EURO 2020: Węgry - Francja [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Dawid Wolny
  • Data publikacji: 19.06.2021, 14:25

W drugiej kolejce zmagań grupowych reprezentacja Węgier podejmie na własnym stadionie Francję. Po obiecującym, lecz jednak bardzo pechowym starciu z Portugalią Madziarze spróbują sprawić niespodziankę i postawić się mistrzom świata. Liczymy na niemałe emocje. Na naszą relację zapraszamy chwile przed 15:00.

WĘGRY - FRANCJA 1:1

Relacja na żywo

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas podczas tego wspaniałego pojedynku na Puskas Arena!

Niesamowitą wolę walki, odwagę i dyscyplinę pokazali dziś Węgry. Zneutralizowali mistrzów świata i zdobyli punkt. Kapitalny występ. Każdy polski kibic życzyłby sobie takich obrazków dzisiejszego wieczoru w Andaluzji.

1:1 - KONIEC! WĘGRY REMISUJĄ Z MISTRZAMI ŚWIATA!

1:1 - Jeszcze dwie minuty, i sensacja może stać się faktem!

1:1 - 4 minuty zdecydował się doliczyć Michael Oliver.

1:1 - Węgrzy zamknięci całym zespołem na własnej połowie. Bronią się z ogromnym hartem ducha.

1:1 - Pozostaje 5 minut podstawowego czasu gry.

1:1 - Lovrencsics pojawia się w miejsce Kleinheislera.

1:1 - Doskonałą okazję zmarnował Mbappe! Francuz znalazł się na świetnej pozycji do strzelenia gola, uderzył jednak wprost w Gulasciego.

1:1 - Francuzi w natarciu. Węgry bronią się resztkami sił.

1:1 - Kwadrans do końca spotkania. W obu drużynach dostrzegalne jest już niemałe zmęczenie.

1:1 - W zespole węgierskim Schafera zmienił Cseri, a drużynie mistrza świata boisko opuścili Pogba i Benzema, a w ich miejsce pojawili się Tolisso i Giroud.

1:1 - Pogba uderza niecelnie z dystansu.

1:1 - Po błędzie defensywy węgierskiej piłkę przejął Mbappe, wstrzelił piłkę w pole karne, ta odbiła się od obrońcy i trafiła pod nogi Griezmanna, który z bliskiej odległości wpakował ją do siatki.

1:1 - GOOL! GRIEZMANN!

1:0 - Francuzi zdołali się otrząsnąć po dobrym okresie gospodarzy, ponownie przejęli inicjatywę i wymieniają podania w poprzek boiska.

1:0 - Dobry okres Węgrów w ofensywie. Od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce na połowie rywala.

1:0 - W ekipie francuskiej boisko opuścił Rabiot, a w jego miejsce pojawił się Ousmane Dembele.

1:0 - Węgry grają dziś doskonale w defensywie. Mistrzowie świata nie potrafią zburzyć obronnego muru gospodarzy. Puskas Arena niesie Węgrów!

1:0 - Francuzi zaczną od rzutu wolnego.

1:0 - Żółtym kartonikiem ukarany Botka.

1:0 - Pierwszy groźny strzał Pogby, Gulasci jednak na posterunku.

1:0 - Zaczynamy drugie 45 minut!

Za to właśnie kochamy futbol. Gdy wydawało się, że bramka dla Francji wisi na włosku, Węgrzy przeprowadzili szybki, skuteczny atak i dostarczyli mnóstwo radości swoim kibicom. Francuzi pod ścianą, zapowiada się świetna druga odsłona meczu.

1:0 - Koniec pierwszej połowy!

1:0 - Po błędach w defensywie gości Fiola przeprowadził rewelacyjny rajd w kierunku bramki i precyzyjnie sfinalizował akcję golem! Stadion eksplodował!

1:0 - GOOOOL! FIOLA! SENSACJA NA PUSKAS ARENA!

0:0 - Arbiter doliczył 5 minut pod podstawowego czasu gry.

0:0 - Węgrzy przeprowadzili szybką kontrę, Sallai oddał strzał, jednak trafił w nabiegającego Fiole.

0:0 - Okres spokojniejszej gry. Francuzi zwolnili.

0:0 - Pogba kończy atak pozycyjny niecelnym strzałem.

0:0 - Gotuje się pod bramką gospodarzy. Francuzi nie opuszczają połowy Madziarów.

0:0 - Kolejna akcja Mbappe, wykonał świetny rajd, jednak nie potrafił sfinalizować go celnym strzałem.

0:0 - Świetna akcja Mbappe i Benzemy, ten drugi jednak oddał niecelny strzał z bliskiej odległości.

0:0 - Francuzi w ataku pozycyjnym. Tempo gry nie jest dziś wysokie.

0:0 - Adam Szalai nie może kontynuować gry. W jego miejsce na boisku pojawił się Nemanja Nikolics.

0:0 - Przerwa na uzupełnienie płynów.

0:0 - Francja coraz bliżej zdobycia gola.

0:0 - Kolejna świetna okazja mistrzów świata. Mbappe oddał strzał głową z dogodnej pozycji, jednak piłka minęła słupek.

0:0 - Kapitalną okazję zmarnował Griezmann. Otrzymał piłkę na 7. metrze i trafił prosto w Gulasciego.

0:0 - Żółty kartonik dla Pavarda.

0:0 - Gospodarze usiłowali przeprowadzić szybki kontratak po rzucie rożnym Francji, jednak Pavard przerwał go w nieprzepisowy sposób.

0:0 - Botka powrócił na boisko. Mistrzowie świata w ataku pozycyjnym.

0:0 - Botka doznał urazu, mamy przerwę w grze.

0:0 - Pierwsza szansa gospodarzy na zagrożenie bramki Llorisa w rzutu wolnego. Varane oddalił zagrożenie.

0:0 - Francuzi od początku narzucili swoje warunki gry. Węgrzy są bardzo dobrze zorganizowani w defensywie.

0:0 - Madziarze od początku w bardzo wysokim pressingu.

0:0 - Zaczynamy!

Obie ekipy już na murawie, czas na hymny!

Spotkanie poprowadzi angielski arbiter - Michael Oliver.

Francja: Lloris - Pavard, Varane, Kimpembe, Digne - Pogba, Kante, Rabiot - Griezmann - Benzema, Mbappe

Węgry: Gulasci - Botka, Orban, Szalai - Nagy - Nego, Kleinheisler, Schafer, Fiola - Szalai, Sallai