Liga Mistrzów [ZAPIS MULTIRELACJI LIVE]
Ver en vivo En Directo/Flickr/CC BY-SA 2.0

• Data publikacji: 09.03.2021, 20:23

Czas na spotkania rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dzisiaj, Borussia Dortmund podejmie Sevillę, natomiast Juventus zmierzy się z FC Porto. Zdecydowanym faworytem do awansu w pierwszym spotkaniu jest ekipa z Niemiec, z kolei Stara Dama musi odrabiać wynik z Portugalii, gdzie przegrali z FC Porto 1:2.

JUVENTUS - FC PORTO 3:2

BORUSSIA - SEVILLA 2:2

Relacja na żywo

Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór z magiczną Ligą Mistrzów!

Juventus – FC Porto 3:2 - Szalony mecz na Allianz Stadium dobiegł końca! Niezwykle waleczne, grające w dziesiątkę Porto, choć przegrało 3:2, to wynik z pierwszego meczu zapewnił portugalskiej ekipie ćwierćfinał Ligi Mistrzów!

Juventus – FC Porto 3:2 - KONIEC!

Juventus – FC Porto 3:2 - Ostatnie sekundy starcia w Turynie.

Juventus – FC Porto 3:2 - Żółta kartka dla Mbemby.

Juventus – FC Porto 3:2 - Stara Dama bombarduje bramkę gości.

Juventus – FC Porto 3:2 - Arbiter dolicza trzy minuty do ostatniej części dogrywki!

Juventus – FC Porto 3:2 - Oliveirę zmienił Ndiaye.

Juventus – FC Porto 3:2 - W ekipie Porto Conone zmienił Diogo Leite.

Juventus – FC Porto 3:2 - Ależ emocje na Allianz Stadium!

Juventus – FC Porto 3:2 - GOL GOL GOL RABIOT!!

Juventus – FC Porto 2:2 - Z rzutu wolnego Szczęsnego pokonał Oliveira!

Juventus – FC Porto 2:2 - GOL DLA PORTO!!!

Juventus – FC Porto 2:1 - Żółtym kartonikiem ukarany Adrien Rabiot.

Juventus – FC Porto 2:1 - W doskonałej sytuacji znalazł się Morata, jednak uderzył wprost w ręce golkipera gości.

Juventus – FC Porto 2:1 - Piłkarze Porto w szybkiej kontrze, jednak zagrożenie zostało oddalone.

Juventus – FC Porto 2:1 - W drużynie przyjezdnej Marege zastąpił Martinez Toni.

Juventus – FC Porto 2:1 - Rozpoczynamy ostatni kwadrans meczu w Turynie!

Juventus – FC Porto 2:1 - Ostatni gwizdek pierwszej odsłony dogrywki!

Juventus – FC Porto 2:1 - Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy dogrywki.

Juventus – FC Porto 2:1 - Bernardeschi ukarany żółtą kartką.

Juventus – FC Porto 2:1 - Kolejne roszady w zespole Andrei Pirlo. Z boiska zeszli Arthur i Chiesa, a na murawie pojawili się Dejan Kulusevski i Federico Bernardeschi.

Juventus – FC Porto 2:1 - Rewelacyjną okazję marnuje Marega!

Juventus – FC Porto 2:1 - Żółty kartonik dla Oliveiry.

Juventus – FC Porto 2:1 - Spore oznaki zmęczenia widoczne w obu ekipach. Dogrywka toczy się na niewysokim tempie.

Juventus – FC Porto 2:1 - Wrzutka Cuadrado wybita przez defensywę gości.

Juventus – FC Porto 2:1 - Żółta kartka dla Cuadrado!

Juventus – FC Porto 2:1 - Rozpoczynamy pierwszy kwadrans dogrywki!

Juventus – FC Porto 2:1 - Ostatni gwizdek arbitra! Jednak to nie koniec emocji dzisiejszego wieczoru! Przed nami dogrywka!

Juventus – FC Porto 2:1 - Żółty kartonik dla Chiesy.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:2 Koniec meczu! Borussia Dortmund w cwierćfinale Ligi Mistrzów! Wspaniały dwumecz z Sevillą!

