CS:GO: trzecia wygrana Emeritos Banditos w ESEA Intermediate
Bart Oerbekke, ESL

• Data publikacji: 27.01.2021, 23:10

Gracze Emeritos Banditos w  swoim czwartym meczu obecnego sezonu ESEA Intermediate zmierzyli się z islandzką ekipą valleaa. Polacy nie pozostawili złudzeń, kto tego dnia był lepszy, wygrywając 16:8.

Emeritos Banditos ponownie zwycięskie!

Do środowego spotkania izak i spółka mieli na swoim koncie dwa zwycięstwa (16:13 i 16:11), a także jedną porażkę ze szwedzkim Stockyard (3:16). Ich środowi rywale, grający pod nazwą valleaa, podchodzili do tego starcia z identycznym bilansem co Polacy, jednak różnica klas tego wieczoru była aż nadto widoczna.

Gładka wygrana z Islandczykami

Polsko-islandzki pojedynek został rozegrany na mapie de_Vertigo. Polacy rozpoczęli mecz po stronie antyterrorystów i pierwszą połowę wygrali 9:6. Po zmianie stron ekipa pashy podkreśliła swoją przewagę nad przeciwnikami. W drugiej połowie Islandczycy zdobyli zaledwie dwie rundy, a Polacy dowieźli prowadzenie do końca starcia, wygrywając ostatecznie 16:8.

Starzy znajomi

Po środowym zwycięstwie Emeritos Banditos przesunęło się na 40. lokatę w lidze. Najbliższy mecz jest zaplanowany na pierwszy dzień lutego. Wówczas Polacy ponownie zmierzą się z Islandczykami, tym razem po drugiej stronie stanie ekipa Thor Esports. Warto zaznaczyć, że obie drużyny mierzyły się ze sobą dwa sezony temu w ramach ligi ESEA Open. Wówczas lepsi okazali się Polacy, którzy wygrali 16:12.