EURO 2020: Belgia - Rosja [ ZAPIS LIVE]

• Dodał: Piotr Ziąbka
  • Data publikacji: 12.06.2021, 22:30

W hicie drugiego dnia Mistrzostw Europy Belgia zmierzy się z Rosją w Sankt Petersburgu. Faworytami wydają się być Belgowie, którzy mają nadzieje na tym turnieju walczyć o medale, ale czy Rosjanom uda się ich zaskoczyć? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00, zapraszamy na relację live z tego meczu.

BELGIA - ROSJA 3:0

Relacja na żywo

3:0 - Na relacje z kolejnych spotkań zapraszamy już jutro od godziny 15:00. Miłego wieczoru!

3:0 - Koniec meczu. Belgia wygrywa z Rosją 3:0 w Sankt Petersburgu.

3:0 - Do drugiej połowy zostały doliczone dwie minuty.

3:0 - Rzut wolny dla Rosjan zza linii pola karnego, ale piłka przelatuje nad bramką.

3:0 - Świetne podanie prostopadłe z środka pola do Lukaku, a ten pewnie pokonuje Shunina.

3:0 - GOL! Lukaku po raz kolejny!

2:0 - Kiks Boyaty. Będzie rzut rożny dla Rosjan.

2:0 - Rosjanie starają się jeszcze wrócić do gry, ale ich próby są mało konkretne.

2:0 - Thomas Vermalen zmienia Jana Vertonghena, a Dennis Praet zastąpi Yannicka Carrasco.

2:0 - Znacznie zwolniło tempo spotkania, jednak Belgowie wyglądają na bardzo pewnych siebie.

2:0 - Na boisko wchodzi Eden Hazard. Zmienia on Driesa Mertensa.

2:0 - Szykują nam się kolejne zmiany.

2:0 - Belgowie zdają się kontrolować przebieg spotkania.

2:0 - Dwie zmiany w drużynie Cherchesowa. Za Zobnina wchodzi Mukhin, a za Cherysheva Miranchuk.

2:0 - Będzie rzut rożny dla Belgów, piłkę w narożniku ustawił Mertens, ale piąstkował Shunin.

2:0 - Świetny kontratak Rosjan, ale zwolnił akcję Dzyuba.

2:0 - Teraz to Rosjanie całą drużyną, poza bramkarzem, na połowie Belgów.

2:0 - Wreszcie strzał Rosjan, jednak z łatwością złapał piłkę Courtois.

2:0 - Rosjanie próbowali teraz wypracować pozycję strzelecką, ale dobrze interweniował Boyata.

2:0 - Rozpoczęła się druga połowa. Za Barinova w przerwie wszedł Diveyev.

2:0 - Piłkarze obu drużyn już wrócili na boisko i za chwilę zaczynamy kolejne 45 minut tego meczu.

2:0 - Wracamy za około 15 minut na drugą połowę.

2:0 - Koniec pierwszej połowy. Belgia prowadzi z Rosją 2:0, ale to i tak niski wymiar kary. Zawodnicy Roberto Martineza całkowicie przejęli kontrolę nad meczem i nie pozwolili rywalom grać w piłkę.

2:0 - Świetna akcja Carrasco w polu karnym, minął dwóch zawodników i oddał strzał, ale ponad bramką.

2:0 - Hiszpański sędzia doliczył 4 minuty do pierwszej części spotkania.

2:0 - Zhirkov kilka minut wcześniej podczas przerwy w grze stał obok medyków, jednak nie mamy pewności, czy to uraz był przyczyną zmiany.

2:0 - Kolejna zmiana w drużynie Rosji jeszcze przed przerwą. Miejsce Zhirkova zajmuje Karavaev.

2:0 - Była jeszcze interwencja VAR-u dotycząca ewentualnej jedenastki dla Belgów, ale nie ma o czym mówić. Gramy dalej.

2:0 - Kolejne nieporozumienie w defensywie Rosjan, ale tym razem bez konsekwencji.

2:0 - Teraz Belga całym zespołem, poza Courtois, na połowie Rosjan.

2:0 - Dobre dośrodkowanie Golovina, ale Dzyuba odgrywał zamiast strzelać, a i tak był na pozycji spalonej.

2:0 - Będzie szansa dla Sbornej z rzutu wolnego.

2:0 - Belgowie nie myślą o przechodzeniu w tryb ekonomiczny. Ponownie atakują pole karne Rosjan.

2:0 - Dośrodkowywał w pole karne Thorgan Hazard, Shunin wybił piłkę, ale wprost pod nogi Meunier. Wprowadzony przed chwilą zawodnik pewnie skierował piłkę do siatki.

2:0 - GOL! Belgia prowadzi już 2:0!

1:0 - Leża teraz na boisku Mertens i Barnov po wślizgu tego drugiego.

1:0 - Chwilę po zejściu Kuzyayeva zastąpił go na boisku Denis Cheryshev.

1:0 - Rosjanie również przeprowadzą wymuszoną zmianę. Z boiska zszedł właśnie Kuzyayev.

1:0 - Będzie zmiana w reprezentacji Belgii. Thomas Meunier zmienia Timothyego Castagne'a.

1:0 - Świetna okazja Hazarda. Skutecznie interweniował jednak Shunin.

1:0 - Belgowie od razu po stracie piłki wychodzą do Rosjan wysokim pressingiem, co utrudnia im rozegranie akcji.

1:0 - Kolejna świetna akcja Belgów. Romelu Lukaku uciekał obrońcy z Rosji, ale ostatecznie na nic się to zdało.

1:0 - Rosjanie szukają kolejnych okazji do wyrównania. Teraz Dzyuba wystawił piłkę do strzału Ozdoevovi, ale ta próba była bardzo niecelna.

1:0 - Dobre dośrodkowanie Golovina z narożnika, strzał głową oddawał Fernandes, ale broni dobrze ustawiony Courtois.

1:0 - Dobrą akcję wykonali Rosjanie, ale podwojony Golovin stracił piłkę i wywalczył tylko rzut rożny.

1:0 - Nie trafił w piłkę obrońca Rosji i Lukaku z łatwością pokonuje bramkarza.

1:0 - GOL! Romelu Lukaku trafia do siatki.

0:0 - Teraz Rosjanie od kilku chwil utrzymują się przy piłce na połowie Belgów.

0:0 - Początek meczu dość spokojny z obu stron, dużo gry w środkowej strefie.

0:0 - Zaczęli Rosjanie. Czeka nas 90 minut piłki na najwyższym poziomie.

Odegrane zostały już hymny obu drużyn, za kilka chwil pierwszy gwizdek.

Mecz poprowadzi hiszpański sędzia - Anthony Mateu Lahoz

Rosja: Shunin - Fernandes, Semenov, Dzhikiya, Zhirkov - Ozdoev, Barinov, Zobnin, Golovin, Kuzyayev - Dzyuba

Belgia: Courtois - Alderweireld, Boyata, Vertonghen - Castagne, Dendoncker, Tielemans, Hazard - Mertens, Lukaku, Carrasco

Znamy już składy obu drużyn.

Spotkanie na stadionie w Sankt Petersburgu rozpocznie się za około 15 minut.

Piotr Ziąbka – Poinformowani.pl

Piotr Ziąbka

Student Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 10 lat zawodowego pływania za mną. Prywatnie kibic piłki nożnej, koszykówki i skoków narciarskich.