SGP: drugie zawody w Pradze przełożone. Zostaną rozegrane jutro o 13:00.

• Dodał: Piotr Ziąbka
  • Data publikacji: 17.07.2021, 20:34

Drugie zawody z żużlowego cyklu Grand Prix w Pradze zostały przełożone. Już od startu rywalizacji na torze padał deszcz. Początkowo były to delikatne opady, które umożliwiały ściganie, ale wraz z ich nasileniem się, stan toru się pogarszał. Ostatecznie zawody zostały przerwane po 11. biegu. Grand Prix zostało przełożone na jutro o godzinie 13:00.

Bardzo dobrze od początku radzili sobie Leon Madsen oraz Emil Sajfutdinow. Duńczyk i Rosjanin byli jedynymi zawodnikami, którzy podczas swoich startów nie przyjechali za niczyimi plecami. Świetnie wszedł w rywalizację także zwycięzca z wczoraj - Maciej Janowski. Polak wygrał swój pierwszy bieg, ale w drugim starci lepsi od niego byli Tai Woffinden Fredrik Lindgren

Dobre ustawienia w trakcie rywalizacji zdołał znaleźć Bartosz Zmarzlik, który w dwóch pierwszych seriach startów był drugi, a w trzeciej zdołał wygrać z pokaźną przewagą. Z wyścigu na wyścig rozkręcał się także Krzysztof Kasprzak. Zawodnik z Leszna wyglądał dużo lepiej niż wczoraj, kiedy zdobył zaledwie dwa oczka. Dziś po trzech startach miał na swoim koncie już cztery punkty.

Zawody zostały anulowane i jutro o godzinie 13:00 będą rozegrane od nowa.

Piotr Ziąbka – Poinformowani.pl

Piotr Ziąbka

Student Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 10 lat zawodowego pływania za mną. Prywatnie kibic piłki nożnej, koszykówki i skoków narciarskich.