Juventus – FC Porto 2:1 - Cuadrado uderza w poprzeczkę! Piękny strzał Kolumbijczyka nie znalazł miejsca w siatce. Goście mogą mówić o ogromnym szczęściu.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:2 Gol dla gości! Po wrzutce Rakiticia drugiego gola w tym spotkaniu zdobywa El Nesyri!

Juventus – FC Porto 2:1 - Upłynęły trzy, z pięciu doliczonych przez sędziego minut.

Juventus – FC Porto 2:1 - Morata zdobywa gola, jednak sędzia podnosi chorągiewkę.

Juventus – FC Porto 2:1 - Zmiana w Porto. Boisko opuścił Uribę, a w jego miejsce wszedł Marko Grujic.

Juventus – FC Porto 2:1 - Bianconeri nękają defensywę Porto licznymi dośrodkowaniami.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:1 Zza pola karnego strzela Dahoud, ale znowu pewną obroną popisuje się Bono.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:1 Teraz strzał Kounde kapitalnie broni Hitz!

Juventus – FC Porto 2:1 - Rewelacyjną akcję po raz kolejny przeprowadził Chiesa i niewiele zabrakło, by Włoch skompletował hat-tricka.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:1 Co za kontra BVB! Po dograniu Haaland, strzela Dahoud, ale jego uderzenie z pięciu metrów instynktownie broni Bono!

Juventus – FC Porto 2:1 - Wciąż niezwykle aktywny jest Chiesa. Włoch jest motorem napędowym ofensywnych poczynań Starej Damy.

Juventus – FC Porto 2:1 - Pierwsze zmiany w drużynie gospodarzy. Boisko opuścili Bonucci i Ramsey, a w ich miejsce na murawie pojawili się Matthijs de Ligt i Weston McKennie.

Juventus – FC Porto 2:1 - Marega mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym, jednak fatalnie przyjął piłkę.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:1 Żółta kartka dla Diego Carlosa za dyskusje z arbitrem.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:1 Żółta kartka dla pomocnika Seviili - Fernando.

Juventus – FC Porto 2:1 - Mamy roszadę w ekipie przyjezdnej. Zaidu Sanusiego zastąpił Luis Diaz, co oznacza, że Sergio Conceicao stawia wszystko na jedną kartę i jego zespół będzie próbował przejść do ofensywy.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:1 Strzał De Jonga po wrzutce Suso bardzo niecelny.

Juventus – FC Porto 2:1 - Tempo gry nieco spadło. Porto w defensywie.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:1 - Strzał głową Reusa niecelny.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:1 - Żółtą karką ukarany Oscar.

Juventus – FC Porto 2:1 - Obecny rezultat gwarantuje dodatkowe 30 minut tego spotkania.

Juventus – FC Porto 2:1 - Porto w tarapatach! Portugalska ekipa gra w dziesiątkę, a Juventus zabrał wiatru w żagle.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:1 - En Nesyri potężnym uderzeniem z jedenastki umieszcza piłkę w siatce BVB!

Borussia Dortmund - Sevilla 2:0 Karny dla Sevilli! Faulujący De Jonga, Emre Can, ukarany żółtą kartką.

Juventus – FC Porto 2:1 - Juan Cuadrado wykonał precyzyjne dośrodkowanie wprost na głowę Chiesy, a ten w tempo wpadł w pole karne i uderzył głową nie do obrony!

Juventus – FC Porto 2:1 - CHIESA Z DUBLETEM!

Juventus – FC Porto 2:1 - Gospodarze wychodzą na prowadzenie!!

Borussia Dortmund - Sevilla 2:0 - Papu Gomez, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku, oddaje strzał zza szestastki. Hitz paruje go na korner.

Juventus – FC Porto 1:1 - Korner nie przyniósł niebezpieczeństwa pod bramką reprezentanta Polski.

Juventus – FC Porto 1:1 - Kontra ekipy przyjezdnej. Rzut rożny dla Porto!

Borussia Dortmund - Sevilla 2:0 Strzał Suso blokuje Matz Hummels.

Juventus – FC Porto 1:1 - Szturm na bramkę gości!

Juventus – FC Porto 1:1 - Chiesa stanął przed pustą bramką, jednak uprzedził go Pepe!

