Liga Mistrzów [ZAPIS MULTIRELACJI LIVE]

• Dodał: Kacper Lewandowski
  • Data publikacji: 14.04.2021, 21:00

W środę poznamy ostatnich półfinalistów w tegorocznej UEFA Champions League. Na Anfield Liverpool FC zmierzy się z Realem Madryt, a na Signal Iduna Park Borussia Dortmund podejmie Manchester City. Na naszą relację zapraszamy tuż przed 21:00.

LIVERPOOL FC - REAL MADRYT 0:0

BORUSSIA DORTMUND - MANCHESTER CITY 1:2

Relacja na żywo

Dziękujemy Państwu za spędzony z nami wieczór i już dzisiaj zapraszamy na nasze relacje ze spotkań półfinałowych!

Liverpool - Real Madryt 0:0 - I koniec! Real Madryt awansuje do półfinału Ligi Mistrzów. Liverpool miał wszystko na swoich stopach, w decydujących momentach jednak nie byli w stanie stawiać kropki nad i.

BVB-Manchester City 1:2 - To już wszystko z Dortmundu. Dziękujemy za uwagę

BVB-Manchester City 1:2 - W półfinale Manchester City spotka się z PSG, które wyeliminowało wczoraj Bayern Monachium

Liverpool - Real Madryt 0:0 - W ostatniej minucie Nacho uratował czyste konto Courtoisa po dobrym dośrodkowaniu Oxlade'a-Chamberlaina.

BVB-Manchester City 1:2 - Manchester po złej pierwszej połowie znacznie poprawił swoją grę, a co ważniejsze skuteczność w drugiej części spotkania. City odrobiło stratę i pokonało BVB 2:1, tak samo jak w Anglii w pierwszym meczu. Zasłużony awans The Citizens

BVB-Manchester City 1:2 - Koniec spotkania! Manchester City w półfinale LM!

BVB-Manchester City 1:2 - Manchester cały czas utrzymuje się przy piłce. Nie dają szans Borussi na stworzenie jakiegokolwiek zagrożenia pod swoją bramką

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Świetnie piłkę w wysokim pressingu odebrał Thiago, a następnie odegrał do Salaha. Egipcjanin tak jak na początku meczu trafił prosto w belgijskiego bramkarza.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Sędzia dolicza cztery minuty.

BVB-Manchester City 1:2 - 4 minuty dolicza sędzia

BVB-Manchester City 1:2 - Can z daleka. Nad poprzeczką

BVB-Manchester City 1:2 - Bohater ostatniej akcji właśnie siada na ławce. Mahreza zmienia Sterling

BVB-Manchester City 1:2 - Manchester zmarnował znakomitą okazję na gola. W sytuacji 3:1 goście nie wpakowali piłki do bramki. Mahrez za długo przytrzymał piłkę przed bramkarzem próbując go przedryblować

BVB-Manchester City 1:2 - Borussia w 10 na połowie rywala, ale obrona City nie zostawia wolnego miejsca dla rywali

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Zmiana w Realu, schodzi Marco Asensio, a wchodzi Isco.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Podwójna zmiana w Liverpoolu. Schodzą Sadio Mane i Roberto Firmino, a wchodzą Alx Oxlade-Chamberlain i Xherdan Shaquiri.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Po rzucie rożnym Karim Benzema uderzył głową nad poprzeczką.

BVB-Manchester City 1:2 - Zinchenko z dystansu, ale prosto w Hitza

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Fenomenalną akcję na otwarcie wyniku miał Marco Asensio. Strzał Hiszpana wyczyścił Nate Phillips.

BVB-Manchester City 1:2 - Ostatnie 10 minut nadziei dla BVB

BVB-Manchester City 1:2 - To już koniec spotkania dla Bellinghama i Morey'a. W końcówce zobaczymy na boisku Brandt'a i Tiggesa

BVB-Manchester City 1:2 - Borussia odebrała piłkę na połowie City, ta trafiła od razu do Haalanda. Norweg uderzył potężnie, ale niecelnie

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Na ostatni kwadrans widać cyniczną grę zespołu Zinedina Zidana. Im ten wynik odpowiada, więc starają się jak najbardziej grać na czas.

