EURO 2020: Rosja - Dania [ZAPIS RELACJI]

• Dodał: Rafał Judka
  • Data publikacji: 21.06.2021, 22:50

Już o 21:00 czekają nas nie lada emocje. Na stadionie Parken w Kopenhadze Dania walczyć będzie o pierwsze punkty na Euro 2020. Tylko zwycięstwo da im możliwość awansu do fazy pucharowej. Po porażkach z Finlandią i Belgią ich sytuacja jest trudna. Jeżeli w równolegle rozgrywanym spotkaniu Belgia pokona Finlandię, wtedy Rosjanom wystarczy jedynie remis. Dania również liczy na Belgów, bo tylko wtedy mają możliwość zajęcia drugiego miejsca, czyli awansu bezpośredniego. Niezależnie która reprezentacja zajmie trzecie miejsce w grupie, trzy punkty mogą nie wystarczyć do zameldowania się w fazie pucharowej. Stawka jest więc wysoka, a to zwiastuje ogromne emocje. Zapraszamy na naszą relację!

Rosja - Dania 1:4

Relacja na żywo

Rosja - Dania 1:4 Duńczycy dzisiaj szybko nie usną. Byliśmy świadkami świetnego widowiska. Dania gra dalej, Rosja jedzie do domu. Dziękujemy, że śledziliście naszą relację i zapraszamy na kolejne już jutro.

Rosja - Dania 1:4 Koniec meczu w Sankt Petersburgu. Dania w ekstazie

Rosja - Dania 1:4 Piłkarze w kółku na środku boiska. Sprawdzają wynik w drugim spotkaniu

Rosja - Dania 1:4 Duńczycy w drugiej połowie nie dali szans Rosjanom. Wygrali zasłużenie. Rosjanie uwierzyli po bramce Dziuby, ale dwa kolejne gole wprowadziły Danię do 1/8 Euro 2020

Rosja - Dania 1:4 KONIEC SPOTKANIA! CO ZA MECZ W KOPENHADZE!

Rosja - Dania 1:4 Hojbjerg indywidualnie mijający rywali na skrzydle to nie jest często oglądany widok. Dania się bawi

Rosja - Dania 1:4 Trzy minut dłużej zagrają zawodnicy

Rosja - Dania 1:4 Na połowie Rosji są ogromne przestrzenie dla Duńczyków na rozgrywanie akcji. Ci wykonują kolejne podania przy akompaniamencie okrzyków kibiców z każdym kolejnym

Rosja - Dania 1:4 Rosja już nie wierzy. Dania cały czas przy piłce i cały czas atakuje

Rosja - Dania 1:4 6 minut do końca spotkania. A Duńczycy nadal atakują. Robią to dla siebie, dla tych wszystkich kibiców na trybunach, dla Eriksena!

Rosja - Dania 1:4 Belgia strzela na 2:0. Dania po dwóch porażkach prawdopodobnie awansuje z drugiego miejsca w grupie

Rosja - Dania 1:4 Dania ruszyła z kontrą. Obrońcy czekali, aż Maehle poda piłkę do partnera, a ten widząc odsuwających się obrońców uderzył ze swojej słabszej prawej nogi i strzelił czwartą bramkę dla Danii

Rosja - Dania 1:4 PARKEN ODLATUJE!!!! DANIA PUNKTUJE ROSJĘ! 4:1! MAEHLE!

Rosja - Dania 1:3 Safonov w ciągu kilkudziesięciu sekund trzykrotnie uratował swoją drużynę przed stratą bramki. Obronił dwa strzały głową i okazję Braithwaite'a z trzech metrów. Nie dał rady jednak czwarty raz

Rosja - Dania 1:3 Petarda obrońcy Danii zza pola karnego. Wydaje się, że mógł być delikatny rykoszet

Rosja - Dania 1:3 CHRISTENSEN!!!!! GOL DLA DANII!

