EURO 2020: Chorwacja - Czechy [ZAPIS RELACJI]

• Dodał: Rafał Judka
  • Data publikacji: 18.06.2021, 19:50

Kolejne emocje w piątkowe popołudnie zapewnią nam ekipy Chorwacji i Czech. Ci pierwsi zawiedli w meczu z Anglikami w pierwszej serii spotkań. W przypadku kolejnej straty punktów wyjście z grupy wicemistrzów świata może stanąć pod znakiem zapytania. A zadanie czeka ich trudne. Czesi dość pewnie pokonali Szkotów i chcieliby zapewnić sobie awans do kolejnej fazy już teraz, mając w terminarzu ostatnie spotkanie z Anglią. Czy kolejny raz zobaczymy show Patrika Schicka, który zachwycił nas bramką z połowy boiska w poprzednim meczu?

Chorwacja - Czechy 1:1

Relacja na żywo

Chorwacja - Czechy 1:1 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejny dzisiejszy mecz: Anglia - Szkocja o 21:00

Chorwacja - Czechy 1:1 Chorwacja ma w tym momencie jeden punkt i w ostatnim swoim meczu będą musieli wygrać ze Szkocją aby myśleć o awansie

Chorwacja - Czechy 1:1 Czesi prowadzą w grupie D z czterema punktami przynajmniej do zakończenia kolejnego dzisiejszego spotkania. W ostatnim meczu grupowym zagrają co prawda z Anglią, ale o awans z co najmniej trzeciego miejsca mają raczej zapewniony.

Chorwacja - Czechy 1:1 Remis Chorwacji i Czech w Glasgow

Chorwacja - Czechy 1:1 Koniec spotkania!

Chorwacja - Czechy 1:1 Drużyny starają się bronić wyniku. Nikt nie ryzykuje w ostatnich minutach spotkania

Chorwacja - Czechy 1:1 Sędzia dolicza trzy minuty

Chorwacja - Czechy 1:1 Petkovic świetnie obrócił się z obrońcą na plecach, ale jego strzał został zablokowany

Chorwacja - Czechy 1:1 Zmiany. Brozovic za Kovacicia, Barak za Daridę

Chorwacja - Czechy 1:1 Chorwaci przy piłce na połowie Czechów, ale daleko od pola karnego

Chorwacja - Czechy 1:1 Wydaje się, że obu ekipom pasuje wynik remisowy. Czesi z większą inicjatywą, ale w swoje ataki nie angażują aż tylu zawodników co w pierwszej połowie

Chorwacja - Czechy 1:1 Coraz mniej sił mają obie drużyny. Podania są mało dokładne, a akcje dość wolne

Chorwacja - Czechy 1:1 Żółta kartka dla Borila, za zatrzymanie kontry Chorwatów

Chorwacja - Czechy 1:1 Żadna z ekip nie forsuje wysokiego tempa w ostatnich minutach. Lepsze wrażenie jednak sprawiają Czesi, którzy częściej pojawiają się pod bramką rywali. Do końca spotkania pozostało 12 minut. Czy wynik remisowy jeszcze się zmieni?

Chorwacja - Czechy 1:1 Hlozek wysoko nad bramką, ale znalazł się w dogodniej sytuacji w polu karnym. Niech to będzie ostrzeżenie dla Chorwatów

Chorwacja - Czechy 1:1 Podwójna zmiana w Czeskiej ekipie. Schodzi Jankto i Schick, a na murawie pojawia się Sevcik oraz Krmencik

Chorwacja - Czechy 1:1 Strzał Vlasicia z pola karnego nad poprzeczką. Dośrodkowanie Perisicia, zgranie głową Petkovicia, ale nie udało się zdobyć bramki

Chorwacja - Czechy 1:1 W końcu dośrodkowanie Gvardiola, ale Coufal blokuje tę piłkę, a ta ląduje w rękach Vaclika

Chorwacja - Czechy 1:1 Spokojne minuty na boisku w Glasgow

Chorwacja - Czechy 1:1 Chorwacja przy piłce. Chwila oddechu dla ich obrońców

Chorwacja - Czechy 1:1 Zmiany w obu ekipach. Chorwaci wymieniają Kramaricia na Vlasicia. Z kolei W ekipie Czech za Masopusta i Holesa pojawiają się Hlozek i Kral

