Kolejne trafienie Wilczka

• Dodał: Łukasz Nocuń
  • Data publikacji: 22.07.2018, 20:39

Świetną dyspozycję na początku sezonu utrzymuje Kamil Wilczek. Zawodnik Broendby IF strzelił gola w 2. kolejce Superligi, ale jego zespół tylko zremisował z Vejle BK 1:1 (1:1)

Na inaugurację sezonu Broendby IF pokonało Randers 2:0. Kamil Wilczek pojawił się wówczas na boisku w drugiej połowie i od razu po wejściu wpisał się na listę strzelców. Tym razem zaczął mecz w wyjściowej "11". Jego zespół zaliczył jednak mały falstart. Już w 8. minucie bramkę dla ich rywali zdobył Sousa. Broendby atakowało cały czas, ale swoją przewagę udokumentowało dopiero przed przerwą. Snajper reprezentacji Polski wykorzystał podanie Simona Tibblinga i pewnym strzałem pokonał golkipera drużyny z Vejle. W drugiej połowie żadna z drużyn nie zdołała znaleźć drogi do bramki. Mecz zakończył się sensacyjnym remisem.

Po dwóch kolejkach sezonu zespół Kamila Wilczka zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem czterech punktów. Liderem tabeli z kompletem punktów jest FF Vendyssel.

Broendby IF - Velje BK 1:1 (1:1)