Fortuna Puchar Polski: Raków Częstochowa - Arka Gdynia [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Dawid Wolny
  • Data publikacji: 02.05.2021, 14:54

Nadszedł czas na finał Pucharu Polski. Na Arenie Lublin dojdzie do starcia Arki Gdynia z Rakowem Częstochowa. Zwycięstwo Rakowa może namieszać w walce o czwarte miejsce tabeli ligowej. Czekają nas ogromne emocje. Zapraszamy na naszą relację chwilę przed 16:00.

Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2:1

Relacja na żywo

Dziękujemy za spędzenie z nami czasu podczas tego emocjonującego pojedynku!

Raków - Arka 2:1 - Niezwykła pogoń za wynikiem w drugiej odsłonie gry przyniosła skutki częstochowianom!

Raków - Arka 2:1 - KONIEC! RAKÓW ZDOBYŁ PUCHAR POLSKI!

Raków - Arka 2:1 - Po świetnym kontrataku Tijanic wpakował piłkę do siatki!

Raków - Arka 2:1 - GOOOOOL RAKÓW!

Raków - Arka 1:1 - Gra się uspokoiła. Dogrywka jest bardzo blisko.

Raków - Arka 1:1 - Ivi wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z okolic szesnastki wpakował piłkę do siatki!!

Raków - Arka 1:1 - GOOOL! WYRÓWNANIE!

Raków - Arka 0:1 - Żółty kartonik dla Marcusa.

Raków - Arka 0:1 - Arka z minuty na minutę bliżej niebotycznego sukcesu. Marazm na boisku.

Raków - Arka 0:1 - Arka bliska podwyższenia! Sytuacja jednak zmarnowana.

Raków - Arka 0:1 - W drużynie Rakowa Gutkovskisa zastąpił Jakub Arak.

Raków - Arka 0:1 - Roszady w ekipie z Gdyni. Valcarce i Hiszpańskiego zmienili Skóra i Siemaszko

Raków - Arka 0:1 - Niecelny strzał Ledermana.

Raków - Arka 0:1 - Próbował dośrodkować piłkę i niecelnym zagraniem zaskoczył golkipera Rakowa.

Raków - Arka 0:1 - Żebrowski wypełnił definicję centrostrzału.

Raków - Arka 0:1 - GOOOL DLA ARKI

Raków - Arka 0:0 - Niewulis marnuje znakomitą okazję!

Raków - Arka 0:0 - Tempo bliźniacze do tego, którego byliśmy świadkami w pierwszej połowie.

Raków - Arka 0:0 - Zaczynamy drugą odsłonę gry!

Raków - Arka 0:0 - Ostatni gwizdek pierwszej połowy gry!

Raków - Arka 0:0 - Żubrowski po raz kolejny marnuje doskonałą okazję.

Raków - Arka 0:0 - Brak drużyny, którą można byłoby określić faworytem w Lublinie.

Raków - Arka 0:0 - Raków w natarciu!

Raków - Arka 0:0 - Przeciętne widowisko w Lublinie. Gra toczy się głownie w środku pola.

Raków - Arka 0:0 - Rzut rożny nie przyniósł efektów dla Rakowa.

Raków - Arka 0:0 - Doskonała okazja Rakowa! Szansę marnuje Tudor.

Raków - Arka 0:0 - Niskie tempo gry w Lublinie. Obie drużyny grają dość zachowawczo.

Raków - Arka 0:0 - Raków przejął inicjatywę. Częstochowianie usiłują zaskoczyć Arkę atakami skrzydłem.

Raków - Arka 0:0: Arka w ataku pozycyjnym.

Raków - Arka 0:0: Żebrowski zmarnował znakomitą szansę na otwarcie wyniku w Lublinie! Strzał minął słupek.

Raków - Arka 0:0: Widoczny jest duży animusz w szeregach obu drużyn

Raków - Arka 0:0: Nieudana próba wrzutki w pole karne w wykonaniu gdynian

Raków - Arka 0:0: Wybrzmiał pierwszy gwizdek w Lublinie! Zapraszamy na emocjonujący pojedynek w finale Pucharu Polski!

Znamy składy obu ekip. Raków Częstochowa: Holec - Piątkowski, Niewulis, Jach - Tudor, Sapała, Lederman, Kun - Wdowiak, Arak, Cebula Arka Gdynia: Kajzer - Marcjanik, Kasperkiewicz, Danach - Łobojko, Deja - Siemaszko, Letniowski, Hiszpański - Rosołek, Żebrowski

Już za kwadrans arbiter Paweł Gil użyje gwizdka po raz pierwszy!