Rosja - Dania 1:2 Dania musi jednak dowieźć swój wynik do końca, żeby wynik drugiego spotkania miał dla nich sens

Rosja - Dania 1:2 Belgia wygrywa z Finlandią. W tym momencie Dania jest na drugim miejscu w tabeli

Rosja - Dania 1:2 Co za zamieszanie pod bramką Rosjan. Safonov leżał na ziemi, a Duńczycy próbowali wśród gąszczu nóg wepchnąć piłkę do siatki. Obrońcy jedna zdołali wybić futbolówkę

Rosja - Dania 1:2 Kolejne dobre ofensywne wyjście Maehle, ale kolejny raz źle zachował się przy podaniu w pole karne. Rzut rożny

Rosja - Dania 1:2 Duńczycy jeszcze lekko oszołomieni. Teraz to Rosja napiera na rywali. Z lewej strony bardzo aktywny jest Karavaev, wprowadzony na boisko tuż przed golem na 2:1

Rosja - Dania 1:2 Informacja z drugiego spotkania. Gol Belgów został anulowany przez VAR. Belgowie nadal remisują z Finlandią 0:0. Finowie nadal przed Danią w tabeli.

Rosja - Dania 1:2 W Kopenhadze będą jeszcze emocje. Czerczesow motywuje swoich piłkarzy do kolejnych ataków

Rosja - Dania 1:2 Pewne uderzenie w sam środek bramki

Rosja - Dania 1:2 DZIUBA STRZELA NA 2:1. PARKEN ZAMILKŁO!

Rosja - Dania 0:2 Dziuba przed szansą z 11. metra

Rosja - Dania 0:2 Christensen opierał się co prawda na Sobolevie, ale wydaje się, że było to za lekkie zagranie

Rosja - Dania 0:2 Sędzia czeka na informację od VARu

Rosja - Dania 0:2 KARNY DLA ROSJI

Rosja - Dania 0:2 Stadion w Kopenhadze odlatuje. Kibice dostali informację, że Belgia wygrywa swoje spotkanie, a to w tym momencie daje Danii awans

Rosja - Dania 0:2 Safonov dobrze piąstkuje dośrodkowanie z rzutu wolnego. Tuż za nim czekał już Braithwaite

Rosja - Dania 0:2 Kudryashov fauluje w bocznym sektorze boiska. Ma już na koncie żółtą kartkę i sędzia wykazał się dużą wyrozumiałością, że nie pokazał Rosjaninowi drugiego "żółtka"

Rosja - Dania 0:2 Braithwaite miał doskonałą okazję na piątym metrze, ale zamiast oddać szybki strzał postanowił poczekać. Chwilę później gracz Barcelony podawał do wprowadzonego chwilę wcześniej Dolberga, ale ten źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału

Rosja - Dania 0:2 Dania chce więcej. Dania cały czas napiera na Rosjan

Rosja - Dania 0:2 Rosyjscy obrońcy podając piłkę do bramkarza sprezentowali sytuację sam na sam Poulsenowi. Ten bez trudu uderzył na bramkę obok Safonova.

Rosja - Dania 0:2 CO ZA BŁĄD ROSJAN

Rosja - Dania 0:2 POULSEN! DANIA PODWYŻSZA WYNIK!

Rosja - Dania 0:1 Dania w nie chce oddać pola Rosji. Co chwilę nękają obrońców Rosji dośrodkowaniami

Rosja - Dania 0:1 Świetna atmosfera na trybunach. Cały stadion chóralnie śpiewa i dopinguje swoich piłkarzy

Rosja - Dania 0:1 Wass świetne odnalazł się w polu karnym i odegrał do Braithwaite'a z powietrza, ten jednak niedokładnie przyjął piłkę i zepsuł doskonałą okazję na strzał

Rosja - Dania 0:1 Poulsen dostał świetną piłkę na wolne pole, ale w ostatniej chwili wybił ją efektownym wślizgiem Diveyev

Rosja - Dania 0:1 Dania odbiera piłkę i utrzymuje się przy niej przez dłużysz czas. Pomimo dobrego wyniku to oni chcą grać piłką, zmniejszając szansę Rosji na kolejne ataki

Rosja - Dania 0:1 Obie ekipy już w pełnych składach. Rosja w ataku pozycyjnym

Rosja - Dania 0:1 Na murawie leży Kudryashov po walce powietrznej z Hojbjergiem

Rosja - Dania 0:1 Obraz gry najprawdopodobniej będzie wyglądać tak jak w poprzedniej części meczu, ale ze zmienionymi zespołami. To Rosja musi zdobyć bramkę, a Dania będzie czekać na rozwój sytuacji

Rosja - Dania 0:1 Rosjanie wyszli odważniej na drugą połowę. Widać większą liczbę graczy zaangażowanych w ataki. Póki co Dania dobrze się broni

Rosja - Dania 0:1 Maehle leży na boisku po kontakcie z rywalem.