Chorwacja - Czechy 1:1 Coraz śmielsze ataki naszych południowych sąsiadów. Chorwaci jakby delikatnie cofnęli się w ostatnich minutach. To może skończyć się ponownym prowadzeniem Czechów

Chorwacja - Czechy 1:1 Chorwaci zamykają Czechów pod własną bramką, ale Ci dość desperacko zdołali się obronić przed atakami rywali

Chorwacja - Czechy 1:1 Czesi w końcu obudzili się w tej połowie. Próbują dostać się pod Chorwacką bramkę dośrodkowaniami, ale brakuje dokładności.

Chorwacja - Czechy 1:1 Soucek potężnie uderza z 25. metra, ale nieznacznie obok bramki

Chorwacja - Czechy 1:1 Tym razem Perisic dośrodkował na pole karne, ale niecelnie do kolegi zgrywał głową Ivanusec

Chorwacja - Czechy 1:1 Chorwacja odważnie rozpoczęła drugą połowę. Wysoko pressują Czechów, a potem utrzymują się przy piłce

Chorwacja - Czechy 1:1 Indywidualna akcja skrzydłowego po lewej stronie boiska. Ominął Coufala i uderzył celnie na bramkę Vaclika

Chorwacja - Czechy 1:1 GOL DLA CHORWACJI! PERISIĆ!

Chorwacja - Czechy 0:1 Modrić z rzutu wolnego znowu krótko rozgrywa, tym razem z Kovaciciem, ale ten wrzuca piłkę bardzo niedokładnie

Chorwacja - Czechy 0:1 Zlatko Dalic reaguje zmianami. Z boiska schodzą Rebić i Brekalo, a pojawiają się Petkovic i Ivanusec. Zaczynamy drugą połowę

Chorwacja - Czechy 0:1 Czesi nie muszą czuć się gorsi od wicemistrzów świata po pierwszej części spotkania. Stwarzali groźniejsze akcje pod bramką rywali i udokumentowali to golem. Chorwaci muszą drastycznie zmienić swoją grę, jeżeli nie chcą drżeć o awans w ostatniej kolejce. Wracamy po przerwie

Chorwacja - Czechy 0:1 Koniec pierwszej połowy!

Chorwacja - Czechy 0:1 Schick wysoko nad bramką

Chorwacja - Czechy 0:1 Faul na Schicku na ok. 25. metrze przed bramką. Czesi staną przed szansą podwyższenia wyniku przed przerwą

Chorwacja - Czechy 0:1 Jankto dostał dość silne uderzenie w klatkę piersiową od Vrsaljko. Chwila przerwy na interwencję medyczną

Chorwacja - Czechy 0:1 Sędzia dolicza trzy minuty

Chorwacja - Czechy 0:1 Kramarić próbuje zza pola karnego. Strzał po ziemi jest jednak za słaby, żeby zaskoczyć Vaclika

Chorwacja - Czechy 0:1 Chorwaci podkręcili tempo w ostatnich minutach, ale ich dośrodkowania w pole karne są raz za razem niecelne.

Chorwacja - Czechy 0:1 Rebić marnuje świetną okazję! Brekalo posyła dokładne podanie prostopadłe do napastnika, ale ten w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę

Chorwacja - Czechy 0:1 Napastnik całkiem zmylił bramkarza. Livakovic rzuca się w lewo, a piłka wpada w prawy róg bramki

Chorwacja - Czechy 0:1 Patrik Schick trafia! 1:0 dla Czechów!

Chorwacja - Czechy 0:0 Napastnik podchodzi już do rzutu karnego!

Chorwacja - Czechy 0:0 Schick chce wykonywać rzut karny, ale sędzia nakazuje mu opuścić boisko i usunąć ślady krwi z koszulki oraz twarzy

Chorwacja - Czechy 0:0 Karny dla Czech! I żółta kartka dla Lovrena

Chorwacja - Czechy 0:0 Sędzia postanowił sam sprawdzić powtórki na ekranie

Chorwacja - Czechy 0:0 Sędzia konsultuje się z VARem

Chorwacja - Czechy 0:0 Rzut rożny Czechów. Schick walczył o górną piłkę z Lovrenem i został uderzony łokciem w twarz. Napastnik leży na boisku z rozbitym nosem.