Juventus – FC Porto 1:1 - Irańczyk wybił piłkę po odgwizdaniu faulu, co sędzia uznał za niesportowe zachowanie i wręczył mu drugi żółty kartonik.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:0 - Żółta kartka dla Fernando. Chwilę później strzał Jordana bez problemu broni Hitz.

Juventus – FC Porto 1:1 - Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Taremiego!

Juventus – FC Porto 1:1 - Żółta kartka numer dwa w ekipie przyjezdnej. Mehdi Taremi ląduje w notesie arbitra.

Borussia Dortmund - Sevilla 2:0 Tym razem Haaland się nie myli! Bardzo precyzyjne uderzenie snajpera BVB, Bono o krok od obrony strzału!

Juventus – FC Porto 1:1 - Stara Dama w natarciu!

Borussia Dortmund - Sevilla 1:0 Powtórka rzutu karnego! Zbyt szybkie wyjście Bono przed linię bramkową przy pierwszej próbie Haalanda!

Juventus – FC Porto 1:1 - Analiza VAR potwierdza zdobycie gola!

Juventus – FC Porto 1:1 - Strzelec bramki w pierwszym meczu, Federico Chiesa pięknym strzałem w samo okienko bramki doprowadza do prowadzenia na Allianz Stadium!

Borussia Dortmund - Sevilla 1:0 Niewiarygodne! Bono broni rzut karny Haalanda i dobitkę Norwega!

Borussia Dortmund - Sevilla 1:0 Karny dla gospodarzy! Początkowo, Erling Haaland zdobył bramkę, ale trafienie zostaje anulowane, ponieważ początkowo Kounde faulował Norwega. Dodatkowo, żołta kartka dla faulującego obrońcy Sevilli.

Juventus – FC Porto 1:1 - GOL DLA JUVE!

Borussia Dortmund - Sevilla 1:0 Początek drugiej połowy!

Juventus – FC Porto 0:1 - Rozbrzmiał pierwszy gwizdek drugiej odsłony gry w Turynie!

Juventus – FC Porto 0:1 - Czy Ronaldo i spółka zmobilizują się i zdołają przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Druga odsłona zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Juventus – FC Porto 0:1 - Bardzo przeciętny występ Bianconerich w pierwszych 45 minutach. Goście są świetnie zorganizowani w defensywie, co stawia przed Starą Damą niezwykle trudne zadanie w drugiej połowie.

Borussia Dortmund - Sevilla 1:0 - Koniec pierwszej połowy.

Juventus – FC Porto 0:1 - Koniec pierwszej odsłony gry na Allianz Stadium!

Juventus – FC Porto 0:1 - Pierwszy żółty kartonik w tym spotkaniu. Ukarany został Otavio.

Juventus – FC Porto 0:1 - Oliveira zatrzymany przez Szczęsnego!

Juventus – FC Porto 0:1 - Świetne wyjście Marchesina uniemożliwiło Aaronowi Ramsey'owi dojście do piłki. Świetny występ notuje tego wieczoru argentyński golkiper!

Borussia Dortmund - Sevilla 1:0 - Żółtą kartką ukarany Acuna.

Juventus – FC Porto 0:1 - Bliski umieszczenia piłki w siatce był Leonardo Bonucci, jednak uprzedził go Marchesin.

Juventus – FC Porto 0:1 - Futbolówka od dłuższego czasu przebywa na połowie gości. Biało-Czarni stosują dość wysoki pressing po stracie piłki.

Borussia Dortmund - Sevilla 1:0 Gol dla gospodarzy! Po stracie Suso w środku pola, Borussia przeprowadza zabójczą kontrę. Po podaniu Marco Reusa, piłkę do pustej bramki kieruje Haaland.

Juventus – FC Porto 0:1 - Niecelna wrzutka Federico Chiesy kończy kolejną nieudaną akcję podopiecznych Andrei Pirlo.

Borussia Dortmund - Sevilla 0:0 Strzał Ocamposa z pięciu metrów blokują stoperzy BVB

Juventus – FC Porto 0:1 - Portugalczyk może kontynuować grę.

Juventus – FC Porto 0:1 - Po starciu z Demiralem ucierpiał Pepe. Mamy przerwę w grze.

