Piłka ręczna - MŚ: ćwierćfinały [MULTIRELACJA LIVE]

• Data publikacji: 27.01.2021, 16:20

Rozgrywane w Egipcie mistrzostwa świata w piłce ręcznej wkraczają w decydującą fazę. Co prawda nasza reprezentacja wróciła już do kraju, ale emocje się nie skończyły. Na dziś zaplanowano cztery mecze, które wyłonią półfinalistów czempionatu. Na pewno nie zabraknie pięknych zagrań, dramatycznych końcówek, a być może i dogrywek. Zapraszamy zatem na naszą łączoną relację z wszystkich ćwierćfinałowych starć. Startujemy tuż przed 17:30!

Dania - Egipt 35:35 (16:13, 28:28, 34:34) karne 4:3

Francja - Węgry 35:32 (12:14, 30:30, 32:31)

Szwecja - Katar 35:23 (14:10)

Hiszpania - Norwegia 31:26 (21:15)

Relacja na żywo

Warto podkreślić, że przez większość spotkania walka była niezwykle wyrównana. Węgrom również należą się gratulacje, bo okazali się czarnym koniem tego czempionatu. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Bence Banhidi. Już dziś zapraszamy na nasze relacje z najważniejszych meczów mistrzostw!

Francja - Węgry 35:32 - KONIEC SPOTKANIA! Francuzi meldują się w półfinale turnieju!

Francja - Węgry 35:32 - Minuta do końca, a na boisku trwa koncert Trójkolorowych.

Francja - Węgry 33:32 - Bardzo ważny rzut dla Węgrów! Balogh trafia z siódmego metra!

Francja - Węgry 33:31 - Pogubili się teraz Trójkolorowi, ale piłkę gubią także Madziarowie i prowadzenie powiększają wicemistrzowie olimpijscy. Dwie i pół minuty do końca.

Francja - Węgry 32:31 - Gerard bohaterem Francuzów! Świetnie broni rzut karny!

Francja - Węgry 32:31 - Koniec pierwszej dogrywki. Na ten moment bliżej półfinału są Trójkolorowi.

Francja - Węgry 31:31 - Kolejny rzut z siódmego metra, tym razem wykorzystuje Kentin Mahe.

Hiszpania – Norwegia 31:26 - Najwięcej bramek zdobyli: Alex Dujshebaev (8), Ruben Marchan (6) i Magnus Joendal (6).

Francja - Węgry 30:31 - Świetnej okazji w postaci rzutu karnego nie wykorzystuje Descat - myli się i rzuca wysoko ponad bramką. Błędu nie popełniają natomiast Węgrzy!

Francja - Węgry 30:30 - ROZPOCZYNAMY PIERWSZĄ DOGRYWKĘ!

Hiszpania – Norwegia - 31:26 - Bramkarz Rodrigo Corrales został MVP spotkania Hiszpanii z Norwegią.

Hiszpania – Norwegia 31:26 - Półfinał dla Hiszpanów!

Hiszpania 31:26 Norwegia - Piłka dochodzi do Pereza, który kończy akcję ze skrzydła. Pięć punktów różnicy.

Francja - Węgry 30:30 - Nadal nic nie jest jasne! Czeka nas kolejna dogrywka w dzisiejszym dniu! Wracamy za chwilę.

Hiszpania – Norwegia 30:26 - Trafienie Joendala na dwie minuty przed końcem meczu. Time-out dla Hiszpanii.

Francja - Węgry 30:30 - Na chwilę przed końcem o czas prosi szkoleniowiec Francuzów. To będzie niezwykle emocjonujące trzydzieści sekund!

Hiszpania – Norwegia 30:25 - 30/50 rzutów trafili Hiszpanie.

Hiszpania – Norwegia 30:25 - Najpierw Dujshebaev A., następnie O'Sullivan.

Francja - Węgry 30:29 - Minuta do końcowej syreny, a Francuzi nie trafiają! Wszystko rozstrzygnie się w końcówce drugiej partii.

Szwecja - Katar 35:22 - KONIEC MECZU! Reprezentacja Szwecji rozbija Katar 35:23 i zalicza awans do półfinału Mistrzostw Świata w Egipcie. Znakomity był to mecz "Trzech Koron". W kolejnych starciach będzie jednak o wiele trudniej.

Hiszpania – Norwegia 29:24 - Norwegowie w końcu zdobywają bramkę, ale w odpowiedzi piękną wkrętką popisał się Dujshebaev A. To było jego ósme trafienie!

