, co potem miało fatalne skutki, gdyż Amerykanie pożegnali się z turniejem. 

 

Evil Geniuses w kolejnym meczu będzie musiało się zatem zmierzyć z Liquid, w którym od niedawna występuje FalleN. Obie ekipy powalczą o finał dolnej drabinki.

 

Natus Vincere 2:1 Complexity

Rosjanie w swoim pierwszym turniejowym spotkaniu dali się zaskoczyć, przez co zmagania musieli kontynuować w drabince przegranych. Tutaj żartów już nie ma, co bardzo mocno do serca wziął sobie electronic, który był prawdziwym koszmarem dla Complexity. Zawodnik Na`Vi wykręcił rating 1.40 i wygrywał niesamowicie ważne starcia. CoL można bronić gigantycznym nieszczęściem, gdyż musieli się oni najpierw mierzyć na drugą drużynę świata, a następnie na formację, która w rankingu HLTV jest ulokowana jedno oczko niżej. Kto wie, być może na innych rywali poszłoby im znacznie lepiej.

 

Na`Vi w kolejnym starciu zmierzy się z G2, które po niewyobrażalnych męczarniach zostało pokonane przez Astralis. Faworytem jest tutaj formacja NiKo, która prezentuje znacznie wyższą i co ważniejsze - stabilniejszą formę.

Daniel Gabryś – Poinformowani.pl

Daniel Gabryś

Młody pasjonat esportu, zapalony gracz oraz maniak wystukiwania melodii na Kalimbie. Tutaj zarządzam esportem oraz dbam o miłą atmosferę.