BVB-Manchester City 1:2 - Na boisku chwilę wcześniej pojawił się Hazard, który zmienił Dahouda

BVB-Manchester City 1:2 - To już chyba koniec marzeń BVB o awansie do półfinału. Dortmundczycy potrzebują trzech bramek aby przechylić szalę na swoją stronę

BVB-Manchester City 1:2 - Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Foden uderzał z okolicy 20 metra. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Tym razem Hitzowi zabrakło centymetrów do odbicia futbolówki

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Pierwszy rzut rożny dla Realu Madryt. Nic z tego. Piłka wróciła do Courtoisa.

BVB-Manchester City 1:2 - Foden

BVB-Manchester City 1:2 - GOL dla City!

BVB-Manchester City 1:1 - Fenomenalna akcje De Bruyne. Belg przebiegł całą połowę, przedryblował kilku obrońców i uderzył w kierunku długiego słupka. Hitz wyciągną się jak struna i obronił strzał

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Podwójna zmiana w Realu. Schodzą Toni Kroos i Vinicius Junior, a wchodzą Ordiozola i Rodrygo.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Diogo Jota fantastycznie wdarł się w pole karne, ale tylko obił boczną siatkę. Rzut rożny.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Po raz kolejny fenomenalnie dośrodkował Trent Alexander-Arnold. Piłka ponownie trafiła w Roberto Firmino, a ten tylko obił Edera Militao.

BVB-Manchester City 1:1 - 20 min do zakończenia spotkania. BVB ciągle potrzebuje gola do doprowadzenia do dogrywki

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Znowu Salah miał fenomenalną okazję na strzelenie bramki i znów przekombinował.

BVB-Manchester City 1:1 - Reus z wolnego, Hummels z główki, a piłka nad poprzeczką

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Fenomenalna interwencja Alissona! Najpierw obronił w sytuacji sam na sam Viniciusa, a następnie zgarnął piłkę z nogi biegnącemu na dobitkę Benzemie! Brazylijski golkiper tą interwencją utrzymał Liverpool w grze.

BVB-Manchester City 1:1 - Pierwsza zmiana w Dortmundzie. W drużynie BVB schodzi Knauff. Jego miejsce zajmuje Reyna

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Rzut rożny dla Liverpoolu. Znów nic z niego nie wynikło.

BVB-Manchester City 1:1 - Gundogan zza pola karnego. Obok bramki

BVB-Manchester City 1:1 - Coraz ostrzej na boisku. Gundogan z Bellinghamem w ostrej wymianie zdań. Sędzia jednak nie wyjmuje kartoników

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Podwójna zmiana w zespole Liverpoolu. Schodzą James Milner i Ozan Kabak, a wchodzą Thiago Alcantara i Diogo Jota

Liverpool - Real Madryt 0:0 -Żółta kartka dla Nata Phillipsa za faul taktyczny na Casemiro.

BVB-Manchester City 1:1 - Dobra akcja Haalanda i Reusa zakończona strzałem Dahouda z pola karnego. Uderzenie w ostatniej chwili zablokowane przez obrońców

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Znowu strzał Firmino i znowu strzał nad poprzeczką. Tym razem zza pola karnego.

BVB-Manchester City 1:1 - W tym momencie BVB potrzebuje bramki do dogrywki

BVB-Manchester City 1:1 - Hitz wyczuł intencję strzelca, ale strzał Algierczyka był za mocny i zbyt dokładny do obrony

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Tym razem w pole karne Alissona wbiegł Mendy, jednak jego centrę wyczyścił James Milner.

BVB-Manchester City 1:1 - GOL! Mahrez z karnego

BVB-Manchester City 1:0 - Karny! Mahrez podchodzi do piłki

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Karim Benzema znalazł się fenomenalnie w polu karnym Alissona. Przy przyjęciu piłki za bardzo ją odbił, więc Alisson zgasił sytuację jeszcze przed oddaniem strzału.

BVB-Manchester City 1:0 - Trwa analiza VAR

BVB-Manchester City 1:0 - Zagranie piłki Emre Cana. Niemiec próbował wybić piłkę głową, ale trafił się w wysuniętą nienaturalnie rękę

BVB-Manchester City 1:0 - Karny dla City!

BVB-Manchester City 1:0 - Zinchenko próbował znanego z polskich boisk "centrostrzału". Hitz jednak najwyraźniej zna ten rodzaj zagrania i przenosi piłkę nad poprzeczką

BVB-Manchester City 1:0 - Obraz gry nie zmienia się po przerwie. Manchester nadal w natarciu, ale póki co bez konkretów

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Znowu Alexander-Arnold i znowu Firmino! Tym razem strzał był zupełnie niecelny.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Znowu fenomenalnie dośrodkował Trent Alexander-Arnold, Roberto Fimino jednak strzelił prosto w Courtoisa.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Wracamy do gry na Anfield!