Francja - Węgry 30:28 - Identyczny błąd popełnia również Romain Lagarde... ale to jego drużyna ma dwie bramki w zapasie.

Francja - Węgry 30:27 - W tym momencie popełnianie takich błędów może okazać się dla Madziarów wyrokiem... Przestrzelił nad bramkę jeden z Węgrów.

Hiszpania – Norwegia 28:23 - W końcu na pustą bramkę trafia ze swojej połowy Dujshebaev D.

Szwecja - Katar 34:22 Szwedzi w półfinale chyba zmierzą się z Francuzami. Zapowiada się niesłychanie zacięte starcie. Na razie "Trzy Korony" kontrolując przebieg meczu powoli zmierzają do jego końca.

Francja - Węgry 29:27 - Niecałe pięć minut dzieli nas od poznania kolejnych półfinalistów. Tym razem Boka zdobywa swoje czwarte trafienie dla reprezentacji Węgier.

Hiszpania – Norwegia 27:23 - Sittrup-Bergerud broni trzy z rzędu, ale jego koledzy nie potrafią zdobyć bramki.

Francja - Węgry 29:26 - W rzucie karnym nie myli się Descat. Trójkolorowi coraz bliżej awansu!

Szwecja - Katar 33:20 Mieli szansę Katarczycy na trzy bramki z rzędu. Jeden błąd w ataku, piłkę przejmują Szwedzi, a Pellas wykorzystuje sytuację sam na sam. Pięć i pół minuty do końca tego nierównego pojedynku.

Hiszpania – Norwegia 27:23 - Ostatnie 10 minut spotkania. Najwięcej trafień Dujshebaev A. (7).

Francja - Węgry 27:25 - Zostało niecałe dziesięć minut do końca spotkania. Żółtą kartkę otrzymał trener Francuzów, a oni wciąż dobrze radzą sobie na parkiecie. Węgrzy zdobywają bramkę, ale błyskawicznie swoim ciosem odpowiada Descat.

Szwecja - Katar 32:19 Ameen Zakkar rzucił swojego pierwszego gola w meczu dzięki błędowi Aggerforsa, który piłkę przepuścił... między nogami. To był strzał do obrony!

Francja - Węgry 25:25 - I znów mamy remis! Madziarowie zbierają piłkę i zaliczają rzut na pustą bramkę przeciwnika.

Szwecja - Katar 32:18 Przez chwilę Katarczycy zagrali jak równy z równym z reprezentacją Szwecji, ale i tak nie dało to zmniejszenia przewagi. 10 minut do końca meczu.

Hiszpania - Norwegia 25:22 - Dwie minuty dla Solstada, ale bez bramki dla Hiszpanów.

Francja - Węgry 25:24 - Cóż to był za rzut! Bengeduz Boka nie szczędził w sile. Już tylko jedna bramka przewagi Trójkolorowych.

Szwecja - Katar 30:16 Alfred Jonsson łamie barierę 30 bramek rzuconych przesz Szwedów. Do 40 raczej nie dojdzie, ale i tak będzie to deklasacja.

Hiszpania - Norwegia 25:22 - 108km/h. Tyle wynosiła prędkość z jaką piłkę do siatki posłał jeden z Norwegów.

Francja - Węgry 25:23 - Wicemistrzowie olimpijscy nie pozwalają rywalom na przejęcie prowadzenia. Tournat wpisuje się na listę strzelców, trafiając dwa razy pod rząd. Dwie minuty kary otrzymuje Dika Mem.

Szwecja - Katar 29:16 Mikael Aggefors na boisku w szwedzkiej bramce znakomicie broni rzut jednego z Katarczyków, a po drugiej stronie Pellas łatwo ogrywa bramkarza rywali. Ostatnia minuta pokazała po raz kolejny, kto w tym meczu rozdaje karty.

Hiszpania - Norwegia 25:21 - Dujshebaev z okolic dziesiątego metra rzuca nad murem i trafia. O czas prosi szkoleniowiec Norwegii.

Francja - Węgry 22:22 - Kontuzjowany Timothey N'Guessan. Węgrzy wyrównują po rzucie Adriana Siposa.

Hiszpania - Norwegia 24:21 - straty po obu stronach, ale w końcu Johannessen skutecznie po zwodzie.

Szwecja - Katar 26:15 Pierwsza kara w drugiej połowie. Max Darj wędruje na dwie minuty na ławkę, a... Katarowi jak nie idzie, to nie idzie. Allaedine Berrached rzuca rzut karny. Piłka odbija się od poprzeczki i trafia na boisko.

