Liga Mistrzów: Real Madryt - Chelsea Londyn [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Piotr Ziąbka
  • Data publikacji: 27.04.2021, 20:00

Półfinałowe zmagania w piłkarskiej Lidze Mistrzów 2020/21 zainauguruje starcie na Estadio Alfredo Di Stefano, gdzie Real Madryt podejmował będzie Chelsea Londyn. Królewscy triumfowali w trzech z ostatnich pięciu edycji Champions League, ale ostatnie dwa sezony nie były dla Realu tak dobre. Chelsea natomiast ostatni raz w tak zaawansowanej fazie rozrywek była w sezonie 2013/14, a triumfował wtedy nie kto inny, jak Królewscy. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

Real Madryt - Chelsea Londyn 1:1 (1:1)

Relacja na żywo

Dziękujemy za dzisiejszą relację i zapraszamy na jutrzejszy mecz PSG - Manchester City. Miłego wieczoru!

1:1 - Danny Makkelie zagwizdał dziś po raz ostatni. Real Madryt remisuje u siebie z Chelsea Londyn. Rewanż już w przyszłym tygodniu na Stamford Bridge.

1:1 - Rudiger teraz faulował Modricia. Zidane przeprowadza jeszcze jedną zmianę. Za Karima Benzemę wchodzi Rodrygo.

1:1 - Danny Makkelie doliczył trzy minuty do drugiej części spotkania.

1:1 - Świetny rajd Rudigera, zatrzymał go dopiero Odriozola faulem, za co został upomniany żółtą kartką.

1:1 - Świetne dośrodkowanie Kroosa z do Varane'a, a piłka po strzale Francuza minimalnie minęła słupek.

1:1 - Kroos oddawał strzał z dystansu. Piłka odbita jeszcze po drodze minimalnie minęła bramkę Mendy'ego.

1:1 - Teraz Real w natarciu, Królewscy zamknęli The Blues w obrębie ich pola karnego.

1:1 - Chelsea zamknęła teraz Real na ich połowie i konstruuje atak pozycyjny.

1:1 - Niezły strzał Hakima Ziyecha z rzutu wolnego, ale na miejscu był Thibaut Courtois.

1:1 - Faul Varane'a, będzie rzut wolny zza pola karnego dla The Blues.

1:1 - Kolejne zmiany w drużynie Królewskich. Marco Asensio i Alvaro Odriozola, a zastąpią oni Marcelo i Daniego Carvajala.

1:1 - W przewadze liczebnej do akcji wychodzili londyńczycy, ale świetnie czyścił Eder Militao.

1:1 - Strata Realu w środku pola, do linii końcowej z piłką popędził Ziyech, który swój rajd zakończył dośrodkowanie, ale nikt go nie zamykał.

1:1 - Zmiany w Chelsea nieco ożywiły grę The Blues. Próbował teraz strzału z dystansu mason Mount, ale trafił a Varane'a.

1:1 - Na potrójną zmianę zdecydował się Thomas Tuchel. Schodzą Cristian Pulisić, Timo Werner oraz Cesar Azpilicueta, a na boisku meldują się Hakim Ziyech, Kai Havertz oraz Reece James.

1:1 - Zmiana w Realu Madryt. W miejsce Viniciusa wchodzi Eden Hazard.

1:1 - Żółta kartka dla Marcelo za faul na Pulisiciu.

1:1 - Real teraz wysoko doskakuje do rywala i nie pozwala Chelsea utrzymywać się długo przy piłce.

1:1 - Na spalonym złapany teraz Vinicius.

1:1 - Prawym skrzydłem biegł Kante, ale akcje faulem przerwał Toni Kroos. Żółta kartka dla Niemca.

1:1 - Teraz Chelsea wysoko na połowie Realu, ale bez zagrożenia bramki Courtoisa.

1:1 - Strata Benzemy, który był wygoniony do linii końcowej zbyt mocnym podaniem od Marcelo.

1:1 - Real wysoko zabrał piłkę rywalom i popędził w kierunku bramki Mendy'ego. Strzał zza pola karnego oddawał Benzema, ale był to bardzo niecelna próba.

1:1 - Błąd przy wyprowadzeniu piłki Marcelo, okazję miał Werner, ale będzie tylko rzut rożny.

1:1 - Ruszyli. Przed nami drugie 45 minut.

1:1 - Już za chwilkę rozpocznie się druga część spotkania.