Rosja - Dania 0:1 Druga połowa właśnie się rozpoczęła!

Rosja - Dania 0:1 Duńczycy przeważali w pierwszych 45. minutach, ale nie potrafili tego udokumentować bramką. Rosjanie uważnie grali w obronie i to oni stwarzali groźniejsze sytuacje pod bramką rywali. Dania wyszła jednak na prowadzenie po strzale zza pola karnego. Teraz Rosjanie będą musieli zmienić swój styl gry na drugą połowę. Zapraszamy na dalszy ciąg relacji po przerwie

Rosja - Dania 0:1 Sędzia kończy pierwszą połowę. Duńczycy prowadzą po fantastycznej bramce Damsgaarda!

Rosja - Dania 0:1 Minuta doliczona do podstawowego czasu gry

Rosja - Dania 0:1 Dwa dośrodkowania z prawej strony Duńczyków, ale jedno z nich odbiło się od obrońcy, a ponowione wylądowało na górnej siatce bramki Rosji

Rosja - Dania 0:1 Tempo już spadło. Obie ekipy chcą wrócić do szatni i przemyśleć taktykę na drugą połowę

Rosja - Dania 0:1 Vestergaard wyskoczył najwyżej do piłki zagranej z rzutu rożnego, ale do jego dogrania nie sięgnął Delaney

Rosja - Dania 0:1 Duńczycy w gazie. Poulsen dostał dobre podanie na wolne pole, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata

Rosja - Dania 0:1 Rosjanie pozostawili Damsgaarda niepilnowanego na 20. metrze. Duńczyk postanowił to wykorzystać i oddał świetny strzał z dystansu w górny róg bramki Safonova. Bramkarz Rosji nawet się nie ruszył

Rosja - Dania 0:1 DAMSGAARD!

Rosja - Dania 0:1 GOOOOOL DLA DANII! PARKEN SZALEJE!

Rosja - Dania 0:0 Świetna akcja Maehle lewą stroną, ale zabrakło celności w ostatniej fazie ataku

Rosja - Dania 0:0 Golovin miał trochę miejsca przed polem karnym i nie namyślając się za długo postanowił oddać strzał. Ten wylądował jednak w trybunach

Rosja - Dania 0:0 Rosjanie nie spieszą się z rozpoczęciem z rzutu z autu. Kibice na Parken dają głośny upust swojemu niezadowoleniu

Rosja - Dania 0:0 Chwila zrywu Duńczyków, a teraz chwile spokoju na boisku. Rosjanie dobrze zamykają sektory w obronie

Rosja - Dania 0:0 POTĘŻNE uderzenie Hojbjerga zza pola karnego tuż obok słupka. Gdyby piłka leciała w światło bramki, mielibyśmy jednego z piękniejszych goli tych mistrzostw

Rosja - Dania 0:0 Damsgaard próbował indywidualnej akcji w polu karnym Rosjan, ale obrońcy nie dali się ominąć

Rosja - Dania 0:0 Żółta kartka dla Kudryashova za bezpardonowe wejście w Wassa

Rosja - Dania 0:0 Rosja próbowała kombinacyjnie rozegrać rzut wolny, ale dośrodkowanie wybijają obrońcy

Rosja - Dania 0:0 Dania utrzymuje się przy piłce, ale to Rosja miała póki co groźniejsze sytuacje

Rosja - Dania 0:0 Dobry przechwyt Kjaera. Kapitan wyprzedził napastnika i pociągnął akcję do przodu, lecz potem Poulsen sfaulował obrońcę i przy piłce znowu Rosja

Rosja - Dania 0:0 Faul w ataku Rosjan. Dania znowu przy piłce

Rosja - Dania 0:0 Kolejna kontra Rosjan. Wyszli na sytuację 4 na 3, ale niedokładnie podawali między sobą i skończyło się tylko na rzucie rożnym