Francja - Węgry 22:20 - Za nami kwadrans drugiej odsłony. Francuzi powrócili do walki. W rzucie karnym nie myli się Descat i Trójkolorowi wciąż prowadzą.

Hiszpania - Norwegia 23:20 - W końcu od poprzeczki Marchan, ale w odpowiedzi Norwegowie z koła.

Szwecja - Katar 26:15 Teraz znakomita akcja Frankisa Marzo. Takich zagrań oczekuje się od niego więcej. Podwójnym zwodem ograł trzech szwedzkich szczypiornistów i trafił z bliskiej odległości.

Szwecja - Katar 26:14 19 minut do końca meczu. Podopeczni Valero Rivery woleliby już zejść z parkietu. Przewaga Szwedów ustabilizowała się na poziomie 12 bramek.

Hiszpania - Norwegia 22:19 - Kolejny raz popisali się bramkarze zaliczając po dwie obrony z rzędu. 20 minut do końca.

Szwecja - Katar 23:13 Ładna indywidualna akcja Amora Dhiaba, na którą odpowiada trafieniem ze skrzydła Valther Chrinitz. Szwedzi coraz bardziej oszczędzają swoje gwiazdy, ale zmiennicy nie obniżają poziomu gry.

Francja - Węgry 20:19 - Trójkolorowi pierwszy raz na prowadzeniu! O czas prosi Istvan Gulyas.

Hiszpania - Norwegia 22:19 - Świetnie ze skrzydła Gomez, ale w odpowiedzi błyskawicznie O'Sullivan.

Francja - Węgry 19:19 - Bardzo szybkie były dwie ostatnie akcje. Valentin Porte trafia dwukrotnie, za drugim razem rzucając na remis.

Hiszpania - Norwegia 21:18 - Myrhol trafia i o czas prosi Jordi Ribera.

Szwecja - Katar 22:12 Przewaga Skandynawów osiąga dwucyfrowy wymiar. Szwedzi już chyba tego nie przegrają.

Hiszpania - Norwegia 21:17 - Piąte trafienie Joendala. Ma obecnie (36 minuta) najwięcej bramek ze wszystkich szczypiornistów.

Francja - Węgry 17:18 - Idealnie w okienko trafia Dika Mem. Nie próżnuje także Banhidi, który zalicza swoją czwartą bramkę w tym spotkaniu.

Szwecja - Katar 20:11 KONCERT! Azjaci nie mogą popełniać błędów, bo Szwedzi bawią się w egzekutorów. Max Darj trafia na 20:11, a ten mecz wygląda na rozstrzygnięty i to nawet mimo tego, że na zegarze dopiero 36 minut i 9 sekund. Czas dla Valero Rivery.

Hiszpania - Norwegia 21:16 - W końcu z koła trafia Overby.

Francja - Węgry 15:17 - Cios za cios - tak to właśnie wygląda od początku tej partii. Hugo Descat trafia w bramkę Węgrów przy drugiej próbie. Chwilę później w rzucie z siódmego metra nie myli się Dominik Mathe.

Hiszpania - Norwegia 21:15 - Dobre trzy minuty obu bramkarzy. Nadal bez bramek w drugiej połowie.

Francja - Węgry 14:15 - Węgrom nie udaje się oszukać Gerarda na bramce. Trójkolorowi zdobywają za to kolejną bramkę, ponownie zbliżając się do rywali. Póki co wyrównane jest to spotkanie.

Szwecja - Katar 18:11 Niemoc Kataru w drugiej połowie przełamuje Marzo, ale strata jest już bardzo wysoka, jak na ten etap meczu.

Hiszpania - Norwegia 21:15 - Rozpoczynamy drugą połowę. Przy piłce Norwegowie.

Szwecja - Katar 17:10 I jeszcze do tego mimo asysty obrońców znakomicie znalazł się Sandell i rzuca 16. gola dla Szwedów. Po chwili podwyższa rzutem ze skrzydła Pellas, a na ławce Katarczyków niektórzy wyglądają na.załamanych.

Francja - Węgry 13:15 - Dika Mem trafia z siódmego metra, przedzierając się przez węgierską obronę. Błyskawicznie odpowiada Banhidi.

Francja - Węgry 12:14 - Wracamy na boisko. Rozpoczynają Madziarowie.

Szwecja - Katar 15:10 Pora na drugą połowę meczu. Szwedzi zrobili sobie dużą przewagę końcem pierwszej połowy, a teraz jeszcze ją podwyższają.

Hiszpania - Norwegia 21:15 - Połowa kończy się sześcioma bramkami przewagi Hiszpanów. Trafienie z ostatnim gwizdkiem zaliczył Dujshebaev.