1:1 - Danny Makkelie nie doliczył ani minuty i kończy pierwszą połowę. Na kontynuację relacji zapraszamy po przerwie.

1:1 - Teraz gra została sprowadzona do środka boiska, a tempo znacznie zwolniło.

1:1 - Kontratak Chelsea. Timo Werner uciekał prawą stroną i oddał strzał, ale nie trafił w bramkę.

1:1 - Real teraz wysoko atakuje rywali, aby odebrać piłkę na ich połowie.

1:1 - Faul Pulisicia na Marcelo, który napędzał kontratak. Żółta kartka dla Amerykanina.

1:1 - Mocny strzał z dystansu Thiago Silvy, piłka odbiła się od jednego z pomocników i będzie tylko rzut rożny dla Chelsea.

1:1 - Teraz Chelsea zaatakowała prawym skrzydłem, ale ostatecznie The Blues stracili piłkę.

1:1 - Techniczny strzał Toniego Kroosa zza pola karnego, ale piłka mija prawy słupek bramki Mendy'ego.

1:1 - Zwija się z bólu Casemiro po tym, jak został trafiony piłką w klatkę piersiową.

1:1 - Gol! Karim Benzema! Real krótko rozegrał rzut rożny, piłka ostatecznie została przetransportowana w pole karne. Głową futbolówkę zgrał Militao, a Benzema przyjął i mocnym strzałem z woleja pokonał Mendy'ego.

0:1 - Akcja Realu lewym skrzydłem. Będzie korner dla Królewskich.

0:1 - Żółta kartka dla Viniciusa za faul na połowie rywala.

0:1 - Kolejna dobra akcja The Blues, ale zakończył ją niecelnym strzałem Chilwell.

0:1 - Ależ strzał z dystansu Karima Benzemy! Uderzył bardzo mocno lewą nogą, a piłka odbiła się od słupka.

0:1 - Wychodził na wolne pole Timo Werner, faulował go Varane, ale wcześniej był spalony.

0:1 - Kroos oddawał strzał z dystansu, ale piłka odbiła się od nogi jednego z obrońców i z łatwością złapał ją Mendy.

0:1 - Chelsea na wstrzymuje swoich ataków i poszukuje drugiego gola.

0:1 - Gol! Świetne podanie na wolne pole do Pulicisia. Amerykanin długo czekał, ale wyciągnął z bramki Courtoisa i zdobył gola.

0:0 - Piłkarze The Blues domagają się rzutu karnego po odbiciu piłki ręką przez Carvajala, ale była ona przy ciele i Chelsea wznowi grę z rzutu rożnego.

0:0 - Kolejny groźny atak londyńczyków. Azpilicueta dośrodkowywał do Wernera, ale ten minął się z piłką.

0:0 - Fenomenalny kontratak Chelsea. Mason Mount podał do Pulisicia, ten do Wernera, ale genialnie strzał Niemca obronił Courtois.

0:0 - Fatalny błąd obrony Chelsea, prosta strata na 20 metrze, ale Vinicius niecelnie podawał.

0:0 - Długa akcja Realu Madryt przerwana faulem Timo Wernera.

0:0 - Teraz Londyńczycy zamknęli Królewskich na ich połowie.

0:0 - Niezła akcja Chelsea, ale wszystko zwolniło po zbyt mocnym podaniu Wernera do Pulisicia.

0:0 - Królewscy długo utrzymują się przy piłce w środkowej części boiska.

0:0 - Podanie z linii obrony do Pulisicia, ale Amerykanin był na spalonym.

0:0 - Danny Makkelie dał sygnał i zaczynamy pierwszą połowę.

Znamy też już wyjściowe składy. Real Madryt: Courtois - Carvajal, Militao, Varane, Nacho, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Benzema, Vinicius Chelsea Londyn: Mendy - Azpilicueta, Christensen, Silva, Rudiger, Chilwell - Kante, Jorginho - Pulisić, Werner, Mount

Mecz rozpocznie się za niespełna 10 minut, a zawody poprowadzi sędzia Danny Makkelie z Holandii.

Relacja rozpocznie się kilka minut przed godziną 21:00.

Piotr Ziąbka – Poinformowani.pl

Piotr Ziąbka

Student Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 10 lat zawodowego pływania za mną. Prywatnie kibic piłki nożnej, koszykówki i skoków narciarskich.