Borussia Dortmund - Sevilla 0:0 Na boisku od dłuższego czasu dzieje się niewiele ciekawego. Sevilla ciągle atakuje, a gospodarze w niczym nie przypominają zespołu sprzed dwóch tygodni, gdzie wygrali w Sewilli 3:2.

Juventus – FC Porto 0:1 - Doskonałą okazję na doprowadzenie do remisu marnuje Morata!

Juventus – FC Porto 0:1 - Kolejna obrona Polaka! Świetny moment ekipy przyjezdnej. Banconeri są nieskoncentrowani i wyglądają na zespół kompletnie bezradny.

Juventus – FC Porto 0:1 - Szczęsny zatrzymuje błyskawiczny kontratak Porto!

Juventus – FC Porto 0:1 - Goście wycofali się po wyjściu na prowadzenie. Stara Dama wciąż nie potrafi znaleźć pomysłu na pokonanie Marchesiny.

Borussia Dortmund - Sevilla 0:0 Żółtą kartką ukarany Morey.

Juventus – FC Porto 0:1 - Przewinienie Meriha Demirala zmusiło arbitra do wskazania na wapno, a Oliveira pewnie wykorzystał rzut karny. Juventus pod ścianą!

Borussia Dortmund - Sevilla 0:0 - Co za sytuacja dla Sevilli! Po dograniu Ocamposa, uderzał Suso, ale piłka minimalnie minęła bramkę BVB!

Juventus – FC Porto 0:1 - GOL!! Sergio Oliveira zamienia jedenastkę na gola!

Juventus – FC Porto 0:0 - Rzut karny dla Porto!

Juventus – FC Porto 0:0 - Bianconeri uspokoili grę i od dłuższego czasu rozgrywają futbolówkę w ataku pozycyjnym.

Juventus – FC Porto 0:0 - Juventus nie jest w stanie zdominować ekipy z Portugalii, gra toczy się głównie w środku pola.

Borussia Dortmund - Sevilla 0:0 - Zdecydowana przewaga gości, ale póki co bez stuprocentowych sytuacji bramkowych.

Juventus – FC Porto 0:0 - Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Piłka ląduje na spojeniu słupka z poprzeczką i opuszcza boisko.

Juventus – FC Porto 0:0 - Dynamiczna akcja Moussy Maregi, jednak Wojciech Szczęsny wybija Malijczyka z równowagi.

Juventus – FC Porto 0:0 - Rewelacyjna interwencja Agustina Marchesina zatrzymuje strzał Alvaro Moraty.

Borussia Dortmund - Sevilla 0:0 Odpowiedź BVB! Strzał Dahouda bez problemów łapie Bono.

Juventus – FC Porto 0:0 - Pierwszy groźny strzał piłkarza ekipy przyjezdnej. Swoich sił spróbował Mateus Uribe, jednak strzał Kolumbijczyka minął super.

Borussia Dortmund - Sevilla 0:0 Strzał Ocamposa broni Hitz!

Borussia Dortmund - Sevilla 0:0 Pierwszy gwizdek spotkania za nami!

Juventus – FC Porto 0:0 - Zaczynamy!

Juventus – FC Porto - Już za pięć minut pierwszy gwizdek w Turynie!

BORSEV - Spotkanie w Dortmundzie poprowadzi turecki sędzia Cuneyt Cahir.

Juventus – FC Porto - Spotkanie na Allianz Stadium poprowadzi holenderski arbiter, Bjorn Kuipers.

Juventus – FC Porto - Wiemy już na kogo postawili szkoleniowcy w wyjściowych jedenastkach. Juventus: Szczęsny – Cuadrado, Bonucci, Demiral, Sandro – Chiesa, Arthur, Rabiot, Ramsey – Morata, Ronaldo FC Porto: Marchesin – Manafa, Mbemba, Pepe, Sanusi – Corona, Oliveira, Uribe, Otavio – Marega, Taremi

Sevilla FC : Bono, Navas, Kounde,Diego Carlos, Acuna - Oscar, Fernando, Jordan - Ocampos, En Nesyri, Suso

Borussia Dortmund : Hitz - Morey, Hummels, Can, Schulz - Dahoud, Delaney, Bellingham - Hazard, Haaland, Reus