BVB-Manchester City 1:0 - Wracamy na boisko!

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Piłkarze obydwu drużyn są już w tunelu. Za moment rozpoczniemy decydujące 45 minut tego ćwierćfinału.

BVB-Manchester City 1:0 - Borussia do momentu strzelenia bramki była bardzo aktywna w ofensywie. Jednak potem, z minuty na minutę, do głosu dochodziła drużyna z Manchesteru. Anglicy mieli swoje okazję na wyrównanie, ale nie zdołali wpakować piłki do siatki. W tym momencie w półfinale znajduje się BVB. Na pewno czeka nas emocjonująca druga połowa. Zapraszamy za ok.15 minut

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Po rzucie rożnym dla Liverpoolu sędzia Kuipers zakończył pierwszą połowę. Wracamy za około kwadrans!

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Cóż za pech Liverpoolu! Po dośrodkowaniu Alexandra-Arnolda Sadio Mane dobrze odebrał kierunkowo, jednak przy obrocie na bramkę pośliznął się i przewrócił.

BVB-Manchester City 1:0 - Koniec pierwszej połowy w Dortmundzie

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Sędzia doliczył dwie minuty.

BVB-Manchester City 1:0 - Po raz pierwszy od dłuższego czasu BVB próbowało zaskoczyć Manchester. Dahoud uderzał z okolicy linii pola karnego, ale jego strzał został zablokowany. Lepszą opcją było chyba podanie do niepilnowanego Haalanda

Liverpool - Real Madryt 0:0 - I kolejna akcja Liverpoolu! Znów za mocny strzał, tym razem oddany przez Giniego Wijnalduma.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Znów świetną akcję rozegrał Liverpool. Ponownie też zabrakło wykończenia, bo w dogodnej sytuacji Salah uderzył nad poprzeczką.

BVB-Manchester City 1:0 - Żółta kartka dla Bellinghama

BVB-Manchester City 1:0 - Po rzucie rożnym uderzać próbował Zinchenko, ale strzał był za słaby, żeby zaskoczyć Hitza

BVB-Manchester City 1:0 - W pole karne najpierw dośrodkowywał Zinchenko, potem partnerów szukał Gundogan, lecz nadal bez zagrożenia

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Fenomenalne dośrodkowanie Alexandra-Arnolda, tylko centymetry dzielące stopę Sadio Mane od piłki ocaliły Królewskich od utraty bramki.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Vinicius najpierw ośmieszył tureckiego obrońcę Liverpoolu, jednak ostatecznie wybiegł z piłką za linię końcową.

BVB-Manchester City 1:0 - Borussia od kilku minut praktycznie nie wychodzi z własnej połowy

BVB-Manchester City 1:0 - Mahrez zmarnował znakomitą sytuację. Foden dośrodkował piłkę w pole karne, tam przyjął ją Algierczyk ale uderzył wprost w Hitza.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - W ostatnich minutach stroną delikatnie przeważającą jest Liverpool. The Reds nie zamieniają jednak okazji na strzały.

BVB-Manchester City 1:0 - Manchester rozkręca się z minuty na minutę. Ich ataki coraz częściej dostają się w pole karne BVB

BVB-Manchester City 1:0 - De Bryune w poprzeczkę!

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Żółta kartka również dla Andrew Robertsona, który usilnie dyskutował z sędzią, że Casemiro należała się kartka koloru czerwonego.

BVB-Manchester City 1:0 - Dias próbował z główki. Niecelnie, ale City znowu z narożnika. Po krótkim rozegraniu zza pola karnego próbował Walker. Jego strzał jednak poszybował wysoko nad bramką

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Żółta kartka za fatalny faul Casemiro na Jamesie Milnerze.

BVB-Manchester City 1:0 - Mahrez czarował obrońców na skrzydle. Będzie jednak rzut rożny

BVB-Manchester City 1:0 - Manchester nie chce, żeby Borussia się rozpędziła. Anglicy utrzymują się przy piłce i próbują kombinacyjnie dostać się pod bramkę BVB. Obrońcy są jednak na posterunku

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Karim Benzema ograł Nata Phillipsa, a następnie po wbiegnięciu w pole karne oddał strzał, ten jednak obił tylko słupek bramki Alissona.

BVB-Manchester City 1:0 - Akanji uderzał z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale czujny był Ederson.