Rosja - Dania 0:0 Dziuba przyjmuje podanie plecami do bramki. Szybki obrót i strzał, lecz niedokładny

Rosja - Dania 0:0 Duńczycy muszą być bardzo uważni w obronie. Zostawili Rosjanom bardzo dużo wolnej przestrzeni do kontry

Rosja - Dania 0:0 CO ZA OKAZJA ROSJI! Golovin przeprowadził indywidualną akcję przez środek boiska omijając kilku przeciwników. W ostatniej chwili jednak mógł odgrywać do kolegów, a wybrał strzał. Ten skierowany był w sam środek bramki i nogami zdołał obronić go Schmeichel

Rosja - Dania 0:0 Dania cały czas przy piłce. Ale obrońcy nadal nie zostawiają miejsca na dokładne podania pod bramkę

Rosja - Dania 0:0 Nie ma straconych piłek dla Duńczyków. Poulsen właśnie wykonał kilkudziesięcio metrowy sprint aby uratować piłkę przed wyjściem na końcową linię boiska

Rosja - Dania 0:0 Rosjanie już praktycznie nie wychodzą ze swojej połowy. Duńczycy mają problemy z przedarciem się przez środek i wykorzystują miejsce na skrzydłach. Z prawej strony bardzo aktywny jest Braithwaite, a z lewej z kolei Maehle

Rosja - Dania 0:0 Rzut rożny dla Danii, ale sędzia odgwizdał faul za wyblok Poulsena na obrońcy

Rosja - Dania 0:0 Dania zaczyna się rozkręcać. Coraz szybciej odbierają piłkę rywalom i sami przechodzą do ofensywy

Rosja - Dania 0:0 Teraz wrzutka z prawej strony, ale również nie przyniosła efektu

Rosja - Dania 0:0 Pierwsza akcja bocznym sektorem boiska Duńczyków. Maehle szukał dośrodkowaniem kolegów, ale obrońcy wybijają piłkę

Rosja - Dania 0:0 Dziuba ostro "melduje się" Kjaer'owi na początku spotkania. Łokcie popracowały w walce z Duńczykiem

Rosja - Dania 0:0 Rosjanie wysoko wychodzą w obronie, aby przeszkodzić Duńczykom w rozegraniu

Rosja - Dania 0:0 Dania od razu przejmuje piłkę. Szukają miejsca na podania do przodu, ale żadna z ekip nie rzuca się do ataku od początku

Rosja - Dania 0:0 Kibice tworzą niesamowitą atmosferę na trybunach. Czy piłkarze obu ekip stworzą nam podobnej klasy widowisko na boisku? Francuski sędzia Clément Turpin rozpoczyna spotkanie!

Rosja - Dania: Drużyny już na boisku. Czas na hymny

Rosja - Dania: Sytuacja w grupie B jest mocno skomplikowana. Jedyną pewną awansu ekipą jest Belgia. Zarówno Dania, Rosja i Finlandia mają szansę na drugie miejsce. Dania wie jedno, musi wygrać. Bez tego nie może myśleć o żadnych innych czynnikach.

Rosja - Dania: Rosjanie pomimo bycia oficjalnym gospodarzem tego spotkania po raz pierwszy nie zagrają w Sankt Petersburgu lecz w Kopenhadze. Duńskie władze nie zgodziły się jednak na wpuszczenie kibiców chcących przylecieć z Rosji z powodu przepisów antycovidowych. Na trybunach zasiądą jedynie kibice Sbornej mieszkający w Danii lub innych krajów Unii Europejskiej

Rosja - Dania: A już za 15 minut na Parken ekipy wybiegną w takich składach. Rosja: Safonov - Fernandes, Diveyev, Dzhikiya, Kudryashov, Kuzyayev - Miranchuk, Ozdoyev, Zobnin, Golovin - Dzyuba. Dania: Schmeichel - Christensen, Kjaer, Vestergaard - Wass, Hojbjerg, Delaney, Maehle - Braithwaite, Poulsen, Damsgaard

Rosja - Dania: Na relację LIVE zapraszamy na kilkanaście minut przed 21:00