Francja - Węgry 12:14 - Pierwsza partia zakończyła się z korzyścią dla Madziarów. Czy Węgrzy zdołają utrzymać przewagę do końca spotkania i ostatecznie będą cieszyć się z gry w półfinale? Przekonamy się już niedługo.

Hiszpania - Norwegia 20:14 - Hiszpanie mimo osłabienia doprowadzają do karnego i wykorzystuje go Sarmiento.

Francja - Węgry 12:14 - Trójkolorowi nie wykorzystują szansy na remis. Po raz kolejny tracą piłkę i po przerwie na żądanie Istvana Gulyasa to Węgrzy zdobywają ostatnią bramkę w tej partii. Francuzi rozpoczną drugą połowę w osłabieniu - dwie minuty na ławce spędzi Bengeduz Boka.

Hiszpania - Norwegia 19:14 - Faulowany Johannessen i Blonz znowu celnie z siedmiu metrów. Hiszpania w podwójnym osłabieniu.

Szwecja - Katar 14:10 - Koniec pierwszej połowy. Jej końcówkę Szwedzi grali w osłabieniu, ale po faulu na Darju otrzymali rzut karny i pewnie wykorzystał go Lucas Pellas. Na razie bliżej półfinału Szwecja.

Hiszpania - Norwegia 18:13 - Nie mylił się jeszcze dzisiaj Blonz w rzutach karnych - 2/2.

Hiszpania - Norwegia 18:12 - Prawdziwy pokaz ofensywy ze strony obu drużyn. Maqueda dołącza do grona zawodników z czterema trafieniami (Marchan, Sagosen)

Francja - Węgry 12:13 - Półtorej minuty przed końcem o czas prosi Guillaume Gille.

Hiszpania - Norwegia 16:11 - Trafienie za trafienie. Pięciu zawodników ma już zdobytych trzy lub więcej bramki.

Szwecja - Katar 13:9 Wrzucili piąty bieg Szwedzi w ostatnich minutach, a gdy mają na bramce tak dobrze dysponowanego Palickę, mogą pokonać każdego. Trafia Felix Claar i na minutę przed końcem, "Trzy Korony " mają cztery bramki przewagi.

Francja - Węgry 12:13 - Na pustą bramkę rzuca Guigou - ten zawodnik wykorzystuje do tej pory każdą swoją próbę. Wyrównana walka w końcówce tej partii.

Hiszpania - Norwegia 15:10 - Realizator pokazał Sagosena (4 bramki) schodzącego do szatni w 25 minucie meczu.

Hiszpania - Norwegia 15:10 - Kolejna bramka dla Hiszpanów i kolejna interwencja ich bramkarza.

Hiszpania - Norwegia 14:10 - Blonz z karnego.

Szwecja - Katar 11:8 Od kilku minut Katarczycy mają ogromne problemy z przedostaniem się pod bramkę Szwedów, a ci z kolei odwrotnie. Grają jak natchnieni i odskakują na trzy bramki.

Francja - Węgry 9:12 - Świetna dyspozycja bramkarzy w dzisiejszym meczu, warto podkreślić ten fakt. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy trafia Richard Bodo i Węgrzy znów prowadzą kilkoma bramkami!

Hiszpania - Norwegia 13:9 Sagosen z czwartym trafieniem.

Szwecja - Katar 10:8 Rafael Capote na dwie minuty wędruje na ławkę, a rzut karny wykorzystuje Lucas Pellas. Dobry okres gry reprezentacji Szwecji.

Francja - Węgry 9:11 - Cios za cios. Niewiele pozostało już z przewagi Madziarów.

Hiszpania - Norwegia 13:8 - Dziewięć minut do końca połowy. O czas poprosił Christian Berge.

Szwecja - Katar 9:8 Dwie bramki Szwedów przedzielone kapitalną obroną Andreasa Palicki. Trafia Gottfridsson i znowu Europejczycy mają inicjatywę. Siedem minut do końca pierwszej połowy.

Francja - Węgry 7:9 - Długo bez trafień po obu stronach. Można powiedzieć, że swój czas mają bramkarze obu ekip, którzy skutecznie pilnują swojego pola. Wreszcie z koła bezbłędnie Guigou!

Szwecja - Katar 7:8 Teraz z dystansu trafia z kolei Hassaballa i Katar po raz pierwszy od dłuższego czasu na prowadzeniu w tym meczu.

Szwecja - Katar 7:7 Najlepszy strzelec turnieju Frankis Marzo z kapitalnym rzutem z dystansu, który wyrównuje stan meczu. 20 minut za nami.