Chorwacja - Czechy 0:0 Obie ekipy na zmianę przeprowadzają ataki pozycyjne, ale żaden z nich póki co nie zamienił się na groźną okazję

Chorwacja - Czechy 0:0 Vrsaljko dostał dobrą piłkę na skrzydło, ale jego dośrodkowanie "zewnętrzną częścią stopy już takie dobre nie było i obrońcy wybijają

Chorwacja - Czechy 0:0 Modric krótko rozegrał rzut rożny, znalazł niepilnowanego Perisica na 15 metrze, lecz jego strzał był za słaby, a na dodatek kierował się w sam środek bramki. Vaclik pewnie łapie piłkę

Chorwacja - Czechy 0:0 Niecodzienna sytuacja. Obrońcy wycofali piłkę do bramkarza Vaclik, a ten chcąc wybić ją w głąb boiska trafił w Rebicia. Futbolówka nie wpadła jednak do bramki, a minęła ją o kilka metrów

Chorwacja - Czechy 0:0 Jankto płasko w pole karne. Piłka przeszła na drugą stronę gdzie znajdował się Coufal. Ten zagrywał do Schicka, ale napastnik źle trafił w piłkę i uderzył niecelnie. Świetna akcja Czechów

Chorwacja - Czechy 0:0 Chorwacja długo utrzymuje się przy piłce, ale nie może znaleźć dziury w obronie rywali

Chorwacja - Czechy 0:0 Coufal wrzuca w pole karne, a Jankto uderza z woleja, ale w trybuny

Chorwacja - Czechy 0:0 W ostatnich minutach gra się wyrównała. Dużo walki w środku pola.

Chorwacja - Czechy 0:0 Piłkę o dziwo uderzał środkowy obrońca Lovren. Jego strzał poszybował jednak nad poprzeczką

Chorwacja - Czechy 0:0 Rzut wolny dla Chorwatów z ok 25. metrów.

Chorwacja - Czechy 0:0 Chorwacja po raz pierwszy przedostała się pod pole karne rywali. Dośrodkowanie w stronę Rebicia, ale nie na tyle dokładne, aby napastnik zdołał oddać celny strzał

Chorwacja - Czechy 0:0 Kolejne dośrodkowania na pole karne Chorwatów, ale obrońcy są dobrze ustawieni

Chorwacja - Czechy 0:0 Uderzenie Soucka, ale nad bramką

Chorwacja - Czechy 0:0 Dobry początek Czechów. Tym razem akcja Masopusta prawą stroną i rzut rożny

Chorwacja - Czechy 0:0 Coufal strzelał zza pola karnego, ale obrońcy zablokowali uderzenie

Chorwacja - Czechy 0:0 Czesi zaczęli wysokim pressingiem. Szybko odbierają piłkę Chorwacji i umiejętnie się przy niej utrzymują

Chorwacja - Czechy 0:0 Obie ekipy już ustawione na swoich połowach. Hiszpan Carlos Del Cerro zaraz zagwiżdże po raz pierwszy. Rozpoczynamy!

Chorwacja - Czechy: Drużyny wychodzą na boisko. Zaraz usłyszymy hymny obu krajów

Chorwacja - Czechy: Czy Chorwacja poprawi swoją grę względem pierwszego meczu z Anglikami? Czy to może Czechy zadziwią Europę i pokonają faworytów potwierdzając dobrą formę z poprzedniego spotkania?

Chorwacja - Czechy: A oto składy obu ekip. Chorwacja: Livakovic - Vrsaljko, Lovren, Vida, Gvardiol - Modric, Kovacic - Perisic, Kramaric, Brekalo - Rebic. Czechy: Vaclik - Coufal, Kalas, Celustka, Boril - Holes, Soucek - Masopust, Darida, Jankto - Schick

Chorwacja - Czechy: Na naszą relację zapraszamy na chwilę przed 18:00