Crescent Vargarda: drużynówka dla Boels Dolmans Team

• Data publikacji: 11.08.2018, 16:12

Drużyna Boels Dolmans Team wygrała drużynową jazdę na czas na wyścigu Crescent Vargarda. W poniedziałek odbędzie się wyścig ze startu wspólnego.

Drużynówka została rozegrana dookoła Vargardy. Płaska trasa liczyła 42,5 kilometra. Niespodzianki nie było. Wygrała holenderska drużyna Boels Dolmans Team w składzie Christine Majerus, Karol-Ann Canuel, Amalie Dideriksen, Amy Pieters, Chantal Blaak i Anna van der Breggen. Holenderski zespół osiągnął czas 53:08. Drugi Team Sunweb stracił 16 sekund. Trzecie miejsce ze stratą 47 sekund zajęła ekipa Cervelo Bigla Pro Cycling.

Team Virtu Cycling Women z Katarzyną Pawłowską w składzie uplasował się na 8. pozycji ze stratą 2 minut i 55 sekund. Team Movistar Małgorzaty Jasińskiej uzyskał 9. wynik ze stratą 3 minut i 6 sekund.