Hiszpania - Norwegia 11:7 - Norwegowie w osłabieniu tracą dwie bramki.

Szwecja - Katar 7:6 Pora na chwilę oddechu dla obu drużyn. Czas dla Valero Rivery, gdy na zegarze widnieje 18 minuta i 26 sekunda.

Francja - Węgry 5:9 - Słabszy moment w grze Węgrów. Dwukrotnie nie wykorzystują swoich akcji i mści się to, bo Francuzi powoli odrabiają straty.

Szwecja - Katar 7:6 Szwedzi śmiało mogli już prowadzić trzema czy nawet czterema bramkami, ale w klarownych sytuacjach bywają nieskuteczni, tak jak przed chwilą Hampus Wanne.

Hiszpania - Norwegia 9:7 - Z siódmego metra nie myli się Sagosen.

Hiszpania - Norwegia 9:6 - Hiszpanie wykorzystali błędy rywali i odskoczyli na trzy trafienia.

Szwecja - Katar 7:6 Pierwszy kwadrans za nami. Obie drużyny twardo w obronie, ale też całkiem skutecznie w ataku. 13 goli w 15 minut to na tym turnieju nie jest zły wynik.

Francja - Węgry 3:9 - Rzut karny dla Trójkolorowych. Guigou sprytnie wykorzystuje swoją szansę, przerzucając piłkę nad głową bramkarza. Kolejną bramkę na konto Węgrów dokłada za to Miklos Rosta.

Szwecja - Katar 6:6 Co ciekawe, dwa ostatnie mecze piłkarzy ręcznych Szwecji i Kataru miały miejsce w dwóch poprzednich edycjach Mistrzostw Świata. W obu przypadkach wygrywali Europejczycy - w 2017 roku aż 36:25, ale dwa lata później tylko 23:22. Hat-trick, czy do trzech razy sztuka? Na razie znowu remis po okresie lepszej gry Katarczyków.

Hiszpania - Norwegia 6:6 - Czas dla Hiszpanów. 13 minut meczu za nami.

Francja - Węgry 2:8 - Michael Guigou trafia z lewego skrzydła, ale duże problemy mieli Trójkolorowi z pokonaniem węgierskiego muru. Długo nie trzeba czekać na odpowiedź - Madziarowie zdobywają już ósmą bramkę.

Hiszpania - Norwegia 6:6 - Dujshebaev faluje w ataku. Po ataku pozycyjnym trafia z dystansu Johannessen.

Szwecja - Katar 6:5 Kolejny raz w tym meczu znakomita postawa Andreasa Palicki, który broni sytuacje sam na sam. Niemoc strzelecką Kataru po chwili przerywa jednak Frankis Marzo.

Szwecja - Katar 6:4 Katarczycy od jakiegoś czasu w osłabieniu i rywale nie dają im chwili wytchnienia. Zdobywają dwie bramki, a Azjaci męczą się w ataku.

Francja - Węgry 1:6 - Obie ekipy w osłabieniu. Od rzutu wolnego rozpoczynają Węgrzy i Banhidi trafia, powiększając przewagę swojej drużyny.

Hiszpania - Norwegia 6:5 - Strata Hiszpanów i w kontrze potężne biodro O'Sullivana.

Hiszpania - Norwegia 6:5 - W odpowiedzi z 6 metra Myrhol.

Francja - Węgry 1:5 - Węgrzy bezlitośni w polu obrony. Bez problemu odbierają rywalom piłkę i w pojedynku sam na sam na bramce zwycięża Mathe.

Szwecja - Katar 4:4 Zbliżamy się do końca pierwszych 10 minut meczu. Mahmoud Hassaballa trafia na remis i w dalszym ciągu nikt nie zyskuje przewagi, choć przez większość czasu Szwedzi są na prowadzeniu.

Hiszpania - Norwegia 6:3 - W końcu Hiszpanie odskakują po dwóch bramkach Marchana.

Francja - Węgry 1:4 - Skuteczna interwencja Miklera na bramce. Madziarowie świetnie weszli w to spotkanie.

Szwecja - Katar 3:2 Kapitalna obrona Mohameda Abidiego w pierwszej akcji, ale potem Katarczycy w akcji ofensywnej stracili piłkę i w sytuacji sam na sam trafia Daniel Pettersson.

Hiszpania - Norwegia 4:3 - Znowu bramka za bramkę. Trafił Joendal i Dujshebayev.

Hiszpania - Norwegia 3:2 - wymiana cios za coos. Najpierw Sagosen, później Kanelas.