BVB-Manchester City 1:0 - Gospodarze idą za ciosem. Strzelał Reus, ale został zablokowany

BVB-Manchester City 1:0 - W tym momencie w półfinale znajduje się Borussia Dortmund

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Rzut wolny dla Liverpoolu pod polem karnym Realu. Dośrodkowanie Robertsona zakończone zostało strzałem głową Ozana Kabaka.

BVB-Manchester City 1:0 - Bellingham szybko odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i uderzył fenomenalnie w okienko

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Spokojniejszy moment meczu. Grę, głównie w środku pola, prowadzą Królewscy .

BVB-Manchester City 1:0 - Gol dla BVB!

BVB-Manchester City 0:0 - BVB cały czas przy piłce. Manchester dobrze się broni, liczy na kontry. Póki co bez fajerwerków w Dortmundzie

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Ależ piękny, techniczny strzał Milnera zza pola karnego! Jeszcze ładniejszą interwencją popisał się belgijski golkiper.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Modrić znalazł się w dobrej sytuacji na zdobycie gola, wywalczył jednak tylko rzut rożny. Z tego z kolei nic nie wynikło.

BVB-Manchester City 0:0 - Dahoud z pierwszym celnym strzałem w meczu. Ale prosto w Edersona

Liverpool - Real Madryt 0:0 - I kolejny rzut rożny dla Liverpoolu, akcja zakończona została jednak faulem w ataku na Ederze Militao.

BVB-Manchester City 0:0 - Rwana gra na początku spotkania. Żadna z drużyn nie potrafi utrzymać się przy piłce przez dłuższy czas

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Drugi już rzut rożny dla Liverpoolu, tym razem krótkie rozegranie trafiło prosto pod nogę piłkarza Realu.

BVB-Manchester City 0:0 - Manchester próbuje utrzymywać się przy piłce ale BVB szybko ją odbiera i zaczyna konstruować kolejne ataki

BVB-Manchester City 0:0 - Borussia atakuje od początku spotkania. Przed chwilą znaleźli się tuż przed bramką Edersona, ale sędzia odgwizdał spalonego

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Ależ sytuacja! Dwójkową akcję rozegrali Sadio Mane z Mohamedem Salahem. W ostatnim momencie jednak Egipcjanin strzelił prosto w Coutroisa.

Liverpool - Real Madryt 0:0 - Rozbrzmiał pierwszy gwizdek - zaczynamy!

BVB-Manchester City - Obie ekipy już na boisku. Wysłuchaliśmy już hymnu Ligi Mistrzów. Zaczynamy!

BVB-Manchester City - Sędzią dzisiejszego spotkania na Signal Iduna Park będzie Hiszpan Carlos Del Cerro

Liverpool - Real Madryt - Piłkarze wchodzą na boisko, czas na hymn Ligi Mistrzów!

Liverpool - Real Madryt po pierwszym spotkaniu to goście są bliżej awansu do półfinału. Żeby awansować Liverpoolowi wystarczy wygrana 2:0.

Sędzią spotkania na Anfield będzie holenderski arbiter, Bjorn Kuipers.

BVB-Manchester City - W pierwszym spotkaniu, pomimo przewagi, Manchester City wygrał u siebie tylko jedną bramką. Wynik 2:1 na pewno nie satysfakcjonuje Pepa Guardiolę, ponieważ w rewanżu Borussi wystarczy minimalne 1:0. Wczoraj zasada goli na wyjeździe wyeliminowała z Champions League Bayern Monachium. Czy dzisiaj będziemy świadkami powtórki?

Liverpool Alisson - Alexander-Arnold, Phillips, Kabak, Robertson - Milner, Fabinho, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mane Real Madryt Courtois - Valverde, Militao, Nacho, Mendy - Modrić, Casemiro, Kroos - Asensio, Benzema, Vinicius Jr.

BVB-Manchester City - A oto składy obu zespołów. BVB: Hitz - Bauza, Akanji, Hummels, Guerreiro - Bellingham, Can, Dahoud - Knauff, Haaland, Reus. Manchester City: Ederson - Walker, Stones, Dias, Zinchenko - De Bruyne, Rodri, Gundogan - Mahrez, Silva, Foden

Witamy Państwa bardzo serdecznie na naszej relacji z ćwierćfinałowych rewanżów w UEFA Champions League. Już za około kwadrans na Anfield i Signal Iduna Park rozbrzmią pierwsze gwizdki arbitrów!

Opracowali: Kacper Lewandowski i Rafał Judka