Francja - Węgry 1:2 - Pierwsza udana akcja Francuzów. Faggeras pokonuje Miklera na bramce.

Szwecja - Katar 2:2 Max Darj w kapitalnej sytuacji z bramkarzem Kataru uderza piłkę obok bramki i to się mści. Odpowiadają Katarczycy golem Yassine Samiego.

Hiszpania - Norwegia 2:1 - Faul na kołowym i z karnego trafia Sole.

Francja - Węgry 0:2 - Na listę strzelców wpisuje się także Zoltan Szita. Francuzi po raz kolejny nie trafiają w bramkę.

Szwecja - Katar 2:1 Zyskują inicjatywę Szwedzi i dzięki dwóm trafieniom w krótkim odstępie czasu wychodzą na prowadzenie. Dużo błędów w wyprowadzeniu piłki po obu stronach.

Hiszpania - Norwegia 1:1 - z lewego skrzydła skutecznie Joendal.

Szwecja - Katar 0:1 Prawie dwie minuty dobiegły końca, gdy pierwszego gola meczu zdobył Ahmad Madadi. Szwedzi nie mogą na razie sforsować obrony rywali i Katar nadal w ataku.

Francja - Węgry 0:1 I już pierwsze trafienie dla Węgrów! Skutecznie Mathe!

Szwecja - Katar 0:0 Ruszają Szwedzi z pierwszą akcją. Oni tradycyjnie na żółto-niebiesko. Katar na biało-brązowo. Pierwsza akcja wybroniona przez bramkarza Azjatów.

Francja - Węgry Startujemy! Trójkolorowi przy piłce.

Szwecja - Katar 0:0 Któraś z tych drużyn za około 2 godziny będzie cieszyć się z wejścia do najlepszej czwórki Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Trudno ocenić, która z reprezentacji jest faworytem. W drugiej fazie turnieju zdecydowanie lepiej spisały się "Trzy Korony", które wygrały swoją grupę, m.in. z gospodarzami z Egiptu, jednak w ostatnich latach Azjaci często pokazywali, jak groźni potrafią być na parkiecie. Na boisku szykuje się dużo walki. Teraz grane są hymny narodowe obu państw.

Francja - Węgry Hymny narodowe już za nami! Rozpoczyna się kolejny ćwierćfinał czempionatu!

Hiszpania – Norwegia - Pora na hymny obu reprezentacji.

Egipt-Dania - 35:35 - 4:5 - Po zaciętej rywalizacji gospodarze kończą swoją przygodę na mistrzostwach świata. Zapraszamy na relacje z pozostałych spotkań ćwierćfinałowych. Początek już o 20:30!

Egipt-Dania - 35:35 - 4:5 - 5 seria: Landin broni! Lasse Svan Hansen trafia do siatki! Dania w półfinale!

Egipt-Dania - 35:35 - 4:4 - 4 seria: Nikolaj Øris Nielsen nie trafia- remis!

Egipt-Dania - 35:35 - 2:3 - 3 seria: dwa strzelcy trafili.

Egipt-Dania - 35:35 - 1:2 - 2 seria: Duńczycy cały czas na prowadzeniu.

Egipt-Dania - 35:35 - 0:1 - 1 seria: Ahmed El-Ahmar nie trafia pierwszego karnego! Emil Jakobsen się nie myli.

Egipt-Dania - 35:35 - Drużyny wyznaczają wykonawców karnych.

Egipt-Dania - 35:35 - Magnus Landin Jacobsen trafia! O awansie do półfinału przesądzą rzuty karne!

Egipt-Dania - 35:34 - Egipcjanie popełniają ten sam błąd, który zrobił Mikkel Hansen! Czerwona kartka dla Egipcjan i karny dla Duńczyków za nie oddanie piłki po grze pasywnej!

Egipt-Dania - 35:34 - 78. minuta- faul w ataku Duńczyków!

Egipt-Dania - 35:34 - Rzut karny dla Danii- niewykorzystany przez Emila Jakobsena!

Egipt-Dania - 35:34 - Czas na decydujące, ostatnie 5 minut dogrywki!

Egipt-Dania - 35:34 - Landin również skutecznie interweniuje! Duńczycy jednak nie rzucają bramki i ponownie nie potrafią pokonać egipskiego bramkarza.

Egipt-Dania - 35:34 - Karim Handawy broni! Szansa dla reprezentacji Egiptu na odskoczenie przeciwnikom!

Egipt-Dania - 35:34 - Egipt na prowadzeniu!

Egipt-Dania - 34:34 - Landin przerywa kontratak Egipcjan!

Egipt-Dania - 34:34 - Mohamed Sanad trafia! Gramy dalej! Duńczycy bez Mikkela Hansena.

Egipt-Dania - 33:34 - Mikkel Hansen wykonał długie podanie po odgwizdaniu gry pasywnej. Po wideo weryfikacji sędziowie przyznali rzut karny dla Egiptu i dali Hansenowi czerwoną kartkę!

Egipt-Dania - 32:33 - Egipcjanie gonią Duńczyków. Dziesiąte trafienie Yahia Omara.

Egipt-Dania - 31:32 - Pieklenie silny rzut Hansena i pieklenie szybka odpowiedź gospodarzy.

Egipt-Dania - 30:31 - Yahia Omar trafia po raz ósmy.

Egipt-Dania - 29:31 - Hansen w poprzeczkę!

Egipt-Dania - 29:31 - Mathias Gidsel po raz drugi!

Egipt-Dania - 28:30 - Duńczycy powiększają prowadzenie!

Egipt-Dania - 28:29 - Rzut karny dla Egiptu i dwie minuty kary dla Duńczyków. Landin broni!

Egipt-Dania - 28:29 - Mathias Gidsel z pierwszym golem w dogrywce!

Egipt-Dania - 28:28 - Sędzia daje sygnał do wznowienia gry. Dania przy piłce.

Egipt-Dania - 28:28 - Duńczycy nie wykorzystują gry w przewadze! Będziemy mieli dogrywkę.

Egipt-Dania - 28:28 - Ostatnie 5 sekund i czas dla trenera Danii.

Egipt-Dania - 28:28 - Błąd zmiany w reprezentacji Egiptu. Zagrają ostatnie 22 sekundy w mniejszości.

Egipt-Dania - 28:28- Szybka odpowiedź Duńczyków! Ponownie mamy remis, zostało kilka sekund.

Egipt-Dania - 28:27 - Karim Handawy broni! Gol Omara! Ostatnia minuta, Egipt na prowadzeniu!

Egipt-Dania - 27:27 - Niezawodny Yahia Omar na remis!

Egipt-Dania - 26:27 - Mads Mensah Larsen zwiódł przeciwników i wyprowadza Danie na prowadzenie!

Egipt-Dania - 25:26 - Mecz wkracza w decydującą fazę! Ostatnie 5 minut rywalizacji!

Egipt-Dania - 25:25 - Na tablicy wyników znowu remis! Mohamed Sanad z prawego skrzydła.

Egipt-Dania - 24:25 - Yahia Omar trafił w blok ustawiony przez duńskich obrońców ale chwilę po tym popisuje się niesamowitym rzutem z ostrego kąta!

Egipt-Dania - 23:25 - Czas dla reprezentacji Egiptu.

Egipt-Dania - 23:25 - Landin ponownie górą! Dzięki jego obronie Mathias Gidsel zwiększa przewagę Danii do dwóch bramek.

Egipt-Dania - 23:23 - Gra w mniejszości nie przeszkodziła gospodarzom w zdobyciu bramki! Pierwsza akcja skutecznie przeprowadzona przez lewe skrzydło. Nie dali jednak rady w obronie i Duńczycy z łatwością znaleźli lukę w ich ustawieniu.

Egipt-Dania - 22:22- Egipcjanie ponownie zagrają bez jednego zawodnika.

Egipt-Dania - 22:21 - Cóż za fantazja Egipcjan! Wrzutka w pole bramkowe ze skrzydła i przepiękne wykończenie z powietrza!

Egipt-Dania - 21:21 - Po drugiej stronie boiska również dochodzi do pojedynku z siódmego metra- ponownie Mikkel Hansen z golem.

Egipt-Dania - 21:20 - Dwie minuty kary dla Madsa Mensaha Larsena. Rzut karny z wielkim spokojem wykorzystuje Ahmed El-Ahmar.

Egipt-Dania - 20:20 - Ali Zein ma dzisiaj świetna formę strzelecką! Wyskoczył w powietrze i ponownie nie dał szans bramkarzowi.

Egipt-Dania - 19:19 - Żadna z drużyn nie odpuszcza- ponownie szybkie bramki po obu stronach.

Egipt-Dania - 18:18 - Mikkel Hansen odpokutował wcześniejszą nieskuteczną próbę z rzutu karnego i ponownie trafia w pojedynku jeden na jednego.

Egipt-Dania - 18:17 - Trener Duńczyków zdecydował się na ryzyko- jego podopieczni rozgrywali atak bez bramkarza. Nie opłaciło się- Yahia Omar trafia na pustą bramkę.

Egipt-Dania - 17:17 - Dwie skuteczne interwencje Niklasa Landina! Czas dla trenera reprezentacji Danii.

Egipt-Dania - 17:17 - Kolejna bomba Aliego Zein'a! Ahmed El-Ahmar najwidoczniej pozazdrościł koledze z drużyny i również w efektownym stylu trafia do siatki. Egipt remisuje!

Egipt-Dania - 15:17 - Gospodarze dobrze weszli w drugą połowę. Strzelili bramkę, a po straconym golu od razu odpowiedzieli szybkim atakiem.

Egipt-Dania - 13:16 - Koniec przerwy. Grę rozpoczyna reprezentacja Egiptu.

Egipt-Dania - 13:16 - Za nami pierwsze 30 minut rywalizacji. Czy gospodarze odwrócą losy meczu i sprawią jeszcze większą sensacje? Już za kilkanaście minut początek drugiej połowy!

Egipt-Dania - 13:16 - Lasse Svan Hansen lobuje bramkarza tuż przed syreną oznaczającą koniec pierwszej części spotkania!

Egipt-Dania - 12:15 - Szkoleniowiec Egiptu prosi o czas.

Egipt-Dania - 12:15 - Kolejna kara czasowa dla egipskiego zawodnika i kolejny rzut karny. Tym razem Hansen trafia w obramowanie bramki. Chwilę później podaje do obrotowego a ten powiększa prowadzenie Duńczyków.

Egipt-Dania - 12:13 - Egipcjanie chcieli nadrobić granie w mniejszości i zdecydowali się na przeprowadzenie ataku z pustą bramką. Ta sztuka się nie udało i Duńczycy rzucili bramkę z własnej połowy boiska.

Egipt-Dania - 11:12 - Pierwsze wykluczenie w reprezentacji Egiptu i od razu rzut karny. Mikkel Hansen ponownie nie myli się z siódmego metra.

Egipt-Dania - 11:11 - Szybka wymiana ciosów. Lasse Svan Hansen doprowadza do remisu.

Egipt-Dania - 10:9 - Zmiana w bramce Duńczyków od razu przynosi skuteczne efekty. Kevin Møller notuje dwie świetne interwencje! Za trzecim razem nie dał jednak rady zatrzymać przeciwników.

Egipt-Dania - 9:9 - Ali Zein rzuca nie do obrony w okienko bramki! O czas prosi Nikolaj Jacobsen.

Egipt-Dania - 8:9 - Dania pierwszy raz na prowadzeniu!

Egipt-Dania - 8:8 - Błąd kroków w akcji ofensywnej reprezentacji Egiptu poskutkował szybkim kontratakiem Duńczyków i golem Magnusa Saugstrupa.

Egipt-Dania - 7:6 - Yehia El-Deraa świetną indywidualną akcją zwodzi obrońców i nie myli się w sytuacji sam na sam. Zaraz potem Mikkel Hansen pewnym rzutem wykorzystuje rzut karny.

Egipt-Dania - 6:4 - Duńczycy nie wykorzystali świetnej pozycji rzutowej z kontry, natomiast Egipcjanie nie popełnili tego samego błędu.

Egipt-Dania - 5:4 - Minęło 10 minut meczu. Yehia El-Deraa rzutem z dystansu pokonuje Niklasa Landina.

Egipt-Dania - 4:3 - Dania nadrabia złe wejście w mecz. Kolejna bramka Hansena.

Egipt-Dania - 3:1 - Hansen przełamuje ofensywny marazm- pierwsza bramka reprezentacji Danii.

Egipt-Dania - 3:0 - Problemy Duńczyków się nie kończą. Dwuminutowa kara dla Simona Halda. Egipcjanie wykorzystują grę w przewadze.

Egipt-Dania - 2:0 - Rzut karny wykorzystany przez Ahmeda El-Ahmara.

Egipt-Dania - 1:0 - Magnus Landin Jacobsen nie daje rady pokonać bramkarza przeciwników z bardzo dogodnej pozycji. Egipt wciąż bez straty bramki.

Egipt-Dania - 1:0 - Mohamed El-Tayar broni rzut Mikkela Hansena! Jego koledzy z pola wyprowadzają Egipt na prowadzenie.

Egipt-Dania - 0:0 - Rozpoczynamy spotkanie! Duńczycy przy piłce.

Egipt-Dania Czas na hymny narodowe obu państw.

Egipt-Dania Już za 5 minut odbędzie się pierwszy pojedynek ćwierćfinałowy!

Starujemy o 17:25!